Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Алексей Матиас участник проекта "Фабрика.Суперфинал"


Алексей Матиас участник проекта "Фабрика.Суперфинал"

Сообщений 101 страница 110 из 155

101

svetlana написал(а):

а на форумы даже своего канала они вряд ли заходят не говоря о форуме А.Матиаса.

Я думаю, на любом канале должны быть люди, которые отслеживаю ситуацию на форумах и других интернет порталах. Откуда же берутся всевозможные рейтинги тех или иных передач.

svetlana написал(а):

Но пока это знаем только мы

Об этом сейчас не говорит только ленивый. Причем все четко уверенны, что победы достоин  только Матиас.

svetlana написал(а):

Це був дійсно дуже трагічний концерт, який навіть важко згадувати,

Действительно, очень печальные воспоминания. У меня до сих пор мурашки по спине от таких поворотиков сюжета :rain:

0

102

svetlana написал(а):

було дуже прикро що Олексій став у центрі  розіграного спектаклю...

Ну скажіть, чому на Льошу звалилось скільки негативу: то руку поламає, то обпече, то мало не кожен критикує через його ліричний образ (і придумать треба було таке), то ще щось. А тут ще ця несправедливість з визначення фіналістів. Скільки можна?

0

103

Маринка написал(а):

На відборі до Євробачення за смс-ками - лідер, а тут на наступний день - всі про нього забули.

Корткая память у организаторов... или логика слабенькая. Значит их фабрику люди смотрят, а вот главный отбор страны все просто пропустили. смс шлют и там и там, но вот до ТК Украина они доходят, а до Нового канала с трудом...  :mad:

0

104

Танюшка написал(а):

Я думаю, на любом канале должны быть люди, которые отслеживаю ситуацию на форумах и других интернет порталах. Откуда же берутся всевозможные рейтинги тех или иных передач.

На Новому каналі теж мабуть є такі люди. Та, як бачимо, ні до чого їм це. У них, значить, свої рейтинги, які виміряються не відгуками форумчан, а грошима.

0

105

Маринка написал(а):

Ну скажіть, чому на Льошу звалилось скільки негативу

Заздрість людей ще ніколи нікому нічого доброго не принесла :rain: А у Масіка нашого зараз дуже багато заздрісників.

0

106

Танюшка написал(а):

А у Масіка нашого зараз дуже багато заздрісників.

Чому там заздрити? Навіть сну нормального немає. На фото з зустрічі, організованої "ТелеСемь", видно, який він втомлений, замучений.

0

107

Маринка написал(а):

На фото з зустрічі, організованої "ТелеСемь", видно, який він втомлений, замучений.

Я теж це помітила :rain: такі фотки змучені.... оченятки так спатунькать хотіли

0

108

Маринка написал(а):

У них, значить, свої рейтинги, які виміряються не відгуками форумчан, а грошима.

Думаю в цьому  вся проблема, у Олексія, нажаль не має  міцної підтримки, не має людини, яка б могла там його захистити, а він сам цього робити не може, у нього контракт, тай характер не дозволяє вступати в суперички та відстювати свої права. Всіх інших підтримують:
Шуринса - Меладзе і ще якісь впливові люди, яких ми не знаєм, але відчуваємо як його скрізь піарять, а це варто грошей;
Дантеса - Могилевська
Кадная - Ірина Лисенко и продюсер, який у нього, як виявилося є
Еріка - Меладзе - це дуже відчутно
Борисенко - їх вигідно тримати, як машину для вибивання грошей у  неповнолітніх
А  от, хто підтримує Олексія в цій боротьбі я так і не зрозуміла, ну хіба що Єфросиніна.

0

109

svetlana написал(а):

А  от, хто підтримує Олексія в цій боротьбі я так і не зрозуміла,

Я чомусь думала, що його підтримує Меладзе. Та й по балах це було видно. І в такий відповідальний момент взяти і залишити Олексія сам-на-сам. Це підло!  :canthearyou:

0

110

Маринка написал(а):

Я чомусь думала, що його підтримує Меладзе. Т

Так і я так само думала, якби на останньому концерті  він похваливши в черговий раз Олексія поставив йому замість 9 балів 10 Олексій уже був би у фіналі, і ми б зараз не хвилювалися за його подальшу долю у проекті, а так він вибрав Еріку і Шуринса, а Лайма  проговорилася і це чули всі хто дивився проект, що вони працюють за сценарієм. От і думай хто дійсно щирий, а хто тільки ним здається :dontknow:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Алексей Матиас участник проекта "Фабрика.Суперфинал"