Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»


ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»

Сообщений 201 страница 210 из 598

Опрос

Пойдешь ли ты на концерт «ФЗ.Суперфінал» в туре по городам Украины?
Да, конечно!

67% - 33
Нет

12% - 6
Не знаю, еще не решил(а)

20% - 10
Голосов: 49

201

Маринка написал(а):

Загрузить сюди не вдається

А спробуй зменшити розмір фото, у мене через це колись виникала проблема та фото не завантажувалось)))
Ну, дуже вже хочу подивитись фото, а то сама на концерт збираюсь-хочу подивитись,як краще фотографувати, бо і в мене квиток у перший ряд :blush:, І я також хочу зробити багато гарних фото, вже і карту пам`яті купила на 8 Гб, тепер думаю. ще купити прозапас звичайні батарейки, щоб заряду на все вистачило :idea:  :crazy:

0

202

Танюшка написал(а):

Брехня!!!

Я теж так думаю.  :yep: Просто я написала те, що чула от і все.

~Stesha~ написал(а):

Дякую Вам за розповідь. Було цікаво почитати!
Тепер знаю, до чого готуватись =))

Будь-ласка! Удачі!  :flag:

D@-shytka написал(а):

А спробуй зменшити розмір фото

Дякую за пораду, спробую обов"язково.  :flag:

0

203

Маринка дуже дякую за змістовну розповідь,  було дуже ціково читати, досить детально, дійсно вражень дуже багато, приємно що до Олексія така підвищена увага, а він у свою чергу не боїться спілкуватися з глядачами.
Я зайшла вКонтакт і  якщо Ви дозволи до Ваших повідомлень спробую додати  Ваші фото, думаю це буде правильно.

0

204

svetlana написал(а):

Маринка дуже дякую за змістовну розповідь,  було дуже ціково читати, досить детально, дійсно вражень дуже багато,

Будь-ласка. Я вдячна, що вам сподобалось. Мені приємно бути корисною.  :flag:

svetlana написал(а):

Я зайшла вКонтакт і  якщо Ви дозволи до Ваших повідомлень спробую додати  Ваші фото, думаю це буде правильно.

Так, звичайно.  :yep: Дуже дякую за допомогу.  :cool:

0

205

Маринка написал(а):

Будь-ласка. Я вдячна, що вам сподобалось. Мені приємно бути корисною

Дуже сподобалося і не тільки мені, Маринка те що Ви написали вже досить активно обговорюють  на форумі Нового каналу

http://novy.tv/forum/viewtopic.php?f=27 … start=3795

А з приводу того що Олексія побили безумовно вигадки, але паніка невеличка  почалася %-)

0

206

svetlana написал(а):

Дуже сподобалося і не тільки мені, Маринка те що Ви написали вже досить активно обговорюють  на форумі Нового каналу

Мені дуже приємно, що я є корисною!  :flag:

svetlana написал(а):

А з приводу того що Олексія побили безумовно вигадки, але паніка невеличка  почалася

Я теж думаю, що це вигадки.  :yep: Просто передала вам те, що почула. Вибачте, що нагнала паніку. Я не хотіла.  :tomato:

0

207

Продолжается  Всеукраинский тур проекта "Фабрика. Суперфинал, вчера был Кременчук, сегодня Полтава, завтра 4 июня Сумы, все однозначно отмечают что Лёша очень свободно общается с зрителями, не боится спускаться в зал, его буквально разрывают на кусочки, а это всё  безусловно говорит о всеобщей любви и популярности.  Плохо только что как и в туре ФЗ - 3 так и  туре "Фабрика.Суперфинал" Лёша поёт всё те же песни "Белый самолёт" и "Ангелы не умирают".  Всего 2 песни от победителя - очень хотелось бы  что бы в  Лёшин репертуар добавлялись новые песни, старые уже начинают надоедать. Одно очень замечательно, что поёт Лёша без фанеры, а это уже говорит о желании  набраться опыта живого звука на больших концертах - очень большой плюс.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4dq0l9KI7Mk[/youtube]

0

208

svetlana написал(а):

очень свободно общается с зрителями, не боится спускаться в зал, его буквально разрывают на кусочки

Насправді він молодець, що тримає такий контакт з глядачем!
Глядачі люблять, коли виконавці ходять біля них, адже можна, як називається, "схопити зірку" =))

0

209

~Stesha~ написал(а):

Насправді він молодець, що тримає такий контакт з глядачем!

Дійсно молодець, але разом з тим витрачає на це шалену енергію, зловживати цим  не потрібно, всього в міру,  з відео   видно що Олексію ніби це подобається, до глядачів відноситься  з повагою, що безумовно  дуже добре. :cool:

0

210

svetlana написал(а):

разом з тим витрачає на це шалену енергію

мені здається, у нього з глядачем йде взаємообмін позиитвними почуттями!
Він- шанувальникам, вони- Олексію!

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»