Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Стас Шуринс участник проекта "Фабрика.Суперфинал"


Стас Шуринс участник проекта "Фабрика.Суперфинал"

Сообщений 71 страница 80 из 240

71

Маринка написал(а):

Буде справедливо!!!!!

Буде дуже справедливо, а Шуринсу треба вчитися тактовності і поважати працю інших, і хтось тепер буде стверджувати  про те що у Стас не вхопив зірочку, тепер більш зрозуміло чому Шуринс уже у фіналі не виключаю, що ще однієї умовою  контракту з Меладзе може бути перемога Шуринса в Суперфіналі, як доказ його таланту.....  нічого не розумію, до чого ФЗ - 3 до "Суперфіналу", чому він  сказав "Участие в «Суперфинале» для меня испытание, которое ставить под угрозу мой статус", що нагороду  можуть забрати з розжалувати з переможців %-)  %-)  %-)  Дурдом веселка :D

0

72

svetlana написал(а):

поважати працю інших,

Тем более тех, кто его поддерживал. Лёша так искренне радовался за его победу.

0

73

svetlana написал(а):

Ну очень уж самоуверен

Пригрівся в Україні? Хай тепер їде додому, де він нікому невідомий. :mad: І побачить, чого він вартий насправді. Що ж його такого талановитого ніхто в Латвії не помітив? Я дуже йому вдячна за "Ангелы не умирают", але в усьому треба знати міру.

Natalia написал(а):

Лёша так искренне радовался за его победу.

Як жаль, що Олексія оточують такі лицемірні люди.  :'(

0

74

Natalia написал(а):

Лёша так искренне радовался за его победу.

Вот так :( , судя с интервью Стас радоваться не будет, он даже мысли не допускает, что это возможно, он уже видит себя победителем, ну и что тут скажешь...... :dontknow:  :dontknow:  :dontknow:  есть смысл  ещё СМСки посылать, переживать за результат,может всем успокоится и просто получать удовольствие  от каждого выступления Алексея и не зацикливаться на желании видеть его победителем, для нас он уже всё равно лидер, самый талантливый на фабрике, а Новому каналу позор и бойкот....  :mad:  :mad:  :mad:  Нельзя смешивать грешное с праведным ФЗ - 3 и "Фабрика.Суперфинал" - это разные вещи, одной победы вполне достаточно и нечего её ещё подтверждать второй раз..... как какое то обязательно условие...

0

75

svetlana написал(а):

для нас он уже всё равно лидер, самый талантливый на фабрике, а Новому каналу позор и бойкот....

Безперечно, Світлано. Якщо Новий канал не бачить чи не хоче бачити очевидного, то ми тут безсилі.

0

76

Маринка написал(а):

Пригрівся в Україні? Х

Україна для Стаса "место для самореализации" так як його країна  йому такої можливості не надала, зараз знову почну про український патріотизм......, чому ми теж не надаємо своїм виконавцям, таким як Олексій себе самореалізовувати, чому  в Україні голосують проти українців в такі відповідальні моменти..... нехай він буде 100 раз талановитий, приймає участь у різних проектах в рамках України, самореалізовується, але нехай перемогає на Міжнародних конкурсах - це навіть набагато важливіше, а в  регіональних, національних  проектах дуже потрібно підтримувати  земляків,  так було завжди в усьому світі,  ще з давнх часів, як можна щоб не було підтримки на рідній Землі.... нонсенс ІМХО

0

77

svetlana написал(а):

так було завжди в усьому світі,  ще з давнх часів, як можна щоб не було підтримки на рідній Землі.... нонсенс

В нас завжди не як в людей. Чужим допомогаємо, а своїх не бачимо. А такі таланти пропадають. Кому ми потрібні з нашим альтруїзмом: наживуться на нас - і ось така подяка у відповідь.

0

78

Маринка написал(а):

Кому ми потрібні з нашим альтруїзмом: наживуться на нас - і ось така подяка у відповідь.

Само собою напрошується відомий вислів

"Чому бідні - бо дурні, чому дурні - бо бідні" і будуть возить на нас воду і використовувати у своїх інтересах  ще  дуже і дуже довго, поки коли небудь ми не зрозуміємо, що слова "моя  домівка", "моя сім'я", "моя країна", "мій народ" не можуть бути лише словами, а вони мають підтверджуватися  вчинками, ми маємо на ділі захищати "свою доміку", "свою сім'ю", "свою країну" і свої таланти, такі як Олексій..... ми маємо бути відкриті для всіх, гостинні і привітні, але в такі принципові моменти захищати  національні інтереси.........

0

79

svetlana написал(а):

поки коли небудь ми не зрозуміємо, що слова "моя  домівка", "моя сім'я", "моя країна", "мій народ" не можуть бути лише словами, а вони мають підтверджуватися  вчинками, ми маємо на ділі захищати "свою доміку", "свою сім'ю", "свою країну" і свої таланти, такі як Олексій..... ми маємо бути відкриті для всіх, гостинні і привітні, але в такі принципові моменти захищати  національні інтереси.........

Ми гостинні, привітні. Але не усвідомлюємо, що допомогаючи іншим, ми забуваємо про своїх талановитих людей. І наш випадок, звичайно, не перший, не єдиний.  :dontknow: Але так неприємно, соромно перед іншими країнами. Ми сліпі. І аби не було пізно, коли прозріємо.

0

80

Не знаю кто из  девушек  зарегистрированных на форуме Матиаса, (а может это просто гость) значится под ником  fan of Matias на форуме Нового канала,  но хочу сказать  очень большое спасибо за то, что обратили там внимание на высказывание Стаса, сама хотела  кого то об этом просить. СПАСИБО!!!!! :surprise:  :surprise:  :surprise:  Самоуверенных нужно ставить на место....

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Стас Шуринс участник проекта "Фабрика.Суперфинал"