Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Второй концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 14 марта


Второй концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 14 марта

Сообщений 51 страница 60 из 81

51

Маринка написал(а):

А пісня, звичайно, не для Льошиного голосу.

Пісня дійсно не для  голосу Олексія , але співав він її з величезною самовіддачею.

0

52

какой же он все-таки красавчик... :love: на всех фотографиях такой милашечка как всегда :love:

0

53

Ну не могу так восхищаться выступлением Леши..... как это делают все остальные.
Далеко не самый лучший вариант, и Регина эта - не фонтан ваще.....
Лешеньку очень сильно люблю и радуюсь за такие высокие оценки, но не то....
Ему нужно отдохнуть, и в воскресенье отработать лучше.... и дуэт получше подобрать.

0

54

svetlana написал(а):

Думаєте він тоді вже про це знав, місця  оголошували в самому самому кінці.

Я мала на увазі, що до всього того напруження з вибором додалося ще й знаходження Льоші на четвертому місці.

svetlana написал(а):

співав він її з величезною самовіддачею.

Звичайно!!! Льоша, як всі уже давно переконалися, завжди ставиться до пісні зі всією душею.  :cool:

0

55

Маринка написал(а):

Я мала на увазі, що до всього того напруження з вибором додалося ще й знаходження Льоші на четвертому місці.

Я зрозуміла, :rolleyes:  просто мені здається що Олексій не буде сильно перейматися  із за місця яке він там зайняв, це зовсім інше, можливо втома -  після всплеску емоцій буває  падає настрій, можливо дійсно йому завжди важко коли хтось залишає фабрику, я навіть не сумнівалася,  що так як він останній віддавав зірку і вже знав що  найменша їх кількість у Елізабет віддасть саме їй, це звичайно говорить про його людські якості, а можливо ми не все знаємо, адже  цього разу конкурс буде набагато жарсткіший  порівняно  з ФЗ - 3, конкуренти сильні, всі прагнуть до перемоги і які технології при цьому будуть використовуватися ми точно  не знаємо. Так що Льоші не позаздриш, йому  потрібна допомога і підтримка.

Маринка написал(а):

завжди ставиться до пісні зі всією душею

Це дійсно так, до кожної пісні  ставиться надзвичайно  відповідально, тому всі виступи вдалі. :whistle:

0

56

Никто не вспомнил, что на  втором концерте в качестве гости  была Гаитана, хороший голос, хорошая песня, ожидала что к ней как и к Могилевской  выйдут все фабриканты, но обошлось.

Отредактировано svetlana (16-03-2010 21:12:41)

0

57

растроеный Лешка был еще когда им только говорили кто остается.... еще не было известно кто в номинантах!

0

58

думаю,нужно создавать отдельную темку к каждому концерту с фотками :idea:

0

59

ElenaSuny написал(а):

думаю,нужно создавать отдельную темку к каждому концерту с фотками

Думаю фото должны выкладывать нормального качества на главной странице в разделе  Галерея, вот только чего то этот раздел ну очень  долго  разрабатывается, так что можно или с вКонтакте  передирать  или  делать  кустарным способом своими силами.
А отдельную темку к каждому концерту делать конечно можно, но  качество фото  желает быть лучшим :(
Ну и к слову ещё одно фото, правда плохого качества. Пока  Регина готовилась к концерту Лёша Матиас отдыхал на лавочке в Праге.

Отредактировано svetlana (16-03-2010 21:59:35)

0

60

типо,мажорам и зимой солнце светит :D
сейчас опять буду Даше писать :angry:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Второй концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 14 марта