Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ЖИЗНЬ НА СЦЕНЕ » Матиас на фестивале«СЛАВЯНСКИЙ БАЗАР В ВИТЕБСКЕ»16-18.07.2012 года


Матиас на фестивале«СЛАВЯНСКИЙ БАЗАР В ВИТЕБСКЕ»16-18.07.2012 года

Сообщений 321 страница 330 из 539

321

Пока идет дневник " Славянского базара"  Ждем концерт.

0

322

kristina написал(а):

Ждем концерт.

А вот и концерт!  :flag:
Поехали смотреть  [взломанный сайт]

0

323

Оленька Валах написал(а):

Леша молодец!!! Достойно выступал!!!

Pole4ka написал(а):

Наш Лёшка был шикарен!!

Здравствуйте, Олечка!!!  полностью с  Вами  и  Полечкой согласна Лёша  выступил  достойно и произвёл  притяное    впечатление [взломанный сайт]

http://www.day.kiev.ua/design/150/day-logo.gif

http://www.day.kiev.ua/img/212496/122-25-1.jpg

Україна перша, а Гран-прі – у Білорусі!
Завершився Міжнародний фестиваль мистецтв «Слов'янський базар у Вітебську»
Світлана Божко, спеціально для «Дня». Фото з сайту «Слов'янського базару»   

ЦЬОГО РОКУ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА КОНКУРСІ «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ БАЗАР У ВІТЕБСЬКУ» ОТРИМАВ ВОЛОДИМИР КВАСНИЦЯ З ДОНЕЦЬКА

Цього року Міжнародний фестиваль мистецтв «Слов'янський базар у Вітебську» відзначив своє 20-ліття. На день початку фестивалю в касах  було розкуплено близько 92 % квитків. А всього на реалізації квитків оргкомітет фестивалю  заробив цього року кругленьку  суму – 6,5 мільярда білоруських рублів!

І це не єдиний рекорд фестивалю! Якщо вірити офіційній статистиці, цього року на фест акредитувалося найбільше число журналістів – 550 з 15 країн. Всього ж двадцятий фестиваль   зібрав майже 5 тисяч гостей з 27 країн.  За кілька днів у Вітебську відбулося понад 70 фестивальних заходів – виставок, театральних спектаклів, кінопоказів, у тому числі 25 концертів.

Підбиваючи підсумки, міністр культури Білорусі  Павло Латушко відзначив, що за 20 років на фестивалі у Вітебську побували більше 55 тисяч учасників з 68 країн світу. На  головній сцені «Слов'янського базару» – в Літньому Амфітеатрі – відбулося 316 концертів для трьох мільйонів глядачів.

СИНЬО-ЖОВТИЙ ДЕНЬ

  Україна, як одна з країн-організаторів «Слов'янського базару», постійно бере участь в цьому форумі мистецтв.  «День в синьо-жовтих тонах» - так охрестили білоруські журналісти концерт «Український сувенір», презентований на «Слов'янському базарі» українськими майстрами мистецтв. До національного фестивального дня  наша  делегація поставилася з усією відповідальністю, заздалегідь роздавши жителям міста  національну символіку – синьо-жовті прапорці.  Отже, навіть перехожі  стали  безкоштовною рекламою концерту майстрів мистецтв України.

Вечір пройшов з аншлагом. З усіх куточків  Білорусі приїхали представники української громади, аби почути «живцем» українську мову і українську пісню. Прийшли на концерт і жителі Вітебська. І  наші майстри виправдали їх сподівання.

– Вже стало доброю традицією, що українці щороку привозять на фестиваль концептуально нову програму, – прокоментував концерт Дня України директор МФМ «Слов'янський базар у Вітебську» Родіон БАСС. – І кожного разу ви не перестаєте нас дивувати новими іменами і новими талантами.

Цього року публіка йшла на відомі імена – Миколу Гнатюка, Іво Бобула, Наталію Бучинську.   До речі, «Зоряна година» – фірмова прес-конференція «Слов’янського базару» – з українською співачкою  Наталією Бучинською зібрала журналістів з багатьох країн світу. Вони були вкрай здивовані, що тендітна і ніжна «дівчина-весна» Наталія Бучинська не просто народна артистка України, а ще й майор внутрішніх військ, соліст і помічник начальника Ансамблю МВС України.

На біс» зустрічали глядачі музичні пародії  дуету «Світязь», виступи солістів Національної опери, братів-близнят Петра і Павла Приймаків, заслуженого артиста України Петра Чорного. Добре враження справили і представники молодої  української естради -  Олексій Матіас, Євген Анішко, Надія Майстренко, Анна Азарова, лауреат міжнародних конкурсів Ярослава Красильникова.

КОЛИ ГОРУ БЕРЕ ПОЛІТИЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ

За Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вітебськ-2011» боролися 20 вокалістів  з 20 країн світу. У представника України – тридцятирічного актора Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру Володимира Квасниці була відповідальна місія. Адже  наша країна  має на цьому конкурсі свою історію перемог. За двадцять років проведення  «Слов'янського базару»  українські співці завоювали три Гран-прі (Таїсія Повалій, Руслана Лижичко і Наталія Краснянська) і більше десяти призових перших місць. У довгому списку лауреатів – імена таких нині відомих естрадних співаків, як Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Євгенія Власова, Наталія Валевська…

Вибираючи цього року учасника від України, журі зробило акцент на професіоналізм. І не помилилося. Як відзначив член міжнародного журі, продюсер Юрій    Квеленков:  «Слов'янський базар», на відміну від інших конкурсів, - це перш за все змагання вокалістів, а не демонстрація ефектних видовищ». Перше місце Володимира Квасниці – гідна винагорода.   
http://www.day.kiev.ua/img/212496/122-25-2.jpg

МИКОЛА ГНАТЮК – УЛЮБЛЕНЕЦЬ ФЕСТИВАЛЮ Й УЧАСНИК ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

«Моїм завданням було піти від академізму, на якийсь час забути всі уроки оперного співу, – розповів Володимир КВАСНИЦЯ. – І в той же час формат цього конкурсу мені дуже близький. Мрія стати його учасником з'явилася з того часу, коли я отримав першу премію Конкурсу ім. Володимира Івасюка, який проводив відомий співак і композитор МиколаМозговий. Можна сказати, що я йшов до «Слов'янського базару» не один рік. В усьому мені допомагав мій старший брат - Юрій. Він написав для мене конкурсну пісню «Романс», з якою я виступав на другий день».

Український виконавець вразив і публіку, і журі ще в перший  конкурсний день. Пісня у його виконанні «Чорнії брови, карії очі», відома раніше як народна,  в сучасному аранжуванні Володимира Бебешка прозвучала як модерний український шлягер.

Другий конкурсний день лише підтвердив висновки першого – рівних Квасниці на цьому конкурсі немає! Навіть протеже голови міжнародного журі Павла Латушка (він же міністр культури Білорусі)  Альона Ланська програвала українцеві в майстерності. Але, як іронічно підмітили російські журналісти, політично невірним було б, аби на 20-му ювілейному конкурсі Гран-прі  дісталося представникові не Білорусі, а іншої країни. До речі, вітебський  конкурс вже не вперше звинувачують в політичній заангажованості. Та члени журі ці звинувачення на свою адресу відкидають. Як сказав голова Міжнародного журі,  міністр культури Республіки Білорусі Павло Латушко, рішення журі об'єктивне, і винагороду отримують дійсно кращі. Він також відзначив надзвичайно високий рівень усіх виконавців і популярність вітебського конкурсу.

Головна переможниця – Альона Ланська. Перша премія в 9 тисяч доларів присуджена виконавцеві з України Володимиру Квасниці. Другу поділили (по 3 тис. доларів) Давид Дейл з Чехії і Рута з Литви. Вручаючи Руті приз, член журі від України Юрій Квеленков назвав її «найстильнішою виконавицею на конкурсі». Третю премію теж поділили навпіл (по 1,5 тис. доларів) Алішер Каримов з Казахстану і Кристина Скарлат з Молдови. Спеціальна премія імені Володимира Мулявіна за краще втілення національної теми, високу виконавську майстерність вручена Дайнісу Скутелісу з Латвії, який прекрасно виконав на конкурсі пісню з репертуару «Песнярів» «Зачарована»...

http://www.day.kiev.ua/3016964

0

324

Что за Анна , такой не знаю.

0

325

Pole4ka написал(а):

Поехали смотреть

Девочки,  здравствуйте [взломанный сайт]  наконец то  СМОТРИМ [взломанный сайт]

начало  пропустила, сейчас  загрузила   сайт,  поёт  какая то девушка, кто такая  не  знаю :dontknow:

http://cs10777.vkontakte.ru/u94979882/138412781/x_18b03a6e.jpg

0

326

svetlana написал(а):

Девочки,  здравствуйте

Светочка, Кристинка, также привет!!!

svetlana написал(а):

поёт  какая то девушка, кто такая  не  знаю

аналогично не знаю, что за девушка была
парень сейчас- также неизвестный...

0

327

Pole4ka написал(а):

парень сейчас- также неизвестный...

Евгений  Анишко, так же  видимо новенький  на  сцене, но уже в  каких то  конкурсах  участвовал, я его не знаю так же %-)

http://cs10777.vkontakte.ru/u94979882/138412781/x_32761979.jpg

http://cs10777.vkontakte.ru/u94979882/138412781/x_65cb0cf0.jpg

0

328

А теперь Ольга Тимошенко.. очень интересно... кто такая??
украинцам тоже полезно смотреть такие концерты- узнаем хоть, какие у нас исполнители есть  :rofl:

а эта Оля то ли сыпилявит, то ли глотает слова.. но по-любому что-то с дикцией надо делать...

0

329

еееее Лёша

0

330

эээээййййй! ну что так быстро то???
я только во вкус вошла!!!
Я так не играю :(((
почему ж хорошее так быстро заканчивается...
на опять предстоит слушать что-то незнакомое и не понятное :(
и где справедливость??  :'(

Попыталась пофоткать, но сегодня, как на зло, качество отвратнейшее..
щас гляну ,может чё толковое вышло...

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ЖИЗНЬ НА СЦЕНЕ » Матиас на фестивале«СЛАВЯНСКИЙ БАЗАР В ВИТЕБСКЕ»16-18.07.2012 года