Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » "Х - фактор"-начало легенды,в первом сезоне победил Алексей Кузнецов!


"Х - фактор"-начало легенды,в первом сезоне победил Алексей Кузнецов!

Сообщений 31 страница 40 из 544

Опрос

Кто победит а первом сезоне?
Алексей Кузнецов

66% - 4
Мария Рак

0% - 0
Ваш вариант

33% - 2
Голосов: 6

31

svetlana написал(а):

если с Макеевки значит шахтёр

ааааа  :rofl:  ну это да! Тогда понятно!
Просто я думала ,что  где-то реально такая информация была  :D

svetlana написал(а):

Любимые писатели и книги: Пушкин, Ог Мандино, Пауло Коэльо, «Библия».

А Лёшка верующий ,видно!

svetlana написал(а):

Мечта: Поставить отца на ноги и построить храм

Благородные цели!

svetlana написал(а):

На проекте больше всего не хватает: тренажеров, бассейна, сна, боксерского зала

его всегда не хватает  :rofl:

0

32

svetlana написал(а):

Полечка, Вы тут уже в друзьях

:unsure:  неа! но заявки висят!
Видно у него нету элементарно времени ,чтоб по контактам ходить!
Они там только репетируют круглыми сутками!
бедные  %-)

0

33

Pole4ka написал(а):

Просто я думала ,что  где-то реально такая информация была

Та нет, Полинка я только вот сегодня, благодаря Вам, кое чего о нём узнала, так что много нового длоя себя открыла, Вы с Планетой пришли к  одному мнению, что они похожи с Алексеем Матиасом, а я кроме  имени и оказывается отчества  ничего общего не наблюдала, вот и попыталась как то сравнить, вывод тот же  они по большинству параметров разные, есть только чего то видимо общее на духовном уровне, а вот что мне  ещё нужно понять...

0

34

Pole4ka написал(а):

Видно у него нету элементарно времени ,чтоб по контактам ходить!Они там только репетируют круглыми сутками!бедные

Та ничего, пусть висит, я думаю, так кроме Вашей заявки   ещё  тысяч та 5 висит, через неделю проект закончится, компютерами он интересуется, так что может и  попринимает в друзья всех желающих.
А ещё можете вКонтакте  его фан группу  создать, и будете дальше следить за  творчеством Алексея Кузнецова....

0

35

Девченки , мне такие дурацкие мысли лезут в голову, а продюсоры случайно не в доле, ты выигрываешь и 50 на 50   -  в лучшем случае . Подругому эту гонку  и непредсказуемость обьяснить невозможно

0

36

svetlana написал(а):

Вы с Планетой пришли к  одному мнению, что они похожи с Алексеем Матиасом

не-не!! Я б так не утверждала ,что они очень похожи!
я б сказала, что есть сходства!
Вот например характер- они оба спокойные, добрые, упорные в достижении своей цели: сказал- сделал.
в пении они похожи тем, что во время песни полностью отдают себя зрителю, полностью раскрывают свою душу!
Эмоции они по-разному выражают, это 100% У Лёши Кузнецова всё получается само-собой он что чувствует, то сразу на его лице проступает!
А вот у нашего Лёшки с проявлением чувству на лице труднее дела обстоят...сколько раз его упрекали, что он сильно гримасничает! Пытается показать эмоцию, но сильно уж старается! Иногда это кажется забавным, а иногда лишним.
Зато наш Лёшка более подвижен на сцене! Когда он танцует- это вообще атас  :cool:
Лёшка Кузнецов же в боксёрской стойке  :D  Хотя его от этого отучили! Он теперь на сцене чувствует себя более раскованней, более свободней!
Увлечения у них абсолютно разные( хотя оба любят читать, и занимаются спортом, следят за собой), разные вкусы в музыке...
Я тоже нахожу больше отличий, чем совпадений!
Ну что точно их объединяет- это доброе сердце, и любовь к окружающим людям  :cool:

0

37

svetlana написал(а):

через неделю проект закончится, компютерами он интересуется, так что может и  попринимает в друзья всех желающих.

я тоже так думаю  :D Добавит, никуда не денется =))

svetlana написал(а):

А ещё можете вКонтакте  его фан группу  создать, и будете дальше следить за  творчеством Алексея Кузнецова....

Там его групп уже штук 30 наверное  %-)
Создают все, кому заняться нечем!

kristina написал(а):

Девченки , мне такие дурацкие мысли лезут в голову, а продюсоры случайно не в доле, ты выигрываешь и 50 на 50   -  в лучшем случае . Подругому эту гонку  и непредсказуемость обьяснить невозможно

o.O  я не знаю !!!!

0

38

Pole4ka написал(а):

Там его групп уже штук 30 наверное

31 создавать наверное не стоит :no: , а то если тык дальше пойдёт мы и Алексей Матиас  Вас потеряет.

Pole4ka написал(а):

Ну что точно их объединяет- это доброе сердце, и любовь к окружающим людям

Да уж, за это время Вы его успели видимо хорошо рассмотреть, о себе такого сказать не могу....

kristina написал(а):

ты выигрываешь и 50 на 50   -  в лучшем случае

Большие деньги - большой  соблазн, может уже и поделили и  придумали как потратить, мы об этом думаю никогда не узнаем, но то что там не всё чисто это  видимо  факт.

0

39

svetlana написал(а):

31 создавать наверное не стоит  , а то если тык дальше пойдёт мы и Алексей Матиас  Вас потеряет.

:rofl:  никуда я от вас не денусь  :rofl:
мне бы ещё клипа дождаться  :love:

svetlana написал(а):

Да уж, за это время Вы его успели видимо хорошо рассмотреть, о себе такого сказать не могу....

Ну оно и понятно! Вы ведь за Ирочку болели с самого начала!
И всё Ваше внимание было к ней!  :flag:
Это только сейчас вы на Лёшу переключились!

А только что была на сайте Алесандро Сафина, так он там выложил видео своего выступления с Лёшей!
А на его сайте посетителей много, так что есть вероятность, что об Алексее не только в Украине знать будут!
А ещё Сафина прислал Лёши смс с пожеланием победы!
Такой Человек в него поверил! Это ж капец как круто!
Жаль что у нас в стране всё не талант а деньги решают  %-)

0

40

Уж извините, хотя Ирину Борисюк уже и выгнали, может и её интервью будет кому то приятно прочитать  :glasses:

http://www.stb.ua/uploads/public/nesterenko/bardyshev/borisyuk/.12911148639927.298-224.jpg

Скажите пожалуйста, в какую сторону и каким образом поменял Х-фактор Вашу жизнь? Спасибо.

«Х-фактор» змінив моє життя на краще. Чудова професійна команда, зробила з мене ту, хто я є зараз. Мені було дуже приємно спілкуватися з усіма фіналістами.

Ирина, здравствуйте. Вы были настоящим украшением этого сезона. Очень жаль, что вы покинули проект, за шаг до финала. В любом случае, то чего вы уже добились, маленькая, но победа. Ваш любимый номер?

Кожен номер для мене був окремою історією. Вони усі втілювалися в життя, проходячи крізь призму мого світогляду. І хоч мені часто казали, що я граю на сцені, я намагалася завжди бути справжньою.

Как сложились отношения с Сергеем Соседовым? Какой он человек?

Він дуже хороша людина. І я рада, що працювала саме з ним!

Хочу узнать о Ваших дальнейших планах. Хотите ли Вы продолжать строить карьеру в шоу-бизнесе?

Так, звичайно буду. :cool:

Ирочка здравствуйте! В первую очередь хочется пожелать всего самого лучшего в Новом году! Ира скажите обращался к Вам кто то из украинских продюсеров на предмет совместной работы?

Пропозицій ще не було.

Ирочка здравствуйте! Хочу сказать, что вы самая обаятельная девушка на проекте!:-) А еще, вы единственная, кто разговаривает на нашій рідній укр.мові. Ну а теперь вопрос: правда, что вы единственная, кто поддержал Сашу Кривошапко после его возвращения? Он о вас очень тепло отзывается и много хороших слов в вашу сторону...

В принципі так. Усі були трошки ворожо налаштовані. Я мати і розумію, що він дитина.

Мы очень хотим вашу автограф-сессию. Будет ли она в Киеве?

Як тільки приїду до Київа. Мені дуже приємно, що люди мене люблять!

Іринка, доброго дня! Я із вашого рідного міста :-) Хочу запитати, чи була для вас відчутна різниця відношення продюсера С.Соседова​ до вас і відношення С.Соседова до Ткаченка?

Ні, зовсім не було. Можу сказати, що він мене дуже любив. Коли я пішла, я відчула, що для нього це була значна втрата.

Добрий день Ирина!!! Будете ли вы петь в финале!!!!!!!!!

Так, звичайно!

Кто у вас на проекте был лучший друг, который всегда поддерживал вас?

Це була Таня Зотова та «Дети капитана Гранта»

Іринко! Щиро вітаю з Днем народження ! Бажаю міцного здоров'я, особистого щастя, благополуччя, успіхів і творчих злетів! Також вітаю Вас і Вашу донечку з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Хай у новому році збудуться усі Ваші мрії і бажання!
Ваші виступи заставили мене кожної суботи сидіти біля телевізора і вболівати за Вас! Ваш спів заставляє думати, співпереживати… Дякую Вам! Ніколи не брала участь в жодних голосуваннях, але Ваш спів не залишив мене байдужою, голосувала щосуботи… Вибачте, що забракло наших голосів...
Іринко, Ви найкраща!
Скажіть, будь-ласка, чи правда, що Ви викладаєте в музичній школі? Дякую! Тетяна.

Так, Тетяна, це правда! Дуже дякую за ваші теплі слова. З наступаючим!

Пані Ірино, що допомагає Вам за будь яких обставин «тримати спину», що виховало Ваш характер і чому, на відміну від деяких учасників шоу, у Ваших очах жодного разу не промайнула заздрість або невдоволеність - тобто, як Вам вдається залишатися справжньою леді?

В мене вже давно склався такий характер, і я завжди намагаюся бути мужньою. І свою донечку тому навчила.

Чи було тобі дуже страшно під час пісні «Цветок и нож» співати на тій величезній скляній підставці?

Так, то було неймовірно важко, але я впоралася

Добрый день Ирина! В этом проекте, Вы были и есть белым бриллиантом… Жаль что Вас «ушли»(и это правда-«ушли»). Скажите пожалуйста, Рената до сих пор очень переживает, что Вы не попали в финал? Лично я рыдала вместе с ней… С наступающим Новым годом! Счастья Вам и Вашей семье!!!

Так Рената сприйняла дуже болісно те, що я пішла з шоу. Але на цьому ж життя не закінчується!
Дякую вам за теплі слова! З Новим Роком!

Добрый день, Ирина! Вы на протяжении всех туров замечательно выступали, каждый Ваш номер был разным и захватывающим. А как Соседов отреагировал на Ваш «вылет»?

Він дуже болісно сприйняв те, що я пішла з проекту.

Расскажите о Соседове? Он вас называл Белым бриллиантом. Легко с ним найти общий язык? И как складываются отношения между конкурсантами?

З ним було дуже легко працювати. І, доречі, в нас ні єдиного разу не було ні однієї сварки ні через пісні ні через постановки.

Здравствуйте, Ирина! Поздравляю Вас с Днем рождения и наступающим Новым 2011 годом! Хочу поблагодарить за блестящее выступление на Х-факторе! Поздравить с ПОБЕДОЙ в первую очередь над собой и в проекте (лично мое мнение)!!! Любви, Счастья, Удачи Вам и Вашим родным!!!

Вопрос: Я понимаю что совсем легко не могло быть, но все-же.... Когда было сложнее, в начале проекта или ближе к финишу?

Ну, важко на усіх етапах. Але, звісно, чим ближче фінал, тим було важче.

Дай Боже щастя, Іринко! Ви однозначно повинні були боротися за перемогу в фіналі! Скажіть, будь ласка, якби організатори шоу повернули Вас в проект, як то було з Кривошапко, Ви б на це пішли?

Так, я би повернулася.

Что Вы выберете, если вдруг придётся, карьеру певицы или любовь и семью? От сердца желаю Вам удачи во всём!

Це дуже важке запитання і наразі я не можу на нього дати відповідь.

Ірино, з Новим роком календарним і з Новим роком Вашим особистим (тобто з Днем народження)!!! Стабільної Вам позитивності і позитивної стабільності! Деякі Ваші прихильники висловлювали на форумах пропозицію скинутися Вам на перший кліп. Прийняли б Ви таку допомогу, адже раніше вони все одно ці гроші на смс витрачали? Якщо так - відкривайте рахунок, інформпідтримку забезпечимю

Дуже вам дякую за підтримку! Мені дуже приємно

Ірино привіт! Я з всією своєю сім'єю вболівали за Вас! Нам дуже шкода, що ви не в фіналі, тому, що ви гідна першого місця без сумніву, але маємо те, що маємо, обідно лише те, що ми впевнені, що не всі наші есемес доходили за вас! Коли раніше я віправляла свій голос і не один за Вас після кожної смс приходило повідомлення де писало дякуємо ваш голос прийнято, а цього разу я такого не отримувала, зате кошти зняті, це повино керівництво з цим розібратись! якщо цей конкурс є чесним то нехай все буде по чесному. Так, як я також з Тернополя в мене до вас буде таке запитання: Чи плануєте ви повертатись працювати в ресторан в якому ви співали? З наступаючим новим роком всю вашу родину, нехай все задумане стане реальним!

Дякую вам за теплі слова! Мені дуже приємно!
До ресторану повертатися я не буду.
Зі святами вас! Бажаю усього найкращого!

Добрий день! Дякую Вам за те що ви протягом стількох ефірів радували нас.Я дуже плакала коли Ви співали прощальну пісню. Скажіть будь-ласка які у Вас були відносини з Марією Рак?

З Марією ми стали більше спілкуватися ближче до того, як я пішла з шоу. До цього ми усі були заклопотані власними справами

Здравствуйте Ирина! Спасибо за то, что благодаря Вам я с нетерпением ждала каждую субботу чтобы услышать Ваше исполнение. Очень расстроилась в прошлую субботу, ну просто до слёз. Но это всего ШОУ. Вас очень полюбили, Вы в сердцах у многих. С нетерпением жду ГАЛА-КОНЦЕРТ. С наступающим Вас Новым Годом, здоровья и Вам и Вашей семье, огромного счастья в личной жизни.:-)

Дякую вам! Дуже приємно читати ці теплі слова. Усього вам найкращого! Зі святами!

Ирина Здраствуйте!!! Хочу сказать мне очень жаль что ви покинули шоу!!! Ви очень хорошо поёте!!! Хочу задать вопрос ви есть в котакте?? И у вас есть свой личний сайт!!!

Ні, в контакті мене немає, але я вже замислююся над тим, що сайт мені потрібен, і гадаю, що найближчим часом він усе ж таки з'явиться.

Ірино, Ви дуже красива і талановита!!! Чи отримували Ви вже якісь пропозиції від продюсерів поза межами проекту?

Ні, поки що пропозицій я не отримувала.

Іра з наступаючими святами Вас, усього найкращого Вам та вашій родині. Питання, Що Ви можете сказати про Тетяну Зотову як людину, чи підтримуєте з нею стосунки, чи будете підтримувати надалі? Дуже цікаво почути Вашу думку, людини, що прожила з нею майже два місяці в одній кімнаті. Бо на форумах всяке писали. Дякую за відповідь.

Дякую!
Тетянка дуже світла людина. І ми дуже близько з нею спілкувалися. Вона мене навіть називала мама Іра

Ирочка Вы очень красивая женщина! Вам нельзя пропадать с экранов телевизора.

Дуже вам дякую! Для мене дуже важлива ваша підтримка!

Ирина, у вас есть что-то восточное в лице. Вопрос: у вас есть еврейские корни? Борисюк - это псевдоним или настоящая фамилия? Если псевдоним, то какая настоящая фамилия?

Єврейських корнів в мене немає. Борисюк - це моє справжнє прізвище.

Доброго дня! Чесно кажучи не думала, що Ви не попадете у фінал. У Вас кращий голос за декого з учасників. Хотіла Вас запитати: Коли у Вас День народження?

В мене сьогодні День народження (30 грудня)

Ірино, ви дійсно об'єднали Україну, була приємно вражена, що у вас ціла армія прихильників із Східної України:-)Питання:
1.Чи почуємо ще ваші виступи у рідному Тернополі?
2.Чи змирилася Рената з несправедливістю, яка пов'язана з вашим вибуттям?

Мені дуже хотілося б заспівати у Тернополі, але наразі в мене ще немає власного репертуару. Як тільки з'являться власні пісні, я з задоволенням заспіваю. Рената ще досі болісно відноситься до того, що я пішла з «Х-фактору»

Ми, прихильники та вболівальники творчості Олександра Кривошапко, звертаємося до Вас, Ірино, із словами подяки. Як з'ясувалося нещодавна, Ви єдина, хто зрозумів і прийняв повернення Сашка на проект. Ви єдина, хто спілкувався із ним, хто підтримав його в скрутну для нього хвилину. Дуже жаль, Ірино, що Ви не пройшли до фіналу. Ви є не лише красивою, талановитою співачкою, але й справжнью ЛЮДИНОЮ!!!!
Окрема подяка прихильникам і вболівальникам Ірини Борисюк за те, що змогли розгледіти в ній ці чудові якості! Дай Боже, щоб у Іри усе склалося добре в житті, і щоб її маленька донечка плакала тільки від радості за свою матусю.
З Днем Народження, Ірочка!!! З Новим роком та Різдвом Христовим вітаємо Вас, вашу донечку і усіх ваших палких прихільників!!!
З повагою, офіційна група Олександра Кривошапко.

Дякую вам! Мені дуже приємно! Вітаю вас зі святами! Нехай у вас буде усе, що ви бажаєте! Щастя вам та любові!

Іринко! З днем народження!!! Ви - єдине відкриття цього проекту. Дивитися фінал буде нецікаво. Хто з західних співачок Вам подобається?

Мені дуже подобаються Тіна Тьорнер, Шакіра, Анастейша та інші жінки з сильним вокалом.

Я зачарований Вашим співом. Ви найкращі в цьому проекті. Для мене був ШОК, коли не почув Ваше прізвище в фіналі. Боже, скільки мені ще треба було відправити тих смс, щоб Ви були в фіналі? Без Вас цей проект - для мене вже не цікавий. Ваша прощальна пісня - це витвір мистецтва, - я плакав... Я звичайно не меценат, але одну з Ваших мрій можу здійснити - подарувати недорогий автомобіль (щоб Ви всюди встигали). Ви заслужили це своїм співом й зачарованістю. Чи є у Вас водійські права? Коли й де відбудиться Ваш наступний виступ ?

Дякую вам за теплі слова. Так, права в мене є. Наступного разу буду виступати на гала-концерті «Х-фактору» 8 січня.

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » "Х - фактор"-начало легенды,в первом сезоне победил Алексей Кузнецов!