Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Прощальный тур проекта "Фабрика зірок", ноябрь 2010 г. Отменили!!!


Прощальный тур проекта "Фабрика зірок", ноябрь 2010 г. Отменили!!!

Сообщений 71 страница 74 из 74

Опрос

Нужен ли прощальный тур проекта "Фабрика зирок"
Да,будет интересно ещё раз побывать на концерте

57% - 12
Нет, сколько можно уже все всё видели и слышали

33% - 7
Свой вариант ответа

9% - 2
Голосов: 21

71

Аля написал(а):

просто можно будет  в тот же день перезвонить и уточнить кто приедет

Теж варiант)  :idea: Щоб потiм не жалкувати.

0

72

Аля написал(а):

Наверное и не буду покупать билеты просто можно будет  в тот же день перезвонить и уточнить кто приедет

Думаю, самый лучший вариант, да и билеты предполагаю что будут.

0

73

Говорят и пишут, что  "Фабрика зірок - 3" в полном составе едет в Тернополь, но едет  ли Алексей не понятно, может и не едет :dontknow:

http://img.ria.ua/photos/ria/new_images/1018/101858/10185867/10185867m.jpg

“Фабрика зірок-3” приїде в Тернопіль з останнім туром

Стас Шурінц, Еріка, Коля Серьга, Брати Борисенки та інші фіналісти проекту “Фабрика зірок-3” приїдуть в Тернопіль у повному складі зі своїм прощальним концертом.

Побачити артистів тернополяни зможуть 18 листопада у “Березолі”.

Свій останній гастрольний тур містами України учасники Третьої Української Фабрики зірок розпочнуть 15 листопада в Житомирі, - розповідає один із організаторів концерту за участю учасників проекту “Фабрика зірок-3” Олександр Пеньківський. - Це останній концерт, де “фабриканти” виступатимуть у повному складі.

До нас учасники третього, найуспішнішого з усіх, проекту “Фабрика зірок” приїдуть із Хмельницького. Потім, як додає організатор, виконавці продовжать свій тур в інших містах Західної України.

Так, як цей концерт — прощальний, то я думаю, що і цього разу учасники “Фабрики” приготують яскраве шоу!, - інтригує пан Пеньківський.

Нагадаємо, що учасники Третьої Української Фабрики зірок в Тернополі вже виступали. Тоді їх концерт закінчився аншлагом.

У Тернополі в них було два концерти в один день, - каже Олександр Пеньківський. - Тоді ми продали майже всі квитки. Думаю, що і цього разу знайдуться охочі подивитися на красивих і талановитих хлопців з "Фабрики", особливо серед дівчат.

Довідка

Початок концерту - о 20.00 18 листопада.

Місце проведення - ПК “Березіль”.

Тривалість концерту - 2 год.

Вартість квитків - від 50 до 250 гривень.

Квитки можна придбати в касах ПК “Березіль” та у ЦУМі

Ірина НОЖЕНКО, irina.nozhenko@gmail.com

0

74

Останній  тур відмінили!!!!


Фабрика в Тернопіль не приїде

Через низьку реалізацію квитків обіцяний останній турфіналістів третьої української “Фабрики зірок” не відбудеться.

Зокрема концерт, на якому мали виступати Стас Шурінс, брати Борисенки, Коля Сєрьга, Олексій Матіас, Єва Бушміна та інші молоді артисти вже відмінили у Львові та інших містах України, - повідомляють організатори концерту.

http://vn.20minut.ua/news/10186836

Отредактировано svetlana (18-11-2010 20:43:11)

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Прощальный тур проекта "Фабрика зірок", ноябрь 2010 г. Отменили!!!