Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Алексей Матиас-жизнь вне сцены » Что бы Вы хотели узнать об Алексее?


Что бы Вы хотели узнать об Алексее?

Сообщений 41 страница 50 из 119

41

svetlana написал(а):

ХОЧУ В МАЙЯМИ!!!!

А можно и я с вами, на такую красоту посмотреть :love:  :love:  :love:

0

42

Ааа,как оказывается в Майами красиво!!! :cool: Я прям сразу размечталась,как бы классно побывать среди всей этой красоты вместе с Лешей.Эх,мечты,мечты:blush:

0

43

Pole4ka написал(а):

Я б тоже не против там побывать

Аля написал(а):

А можно и я с вами, на такую красоту посмотреть

GirlAngel написал(а):

как бы классно побывать среди всей этой красоты вместе с Лешей.Эх,мечты,мечты

Давайте мечтать вместе!!!!!!!!!!

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0/32/743/32743697_30745625_pust_sbudutsya.jpg

0

44

svetlana написал(а):

Газета "Комсомольская правда в Украине " поинтересовалась у Алексея "Куда бы Вы хотели поехать" и получили такое ответ:

Алексей МАТИАС, певец, победитель шоу «Фабрика. Суперфинал»:
- В Майями - друзья много интересного о нем рассказывали.

Искренне хочется пожелать Алексею, что бы  это желание со временем сбылось, Майями действительно очень красивый уголок Земли.

:rolleyes:  :D Искренне желаю Алексею, побывать в Майями.... чего и себе желаю :D

http://assets1.lookatme.ru/1274829140/assets/article_image-image/6d/9a/888745/article_image-image-article.jpg

0

45

Сегодня  18 ноября в День борьбы с курением Интернет газета   " В городе КИев" спросили Алексея - Как он относится к этой пагубной привычке, на что Лёша ответил следующее:

http://i.vgorode.ua/a/450x0/66555.jpg

18 ноября 10, 12:00

Алексей Матиас

«Ангел» с проекта «Фабрика зірок 3» уверен, что никогда не закурит.

- Я считаю, что это, во-первых, того не стоит, потому что ты и материально тоже зависим. Тебе постоянно нужно покупать сигареты, и думать об этом. Это уже занимает какую-то часть в твоей жизни, и это еще негативно отражается на твоем здоровье. Постоянно прокуренные вещи. Я считаю курение слабостью человека. Я понимаю, что у каждого свой выбор. Но думаю, каждый должен над этим размышлять и сделать свой выбор. Мне очень обидно, что много девушек сейчас курит. А этим девушкам рожать и их курение сказывается на детях, которые, подрастая, тоже становятся курящими. Я не люблю девушек, которые курят, потому что я считаю это глупостью. Мое пожелание - осознавать и отвечать за свои поступки. Когда человек начнет осознавать то, что он делает и отдавать отчет - то его жизнь возможно изменится.

Эти и многие другие звезды уже подписали «Манифест украинцев против курения». А готов ли подписать его ты?

Ответы других звёзд на это вопрос  можно прочитать по адресу: http://i.vgorode.ua/a/450x0/66555.jpg

0

46

Случайно обнаружила на mail.ru целый блог АЛЕКСЕЯ МАТИАСА с фотографиями, видео и сообщениями... . Кто в курсе - ЧТО ЭТО?
ССЫЛКА: http://blogs.mail.ru/mail/aleksey_matias

0

47

Lisori написал(а):

Случайно обнаружила на mail.ru целый блог АЛЕКСЕЯ МАТИАСА с фотографиями, видео и сообщениями... . Кто в курсе - ЧТО ЭТО?

Здравствуйте, Lisori, уже раньше  видели этот блог на mail.ru, выяснили, что это не настоящая  страничка Алексея, а просто созданная кем то из его поклонников  ещё  во  время ФЗ - 3, фото с контакта, вообщем клон :dontknow: .

Отредактировано svetlana (11-01-2011 23:14:39)

0

48

Спасибо, просветили, в общем-то и стиль письма не его, явно..., встречаются же шутники, однако...

0

49

Многих  интерисует вопрос " С кем сотрудничает Алексей Матиас при создании своего репертуара". Оказывается. одиним из композиторов кто сотрудничает с Алексеем является Сергей Подкаура, об это он сообщил в своёи интервью в Полтаве.

http://kolo.poltava.ua/wp-content/uploads/2011/01/pidkaura171-238x300.jpg

Сергію Підкаурі сподобалось виступати на Євробаченні

Розмістив Валентина Зайченко // 15.01.2011 21:52 // Коментарів нема

Сергій Підкаура погодився дати коротке інтерв’ю перед концертом у Полтаві.

Нагадаємо,  Сергій, відомий в Україні музикант та композитор, 14 січня виступив з концертом у Полтаві. Колишній гітарист гурту «The Вйо» родом з Полтавщини.

– Ви раніше писали пісні для різних виконавців, а самі не виступали сольно? Чому вирішили зараз створити свій проект?

– Я дуже ледачий. Мені постійно всі мої друзі казали, що треба створити щось своє, а у мене не доходили руки. Але нещодавно я відчув якусь пустоту всередині і зрозумів – якщо щось не зроблю, то мені буде сумно. Та й набридло бути просто правою рукою артиста. Хоча одне другому не заважає – я залишаюся гітаристом Наталії Могилевської, навіть, якщо матиму свій проект. Мої друзі музиканти  мене підтримали. Я «сколотив» програму з тих пісень, які хотів би грати, і успішно виступаю.

– Скільки концертів встигли дати і де?

–У нас поки що доволі дивна географія виступів. Спочатку ми виступали для діаспори у Німеччині, Полтава – це  вже четверте українське місто, де ми даємо концерт.

– В якому стилі ви граєте?

– Я б хотів, щоб ви послухали і мені сказали, бо я точно не знаю, як називають цей стиль музики. Мені цікаво, як сприймуть цю музику слухачі. Я пропоную пісні де багато слів.  Для мене важливе змістове навантаження, щоб люди мали змогу подумати, поміркувати.

Мабуть можна назвати стиль моєї музики «поп-рок», в якій є поняття пісні. Є куплет, приспів, є що поспівати, що запам’ятати.

– Чим займались до того, як створити власний проект?

– Не секрет, що 11 років я являюсь гітаристом Наталі Могилевської. В найближчих її сольних концертах буду приймати участь. Паралельно працював з різноманітними іншими виконавцями. Що стосується написання пісень, [b]то останнім часом веду переговори з Матіасом. Новорічні свята поки що завадили нашій зустрічі.[/b]

Раніше писав пісні гурту «Авіатор» пісня «Манія», Олександру Пономарьову пісні «Серце», «Я за твою любов».

– Ви виступали з Олександром Пономарьовим на Євробаченні, коли Україна дебютувала в цьому конкурсі. Яке враження на Вас справив цей конкурс?

– Мені дуже сподобалось, що все було дуже красиво. Конкурс відбувався в Прибалтиці. Дуже подобалось відчувати себе частиною цього великого конкурсу, де змагаються люди з різних країн. Представники усіх делегацій  роздають сувеніри, значки. Кожного вечора усі конкурсанти, і ми в тому числі, презентували в якомусь кафе свою програму. На ці вечори приїжджали нас підтримувати з Кіркоров, Кличко. Це все справило на мене незабутнє враження.

– Гурт «The Вйо» був учасником відомого раніше хіт-параду «Територія А», з ведучою Анжелікою Рудницькою Ви зняли спільний кліп. Зараз підтримуєте з нею дружні стосунки?

– Був такий період в цьому хіт-параді. Ми відчули як гурт, що нам треба спробувати сили ще десь, так би мовити, «відпочковувались» від цього шоу. З Анжелікою ми зняли кліп на пісню, яку я написав їй. Потім, можна сказати, що ми розійшлися як в морі кораблі. Дружніх стосунків немає, при зустрічі вітаємось і все.

– Чи часто приїжджаєте на Полтавщину? Адже родом Ви з Кобеляк.

– Зараз приїжджаю часто, бо музиканти з мого нового проекту усі з Полтави. Тому приїжджаю інкогніто репетирувати. Це мої давні знайомі, вони працюють у філармонії, їх послужний список доволі великий. Як колектив ми існуємо не один рік. Просто раніше грали на якихось закритих так званих VIP-вечірках. Мою музику вважають не рафінованою, але і не «фаст-фудом». Тому користувались успіхом на таких дорогих вечірках.

– Маєте родину? Де проживаєте?

– Вже давно живу в Києві на Подолі. Маю дружину Наталю, яка до речі написала пісню «Полюби меня такой», яку виконує Наталя Могилевська. Ще я молодий батько, щасливий і з невеликими синіми колами під очима (сміється) – маю сина Матвія, якому один рік і два місяці.

– Ким би були, якби не реалізували себе в музиці?

– Мені здається я був би одним з таких дурнуватих військових. Такий ходив би і жорстоко зверхньо промовляв: «Ви – ніхто!» (сміється).

http://kolo.poltava.ua/2011/01/15/sergi … obachenni/

0

50

О случае /розыгрыше/ с АЛЕКСЕЕМ МАТИАСОМ во время "зеленого" концерта рассказал СТАС ШУРИНС во время своего недавнего видеочата на сайте  INTV.UA  от 23.12.2010г. Звук немного отстает от видео, или наоборот, но, здесь этот недочет впечатления особо не портит ...

http://static.video.yandex.ru/lite/lisori/2ya5iur6iy.3128/

Да, кстати, на форуме проблема - видео с ЮТУБА вставить невозможно, настройки не распознают код - он на ЮТУБЕ кардинально изменился, оказывается...

Отредактировано Lisori (24-01-2011 18:07:31)

+2


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Алексей Матиас-жизнь вне сцены » Что бы Вы хотели узнать об Алексее?