Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » "Фабрика зірок - 4". Первый эфир на Новом канале 28.08.2011 г.


"Фабрика зірок - 4". Первый эфир на Новом канале 28.08.2011 г.

Сообщений 191 страница 200 из 1000

Опрос

Опрос. Хотите "Фабрику зірок - 4"?
Да, от хороших проектов отказываться нельзя

60% - 9
Нет, первых трьох было достаточно

20% - 3
А мне всё равно

13% - 2
Свой вариант

6% - 1
Голосов: 15

191

http://uploads.ru/i/T/R/h/TRhzQ.jpg

Денис Тетерев

Денис з посмішкою згадує, що вирішальну роль у його співочій кар'єрі зіграла любов до іноземних мов:

- Я хотів стати актором, зніматися в Голлівуді, тому багато часу з самого дитинства приділяв англійської, - згадує хлопець. - Одного разу заспівав композицію Луї Армстронга і ... зрозумів: я вмію і хочу співати!

Хлопець почав їздити по кастингах: "Фабрику зірок" він штурмував ще в шкільному віці. Почувши відмови, не занепав духом, а став наполегливо займатися співом з педагогами.

- Крім зусиль викладачів вокалу, мені завжди допомагали пісні великого Майкла Бублей (канадський виконавець - ред.). Я навіть на кастинг "Фабрики" прийшов у футболці з його зображенням, - згадує хлопець. - Взагалі, коли я почав слухати і виконувати його композиції - в моєму житті настав переломний період.

0

192

http://uploads.ru/i/k/m/u/kmuRn.jpg

Денис Надежин

Денис каже: у його творчому житті вирішальну роль зіграла бабуся. Саме вона, помітивши його бажання співати, вирішила розвивати цей дар в 11-річному Дениса.

- Наша сім'я святкувала новосілля. Були запрошені музиканти. Коли вони ненадовго відійшли, я спробував дострибнути до мікрофона, щоб заспівати пісню. Бабуся це помітила, і вже на наступний день я пішов у музичну школу, - розповідає хлопець.

Денис згадує: поки вчився в музичній школі, все норовив переінакшити твори класиків. За що отримував "наганяй" від викладачів.

- А я не розумів, навіщо мене заганяють в рамки (посміхається). Зате я швидко став солістом молодшого хору. І хоча ніяких масштабних виступів у нашої школи не було, все одно відчував гордість, - зізнається Денис.

Повіривши в себе, хлопець зрозумів: потрібно йти далі.

- Я вирішив поступати в естрадно-циркову академію ім. Л. Утьосова. Мені сказали, що для початку потрібно походити на підготовчі курси, і я протягом року їздив до Києва, - згадує він. - Після чого вступив до академії.

Денис почав штурмувати шоу "Фабрика зірок", ще коли був другий сезон цього проекту. І тільки тепер він домігся запрошення до Зіркового дому.

Денис Надежин про себе

Сам про себе говорить - непосида, на одному місці сидіти не буде. Денис пише вірші. І воліє ліричні пісні. Але на "Фабриці" готовий експериментувати.

- Головне для мене, щоб я знав і розумів, про що співаю. Щоб емоції були мені знайомі і зрозумілі. Я - за чесність і щирість, - каже хлопець.

0

193

http://uploads.ru/i/W/s/i/WsiP4.jpg

Маша Гойа

23-річна Маша - вже склалася співачка, вона цілеспрямовано будує свою кар'єру. Тим не менш, підопічна продюсера Юрія Фалеси все залишила заради шоу "Фабрика зірок-4".

- "Фабрика" була моєю мрією з того часу, як я переїхала до Києва з Кривого Рогу. Мої друзі - Аліса Тарабарова, Макс Барських, Володимир Дантес і Вадим Олійник - мені розповідали, наскільки крутий цей проект.

У перший раз Маша вийшла на сцену в 3 роки.

- У нас були сусіди - музиканти, вони-то і взяли мене в дитячий співочий колектив, - згадує дівчина.

Маша багато років виступала в цьому колективі, паралельно наполегливо займалася вокалом. Але після випускних іспитів батьки наполягли, щоб дочка поступила на юридичний факультет. Маша провчилася там лише рік.

- А влітку, під час канікул, через шалене кохання до хлопця, нікому нічого не сказавши, поїхала до Києва. Хотіла молодій людині довести, що всього зможу домогтися сама, - розповідає Маша. - Мені тоді було всього 17 років. Гроші на квиток та оренду квартири позичила у друзів.

Маша каже, що звикла до самостійності з дитячих років. Тому була впевнена - в столиці не пропаде.

У Києві Маша надійшла в естрадно-циркову академію ім. Л. Утьосова. Як каже сама, почалася "сумбурна життя".

- Було багато конкурсів, кастингів, прослуховувань. А в 2009 році я познайомилася з Юрієм Фальосою, - згадує Маша. - Ми почали працювати разом, записуватися в студії, виступати, їздити по заходам. Офіційно ми не підписували контракт. Але можу сказати - ця людина мені багато в чому допоміг. Він - дуже добрий і чуйний.

При тому, що Маша завжди працювала в естрадному стилі, їй подобається рок. "Фабрикантка" зізнається, що хотіла б співати в стилі роко-поп.

Маша Гойя про себе

Емоційна, здатна захопити своєю енергетикою.

У Маші з дитинства незвичайне хобі. Вона збирає капелюхи.

- Я привозила головні убори з різних країн, де наш дитячий колектив був на гастролях. Причому намагалася купувати капелюшки різних форм, цікаві, - розповідає "фабрикантка". - Колекція зберігається у бабусі в Кривому Розі. Давно не поповнювала.

0

194

http://uploads.ru/i/R/Z/y/RZy31.jpg

Антон Климик

Бажання співати у Антона з'явилося вже в ранньому дитинстві. Учасник шоу "Фабрика звезд 4" уперше вийшов на сцену ще в дитячому саду. Удома теж постійно дивував своїм артистизмом маму: влаштовував концерти, уявляючи себе в дуеті з Валерієм Меладзе, Філіпом Кіркоровим і Олегом Газмановим.

- А коли мені було 6 років, мама віддала мене в музичну школу на вокально-хорове відділення - з цього все й почалося, - посміхаючись, каже Антон.

В 12 років Антон поступив в естрадно-джазову студію у Вінниці. Після 9 класу пішов навчатися в Вінницьке музичне училище, а паралельно їздив до столиці на курси вокалу.

- Після я вступив до естрадно-циркову академію ім. Л. Утьосова, де зараз вчуся, - каже Антон.
До речі, кілька років тому хлопець зібрав групу, щоб брати участь у пісенних конкурсах. Але після кількох перемог пішов з колективу, щоб розвиватися сольно.

Антон Климик про себе

- Я ніколи не даю сумувати людям, які навколо мене. Легко йду на компроміс, але при цьому вмію за себе постояти, - характеризує себе Антон.

А ще учасник шоу "Фабрика зірок-4" любить спостерігати за людьми, аналізувати їх поведінку, емоції. Такий досвід часто використовує на сцені.

- Для мене творчість поки головніший, ніж особисте життя, - зізнався Антон.

0

195

http://uploads.ru/i/n/1/y/n1yFg.jpg

Михайло Соколовський

Михайло - людина творча і цілеспрямований. Він пробує себе в різних сферах, але кожен раз ставить собі високу планку.

Коли Мишкові було сім років, мама відвела його на бальні танці. Сьогодні Михайло - кандидат у майстри спорту у цій галузі.

- У мене з танцями дуже багато чого пов'язано: перші перемоги, перші розчарування і поразки, перші титули, - говорить він. - А також - найкращі друзі і яскраві спогади з наших подорожей, як по Україні, так і в Чехію, Сербію, Німеччину.

Талановитий хлопець з Кіровограда не боїться пробувати свої сили на кастингах.

- Я займався в клубі, там нам викладали акторська майстерність і базові знання по роботі телеведучого. Коли я це освоїв, вирішив спробувати себе на кастингу. У мене вірили все: і викладачі, і батьки, і друзі, - зізнається Михайло. - Так я став ведучим соціально-розважальної програми на обласному телеканалі.

А ось співом хлопець зайнявся, можна сказати, випадково. Шкільний вчитель музики побачила в ньому талант.

- Я ходив у гурток співу, але в якийсь момент у мене почав "ламатися" голос. І я кинув заняття вокалом. А потім грав одну з головних ролей у виставі в Обласна кіровоградської філармонії. Там потрібно було співати. Ну і довелося згадати навички, - посміхаючись, згадує "фабрикант".

На шоу "Фабрика зірок 4" Міша вирішив піти тому, що з дитинства мріяв стати "справжнім артистом".

- Зізнаюся, спочатку був не впевнений у собі - мені здається, я не настільки круто співаю. Але після першого туру, коли я пройшов у наступний, сумніви зникли, - зніяковіло посміхається "фабрикант".

0

196

http://mynews-in.net/upload/news/2011/07/25/2597018_1.jpg

Пауліна Дмитренко

Пауліні або, як називають дівчину вдома, Поле - 28 років. Вона народилася в Харкові, в сім'ї музиканта, клавішника популярної в радянський час групи "Земляне".

- Моя співоча кар'єра, якщо це можна так назвати, почалася в 13 років. Дівчата в школі вирішили створити групу "Spice Girl". Зараз згадую з посмішкою. Причому саме мені, тоді повненький дівчинці, запропонували роль самої спортивної - Мелані Сі. Але коли тато помітив це моє захоплення, почав займатися зі мною музикою. Вдома я вчилася співати під магнітофон. Папа прищеплював мені смак до "фірмової" музиці - Jazz, Rhythm & Blues. До речі, він вважав, що у педагогів з вокалу я занапащений свій талант і стану, як усі.

Коли Пауліна вчилася в 9 класі, батько поставив її перед вибором - спів або наука. Пояснив так: щоб домогтися успіхів, потрібно багато працювати, не "розпорошуючись".

- А оскільки тяги до природничих наук у мене не було, я з задоволенням пішла в спів з головою, - каже учасниця шоу "Фабрика зірок 4".

Пізніше, в 19 років, Пауліна все-таки зрозуміла необхідність диплома і вступила до Київського естрадно-циркове училище. Закінчила екстерном, оскільки в той же період почала співати в R'n'B-проект.

- Але в той час цей стиль музики не був популярний. Група не домоглася успіху. І я, за пропозицією друзів, рвонула до Москви на кастинг проекту "Народний артист-2". Якщо чесно, була впевнена, що перемога за мною, але в підсумку посіла 2 місце, - згадує дівчина.

Пауліна працювала бек-вокалісткою у Діани Гурцької. Потім пробувала свої сили в стилі клубного R'n'B. І під час одного зі своїх виступів познайомилася з Дімою Біланом. Його порада розвиватися самій, сольно, Пауліна добре пам'ятає.

- Він, звичайно, знає, що я стала учасницею "Фабрики зірок 4". Коли розповіла йому про це, попросила, по можливості, заспівати зі мною дуетом під час шоу. Сподіваюся, моя мрія здійсниться! - Посміхається "фабрикантка".

0

197

http://uploads.ru/i/q/N/8/qN8CT.jpg

Софія Сухорукова

Народилася в 1992 році в Харкові. З самого дитинства займалася танцями. За 12 років професійної кар'єри доросла до кандидата у майстри спорту. Але через хворобу партнера кинула хореографічну кар'єру, не бачачи себе в парі з іншим танцюристом.

- Саме в цей час я почала співати. Тому, кинувши танці, вирішила серйозно зайнятися вокалом, - розповіла Софія.

Співочий талант майбутньої "фабрикантки" розкрився практично миттєво. Уже через кілька місяців занять вона стала переможцем фестивалю "Азовські Вітрила". Перше серйозне досягнення надихнуло Софію, яка один за іншим почала підкорювати фестивальні майданчики по всій країні.

Дівчину добре знають в рідному місті, де вона регулярно виступає.

До речі, Софія зізналася, що в дитинстві зовсім не мріяла про сцену, вона хотіла носити кеды та бути ... ветеринаром.

- Я дуже люблю тварин, особливо собак. Зараз у мене вдома живе французький бульдог, з яким ми розуміємо один одного з півслова.

На шоу "Фабрика звезд 4 Украина" Софія хоче набратися досвіду. Вона впевнена, що потрапити в подібний проект - це величезний шанс перейняти знання від мегапрофессіоналов.

Софія Сухорукова про особисте:

Софія - дуже товариська і доброзичлива людина, тому у неї багато друзів. Є й кохана людина, з яким їй доведеться розлучитися на час проживання в "Зоряному будинку".

- Думаю, ми зможемо пережити ці кілька місяців далеко один від одного, не розгубивши і малої частки наших почуттів. Я йому повністю довіряю, і він мені теж.

Рідні і улюблені люди - це єдине, чим Софія не змогла б пожертвувати заради перемоги в "Фабриці зірок 4".

- Чи готова повністю віддаватися роботі, боротися до останнього, постійно вчитися, набиратися досвіду і професіоналізму. Але не готова пожертвувати своїми близькими людьми і любов'ю. Ці люди для мене важливіше всього іншого.

0

198

http://uploads.ru/i/9/q/Z/9qZj1.jpg

Юрій Ключник

24-річний Юрій - справжній меломан, хоча йому найближче рок. Саме завдяки цьому напрямі хлопець колись захотів займатися музикою.

- Пам'ятаю, як в 6 років по телевізору дивився кліп групи "KISS" і вже тоді вирішив стати гітаристом. Мені хотілося також круто виглядати на сцені, бути "патлатим" і "вишивати" такі "соляках" на гітарі. Але мене батьки відправили в студію освоювати класичну гітару. Через два місяці я кинув заняття, оскільки класика сильно відрізняється від того, що я бачив і чув по телевізору. Тоді настав перше розчарування, і я закинув музику. Повернувся до неї тільки в 16 років.

Бажання займатися знову з'явилося у Юри завдяки друзям, які носили кеди та поділяли його пристрасть до альтернативної музики.

- Ми надивилися на рок-фестивалях на молодих музикантів і вирішили створити рок-групу. Хоча ніхто з нас не вмів грати. Не було вчителів, інтеренет, щоб почитати самовчителі. Все робили методом "тику". Перша репетиційна база була в школі, в підсобці нашого художника. Інструменти купували на накопичені кишенькові гроші. Ходили в музичні магазини, зверталися до музикантів, клянчили, щоб вони пояснили, як і що грає. Набивали собі "шишки", але продовжували вчитися. Перша гітара була старша за мене в два рази (посміхається).

За цей час Юра змінив кілька музичних колективів. Вважає, що з ними отримав знання і досвід. А головне, різні проекти навчили по-новому дивитися на різні напрямки в музиці, слухати і розуміти.

- Що стосується вокалу - ніде не вчився. Тільки в школі, в молодших класах, у мене була викладач з музики, яка всіх дітей змусила купити хроматичні дудочки. Так я навчився правильно дихати під час співу.

За освітою Юрій - бухгалтер. Але каже, отримав диплом за наполяганням мами.

- Мені було не цікаво. Під час пар я тільки й мріяв: коли ж настане 6 годин вечора і я втечу на репетицію, - каже учасник шоу "Фабрика зірок 4".

Юрій Ключник про особисте:

- У мені викликають симпатію чесні і ерудовані люди, а дурні мене просто дратують. Поважаю людей, які стежать за собою, як внутрішньо, духовно, так і зовні. Вважаю, що багато друзів бути не може. Є люди перевірені часом, а є просто знайомі, товариші, - розмірковує Юра.

Учасник "Фабрики зірок 4" каже, що, як і кожна людина, мріє про "сім'ю, дітей, будинку і собаці породи хаскі". Але не в найближчому майбутньому. Та й не було поки у Юри серйозних історій кохання. Хлопець стверджує: щоб зародилися відносини, потрібно багато спілкуватися з людиною, дізнатися його внутрішній світ.

- Зараз я ні з ким не зустрічаюся. Можливо, тому що дуже вимогливий до себе і також ставлюся до дівчат.

Юра любить подорожувати, з цим захопленням пов'язана одна заповітна мрія Юрія.

- Я люблю дорогу. Мрію промчати по "Route-66" ("Трасі 66" - ред.) На легендарному "Harley-Davidson" - ось таке романтичне бажання, - посміхаючись, каже Юрій.

0

199

http://uploads.ru/i/w/r/y/wryGa.jpg

Сергей Климентьев

Родился в 1987 году в Днепропетровске. Несмотря на то, что Сергей окончил механический факультет Национальной металлургической академии Украины, свою жизнь он полностью посвятил творчеству.

- Поступил в академию лишь для того, чтобы получить высшее образование, - признается он. – Но свое будущее вижу только в музыке. И никак иначе. А начну с шоу фабрика зірок 4.

Сергей - лидер днепропетровской группы "Віч на віч".

- Мы популярны в своем городе, достаточно давно зарабатываем своим творчеством, у нас много выступлений, - рассказывает он. – Но я чувствую, что пора переходить на новый уровень. Я ведь певец-самоучка и знаю, что мне необходимо еще много работать над своим вокалом. К тому же, хочу научиться правильно двигаться, вести себя на сцене и не бояться камер.

Сергей Климентьев о личном.
Сергей считает себя романтиком.

- Я уже давно мечтаю о большой и крепкой семье. Часто представляю, как сижу в беседке возле своего дома, а рядом – жена и дети… - делится парень. Мечтая о домашнем очаге, Сергей признает: бытовая суета его тяготитит.
- Я ненавижу мыть посуду! Это единственный мой недостаток, - признается он.

Владение музыкальным инструментом: гитара, клавиши, ударные.

0

200

http://uploads.ru/i/W/E/e/WEeGA.jpg

Ксения Шакламова

Родилась в 1992 году в белорусском городе Гомель. Окончила школу с хоровым уклоном. Работала вокалисткой в лотерее-шоу на местном канале. В данный момент учится на втором курсе Белорусского государственного университета культуры и искусств, на факультете эстрадного вокала. Обладает множеством музыкальных наград. Сравнивает себя с украинской певицей Джамалой.
- О том, что в Киеве проходит набор в проект "Фабрика зірок 4" я узнала от своей подруги, которая частенько наведывает Украину, - рассказывает Ксения. - Чтобы подтвердить информацию, я залезла в Интернет. То, что я узнала из официальных источников, мне очень понравилось. И я решила покорить Украину, во что бы то ни стало!

Ксения Шакламова о личном.

Считает себя верной подругой.

- Выслушать, помочь советом или поддержать в тяжелой ситуации – это я умею лучше всего, - уверяет Ксения. – В детстве даже мечтала стать воспитательницей. Но, поработав нянечкой, поняла, что такая работа – это не мое. С детьми невероятно сложно: они не слушают, все делают по-своему… Вдобавок, я такой человек, которому сложно оставаться спокойным, когда меня раздражают. С музыкой легче – там я легко все контролирую.

Как призналась Ксения, несмотря на то, что всю свою жизнь она посвятила музыке, родители достаточно скептически относились к ее выбору. До этого момента!

- Они до последнего не верили, что я попаду на проект. Но, когда я им сообщила, что прошла кастинг, родители были безумно за меня рады. Чем очень удивили, - делится Ксения. - Дело в том, что до этого момента, они никогда не хвалили мои музыкальные достижения. Считая, что ничего особенного в этом нет. Поэтому, участие в проекте "Фабрика зірок 4" - это некий прорыв к их доверию и уважению моего выбора.

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » "Фабрика зірок - 4". Первый эфир на Новом канале 28.08.2011 г.