Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.


Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.

Сообщений 51 страница 60 из 374

51

svetlana написал(а):

чи  можливо все таки  більш розкутий у спілкуванні з глядачами, більш впевнений у собі, той хто вміє  зосереджувати, концентрувати  на собі увагу залу, тримати  публіку, вільно володіти живим звуком, голосом, але все таки залишатися зіркою, яка  манить, але дістати її не так просто, не можу себе переконати в тому, що все що зараз відбувається на концертах на

Я це й мала на увазі.  :yep: Бо образ Макса Барських точно не підходить Олексію.  :no:

svetlana написал(а):

частина діє за  інстинктом, голосом "толпы"

І я так думаю.  :yep: Вірні прихильниці не будуть завдавати йому незручностей.

0

52

svetlana написал(а):

фотосесію в розділі фото, повний нонсенс і навіть по обличчю Олексія чомусь відчула, що  йому з цими плямами на обличчі не комфортно,

та ні..ті фото з незрозумілим натяком мені теж не сподобались  :confused:
я собі чомусь уявляла Олексія в якійсь уніформі...шеф-кухар, будівельник, водій, вантажник...
Ось не знаю..це ,можливо, далеко від Олексія, але ось хочеться мені подовитись, як він буде виглядати!
А ще хотілось би, побачити його у воєнній формі, адже вона йде всім!
забруднене обличчя, автомат на перевіс, суворий погляд!
Так трудно уявити Олексія таким, він добрий, яскравий, ангельский, але ось ну хочеться мені!
Можливо комусь це здаться глупим, але ось такі в мене бажання щодо варінтів на зміну образу( причому не назавжди зміну образу, а тільки в рамках якоїсь фотосесіїї!!) ІМХО  :flag:

0

53

~Stesha~ написал(а):

А ще хотілось би, побачити його у воєнній формі, адже вона йде всім!
забруднене обличчя, автомат на перевіс, суворий погляд!

Так! Справжній чоловік! А то клоуна з нього зробили.  :D

0

54

Маринка написал(а):

Справжній чоловік!

так =) звичайно в його чоловічності особисто я не сумніваюсь, але хочеться таког онаглядного приклада побачить  :flag:

0

55

~Stesha~ написал(а):

звичайно в його чоловічності особисто я не сумніваюсь

Я теж в цьому ніяких сумнівів не маю!  :flirt:

~Stesha~ написал(а):

хочеться таког онаглядного приклада побачить

Звичайно, хочеться.  :flirt:

0

56

Зі своїм майбутнім образом визначається не лише Олексій, але і Еріка. Все частіше і частіше, вона репрезентує себе як співачка народних пісень, мабуть вона дійсно зможе стати новою Ніною Матвієнко, їй підходить цей образ, народні пісні - це її фішка і тур це доводить.

Еріці пишуть вірші... пенсіонерки

16 червня 2010

Від «фабрикантки» фанатіють жінки похилого віку.

Еріка, 21-річна фаворитка продюсера Костянтина Меладзе, зуміла привернути увагу своєю творчістю і зовнішнім виглядом не лише чоловіків і малоліток, а й пенсіонерок.

- Я дуже здивувалася, коли побачила, наскільки різні люди мої шанувальники, - каже Еріка. - На концертах до мене підбігають і діти з квітами, і молодь. Але публіка старшого покоління мене по-справжньому вразила.

Співачка розповіла, що після виконання на концерті українських пісень «Про матір» та «Мальви» до неї підходять жінки похилого віку зі сльозами на очах.

- Це такі зворушливі моменти - не передати словами, - зауважує вона. - Ці жінки часто дарують мені свої вірші - дуже зрілі, мудрі - щоб я, підібравши музику, виступала з ними на концертах.

Якщо Еріка й надалі виконуватиме подібний репертуар, її цільова аудиторія точно буде далеко не молодіжною. Хоча, можливо, співачка, цього й прагне.

http://s0.glamurchik.tochka.net/img/articles/full/8/4/166248.jpg

0

57

svetlana написал(а):

їй підходить цей образ, народні пісні - це її фішка і тур це доводить.

А мені дуже подобається такий образ Еріки!
Дуже люблю народні пісні!
І їх можуть слухати не тільки люди похилого віку! Я у захваті від такого репертуару!
Просто сучасна молодь орієнтована на іншу музику.
Але ось, наприклад, у мене у Львові багато знайомих, які з задоволенням слухають народний спів.
Тому це не тільки для людей похилого віку!

+1

58

А я не могу представить Алексея в такой фото сессии (и не хочу). Я понимаю, что фото сессия -  это часть необходимого пиара, но для Алексея ... -такое не его. Как сказала Лорак !... Алексей - элитный певец..." и если он станет участвовать в такого типа фото сессмях - он просто станет таким,   как миллионы молодых исполнителей, жаждущих популярности "любой ценой". Алексею конечно же нужно принимать участие в таких мероприятиях, но без "таких девочек". У Леши сейчас есть свой "образ" - простого, доброго, симпатичного и открытого парня и фотосессии должны быть такими же светлыми, а если с девочками - то  с такими же, как и он. Все должно быть красиво,  непосредственно,  желательно на природе (которую Леша так любит) и немного эротично...  Вот так я его представить могу... Леша, не будь таким, как все! " Стадное чувство" - до добра не доведет... Будь таким, как ты есть и "... НЕ ИЗМЕНЯЙ СВОИМ ПРИНЦИПАМ...!  :cool:  :flag:  :music:

+1

59

svetlanika написал(а):

А я не могу представить Алексея в такой фото сессии

Ну слава Богу хоть кто то со мной согласился, :flag:  я также считаю что есть массовое искусство, есть элитарное, при чём во всех видах культуры, в фотографии  в том числе, массовая культура - да она простая и общедоступная, тут особого ума не надо, она воспринимается сразу и не заставляет как то задуматься над смыслом, сущностью, она направлена на инстинкты, с элитарной сложнее - она  базируется на чистом искусстве, её  творят, как правило. профессионалы, которые  понимают что такое вкус, такт, содержание, грань допустимого  и недопустимого и т.д. и.т.п. и если говорить о том, что мы бы хотели видеть Алексея не очередным  попосовым  мальчиком, а именно элитарным исполнителем, которые может показывать себя не только  в Украине,но и в мире, думаю, наверное, нужно сразу же, с самого начала именно к этому стремиться, не размениваться по мелочам, а пытаться  сразу же  во всех ипостассях выдавать качественный продукт, да это сложно, но кто сказал, что стать  действительно  на уровень с такими  титанами как Майкл Джексон, Елвис Пресли, БИТЛЗ - это просто. Хотя конечно, рассуждать легко, но сейчас не Лёша распоряжается собой, а Новый канал, который  отдает на глупые, ничего не значащие фото - сессии, вот и попробуй самовыражаться :(

0

60

svetlanika написал(а):

Будь таким, как ты есть и "... НЕ ИЗМЕНЯЙ СВОИМ ПРИНЦИПАМ...!

Думаю Алексей умный парень и изменять свои принципам не собирается, он знает меру вседозволенности и  умеет  вовремя остановиться, давайте будем ему доверять, уверенна Лёша нас не разочарует :flag:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.