Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.


Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.

Сообщений 41 страница 50 из 374

41

~Stesha~ написал(а):

А можливо Олексій органічно впишеться в такий образ =))

Думаю Олексій органічно впишеться в будь який образ, його фотографи люблять, він дуже фотогенічний, інше питання, в якому образі  йому буде більш комфортно і яким він хотів, щоб його сприймали люди. Не хочу щоб ці образи насаджувалися. В будь якому випадку він неодноразово  заявляв, що хотів би залишатися самим собою, ось і побадчим з часом чи вийде це у нього чи ні, піде по традиційній дорозі, традиційного  виліплення зірок.................. Діма Каднай по ній пішов, з нього потихеньку почали робити Макса Барського і " то ли ещё будет"...........ИМХО
.

+1

42

svetlana написал(а):

можете в такой фото сессии представить Лёшу????

а я могу... :dontknow:

0

43

svetlana написал(а):

в якому образі  йому буде більш комфортно

Я в принципі згідна з тим що Ви написали  :cool:
Але ну можна іноді трішки поексперементувати!
хочаб один раз віддатись в руки фотографів повністю! Можливо результат перевершить сподівання!
І Олексію сподобаєтсья новий образ!
Звісно нав"язувати чужі думки не потрібно, і кардинально мінятись також не треба!
Але один разочок поексперементувати можна  :flag:
Мені б дуже хотілось побачити Олексія в чомусь кардинально новому!  :cool:

0

44

~Stesha~ написал(а):

Але ну можна іноді трішки поексперементувати!

Я теж думаю, можна.  :flag: Олексій і сам, думаю, буде непроти спробувати щось нове. Якщо порівнювати який він був ще на кастингах ФЗ-3 і зараз в турі, то відчувається велика різниця. Тож мабуть через деякий час ми побачимо Льошу ще більш розкутим і впевненим і в такій фотосесії.

0

45

Меня эта девочка с короткой стрижкой пугает!!!!!!!

0

46

~Stesha~ написал(а):

Мені б дуже хотілось побачити Олексія в чомусь кардинально новому!

Скоро, дуже скоро.....

0

47

Маринка написал(а):

Тож мабуть через деякий час ми побачимо Льошу ще більш розкутим і впевненим і в такій фотосесії.

дуже хочеться  :cool:

0

48

Танюшка написал(а):

Меня эта девочка с короткой стрижкой пугает!!!!!!!

ага :D

0

49

Танюшка написал(а):

Меня эта девочка с короткой стрижкой пугает!!!!!!!

А Дімі, судячи з фото, подобається.

0

50

~Stesha~ написал(а):

хочаб один раз віддатись в руки фотографів повністю! Можливо результат перевершить сподівання!

Побачила вже  фотосесію в розділі фото, повний нонсенс і навіть по обличчю Олексія чомусь відчула, що  йому з цими плямами на обличчі не комфортно, так мені здалося :( ,  фото-художник має відчувати  душу, внутрішній світ людини, яку фотографує, тільки тоді будуть справжні шедеври. Герой фото має органічно вписуватися в сюжет, відчувати себе у своїй стихії, тоді все природно у іншому випадку  сюжет сам по собі, а герой сам по собі. Хотілося б щоб під час фотоссесій Олексій  працював з  майстрами своєї справи, щоб кожне фото підкреслювало все те найкраще, що в ньому є.

Маринка написал(а):

Тож мабуть через деякий час ми побачимо Льошу ще більш розкутим

Вибачте не  зрозуміла :dontknow: , а що значить більш розкутий???? , щось на зразок Макса Барського, впевнена ми всі будемо у захват :love: і, а що далі :dontknow: , прочитана книга?  чи  можливо все таки  більш розкутий у спілкуванні з глядачами, більш впевнений у собі, той хто вміє  зосереджувати, концентрувати  на собі увагу залу, тримати  публіку, вільно володіти живим звуком, голосом, але все таки залишатися зіркою, яка  манить, але дістати її не так просто, не можу себе переконати в тому, що все що зараз відбувається на концертах на 100% вірно, в усьому має бути міра, а останні відео  показують, що чим далі в тур - тим менше  кудрів залишається на голові Льоші. Нажаль не впевнена що всі хто його атакує - це вірні прихильниці чи фанатки,частина діє за  інстинктом, голосом "толпы" :(   ІМХО.

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Звёздная дорога. Фабриканты после "Фабрики.Суперфинал". Послесловие.