Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.


Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.

Сообщений 81 страница 90 из 374

81

svetlana написал(а):

Каждый человек индивидуален по своему, имеет определённые амбиции, планы, черты характера, что то нравится что то нет, но я не склонна видеть только негатив,  нельзя отбрасывать и положительные качества

Світлано дуже з Вами згідна! Те що каже Стас, так веде себе по відношенню до Олексія, не подобається багатьом із нас!
З яких мотивів він то робить- нам невідомо! Можливо заздрісь, можливо небажання визнати якісь факти, річ не в тому!
Кожна людина протягом свого життя зустрічається з великою кількістю перешкод, які потрібно долати! І кожний долає їх по своєму. Деякі намагаються йти до кінця, не бачучи нікого і нічого, долаючі ці пригради, деякі виключаються з борьби, якщо їм здається неможливість подолання шляху, деякі ж за допомогою своїх старань та поваги до оточуючих з трудностями, але всетаки долають перешкоду! Ось як меня здається для Стаса Олексій і є та сама перешкода! Той суперник ,якого хочеться подалати будь-якими зусиллями! Він не хоче зізнаватись собі, що він слабший, що хтось кращий за нього! Це риса характеру людей-лідерів, яким завжди хочеться бути на першому місці! Стас просто по натурі лідер, і тому побачивши перед собою сильного супротивника він намагається позбавити себе зайвий раз бачити його, спілкуватись, тому і не називає в інтерв"ю! Він насправді не розуміє, як то таке могло статись! І тут його неможна винити! Одна справа в тому, що він міг би журналістам не висловлювати свою таку точку зору, а більше коректніше відповідати, але тут вже виховання! А інша справа те, що в нього такий характер, так закладено всередині те, що він не може програвати, що він хоче завжди йде до кінця! Таких людей багато, просто у деяких вистачає такта про це мовчати і робити вигляд, що все нормально,  а потім знову йти і доказувати що ти є насправді! А Стас просто загубився і став вести себе не дуже коректно по відношенню до інших, в данному випадку до Олексія!
Я ні в якому разі не виправдовую Стаса, але не завжди людина повністю винна в своїх жіях, іноді нічого змінити неможна!

0

82

~Stesha~ написал(а):

Він не хоче зізнаватись собі, що він слабший, що хтось кращий за нього!

Це точно! Очевидно, що Стас дуже болісно це сприймає.
Але мені він чомусь лідером не здається. Радше людиною, яка постійно знаходиться "у стані війни" - йому здається, що в нього весь час намагаються відібрати те, що йому належить. Зокрема, той же Матіас. Тому він і змагався не за перемогу, а проти Льоші. А це завжди шлях до поразки...
Сподіваюсь, Стас колись це зрозуміє і "попуститься" :)

0

83

Lacriza написал(а):

Це точно! Очевидно, що Стас дуже болісно це сприймає.

Можна навіть запропонувати психологічний портрет Стаса.

Стас Шуринс дійсно в якійсь мірі егоїстичний, він  дуже сильно прагне схвалення оточуючих, а якщо навіть для цього не має причини, може розпочати себе вихваляти сам. Йому здається, що він  найрозумніший і найталановитіший і буває дуже здивований тим, якщо хтось цього не помічає, і це факт, який закладений у Стаса на біоенергетичному рівні, а запас біоенергії у нього  досить великий, якби Стас не захопився творчістю, міг би стати дуже гарним лікарем. Думаю він дуже переймається тим, щоб скрізь і у всьому був порядок, якщо щось іде не так, це може вивести його з себе, але, як правило, він намагається стримувати свої почуття, він точно не полюбляє якщо дівчина  запізнюється на побачення..порядок. чистота - це його  кредо, йому подобається розглядати себе у дзеркалі, вимовляти не зовсім зрозумілі для оточуючих фрази тим самим доводячи, що він розумніший, хоча багато уваги навчанню, скоріше всього не приділяв, все давалося легко, від природи талановитий і протягом життя буде намагатися ці таланти розвивати і реалізовувати. Стат весь час буде перейматися якимись розрахунками, експериментами. намагатися, щось  зробить, щось комусь довести, він постійно знаходиться у стані роздумів, намагається спрогнозувати події, які мають відбутися, але нажаль, по життю, буде допускати дуже багато помилок, так що чекає його дуже багато життєвих випробувань і з часом він буде розуміти свої помилки і прагнути до очищення, можливо і засобами релігії. А взагалі у Стаса має бути відчуття обов'язку, він  добросовісний і  точний у справах.Він розумний від природи і досить незалежний. Схильний до різких змін планів, що не завжди сприяє досягненню поставленої мети, але в цілому стабільний і дуже важко погоджується на зміни, у тому числі свого особистого стану, тому, або жениться у молодому віці. або не зробить це зароаз, або ніколи. :writing: 
От так, перемили кісточки Стасу, можливо і варто, щоб краще розуміти хто є хто.

+1

84

svetlana написал(а):

Можна навіть запропонувати психологічний портрет Стаса.

ОГО :) Света, да вы просто Доктор Лайтман! :glasses: 
Если серьезно, есть вопросы по этой характеристике, но уже нет сил печатать :) Если интерес не угаснет, я с удовольствием еще пополощу Стасу косточки когда будет час и натхнення ;)

0

85

Lacriza написал(а):

да вы просто Доктор Лайтман!

Боже упаси :O  - это не я, а "Квадрат Пифагора", а вопросы конечно есть, любая психологическая характеристика  идеальной не бывает, тем более на протяжении жизни, в зависимости от обстоятельств поддаётся коррекции.
Кстати, видели очередные породии Макса Барского :glasses: , тоже увлекается  изучением личностей.

Макс Барских раскрыл подноготную «Фабрики»!
Скандальный певец представил новую серию своего интернет-шоу, в которой досталось не только коллегам-артистам по проекту «Фабрика. Суперфинал».

В одном из эпизодов "Max Barskih Show" присутствует пародия на российскую "императрицу" Ирину Аллегрову, а также телеведущую Машу Ефросинину.
Правда на 15 секунде своего пребывания в стебном шоу брутального романтика клон Марии "погибает" от рук лже-Доманского.
Досталось и коллегам Барских - Эрике, братьям Борисенко, Дмитрию Каднаю и другим экс-фабрикантам. По мнению тех, кто уже посмотрел "Max Barskih Show"
удачнее всего получилась пародия на... Эрику. Ответ на вопрос "почему именно на Эрику" ищите в видео.
Судя по тому, что Барских обстебал не только коллег, но и себя, он оказался не толкьо с чувством юмора, но и самоиронии.
Всех спародированных артистов Барских просит не обижаться на него, а своим поклонникам певец и композитор обещает новые серии с новыми героями!   

Напомним, первой "жертвой" Макса Барских стал популярный певец Виталий Козловский.

0

86

svetlana написал(а):

Макс Барских раскрыл подноготную «Фабрики»!

ужас...................))

0

87

:crazyfun:  :rofl:  :cool:
Вот это здорово! Особенно понравилось про Эрику.... Я думаю очень близко к истине.... :cool:  :jumping:

0

88

Посмотрела шоу Барского. Прикольно :D

0

89

svetlanika написал(а):

Особенно понравилось про Эрику.... Я думаю очень близко к истине....

И мне понравилось про Эрику - 5 баллов!!!

0

90

svetlana написал(а):

Макс Барских раскрыл подноготную «Фабрики»!

Капец!!! Прикольно... Особенно мне понравилась Эрика и Борис Апрель :D  :O
Радует, что хоть Матиаса пропустил мимо своих гениальных пародий,,, боюсь даже представить как в следующий раз Барских нас удивит :huh:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.