Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Настоящее и будущее Матиаса. Сотруд.с MOON Records и др.конц.агенства


Настоящее и будущее Матиаса. Сотруд.с MOON Records и др.конц.агенства

Сообщений 1 страница 10 из 60

Опрос

Каким вы видите будущее Алексея Матиаса
Будущее Алексея – продюсер Константин Меладзе;

50% - 15
Будущее - собственный проект «Матиас»

33% - 10
Будущего для Алексея в Украине я не вижу

3% - 1
Концерты и корпоративные вечеринки под эгидой Нового

3% - 1
Будущее – украинский продюсер;

0% - 0
Российский продюсер, в Меладзе я не верю;

3% - 1
Ваш вариант;

6% - 2
Голосов: 30

1

Закончился проект "Фабрика. Суперфинал". Безусловно он очень многому научил Алексея. В своей речи. после оглашения результатов Лёша  сказал, что очень благодарен проекту который из  простого дворового паренька сделал то что Вы сейчас видите. Мы действительно наблюдали за  очень стремительным восхождением Алексея к  музыкальному триумфу на фабрике. От концерта к концерту мы наблюдали за его творческим ростом и искренне  удивлялись и радовались каждому новому выступления и думаю многим этих еженедельных сюрпризов от Алексея будет не хватать, но проект завершился и что дальше?
Конечно же всем хотелось что бы Алексей преодолев одну планку  сразу же не останавливался на достигнутом, а ставил себе следующие цели. Безусловно, у него уже есть определённые планы, мы не знаем какие, но хотелось бы, что бы они обязательно воплотились в жизнь. Жаль, конечно, что никак не решается вопрос с  будущим продюсером Алексея,  в Подъеме Лёша сказал, что хотел бы работать с Меладзе, но конкретных договоренностей нет?. Понятно, что у Меладзе много других проектов и финансовых ресурсов на всех может не хватить и всё же что дальше? Давайте попробуем пофантазировать и  подумать , а каким мы, поклонники Алексея Матиаса, видим его будущее.
Обоснуйте свой выбор, может Алексею ваши слова как то помогут определится и помогут двигаться дальше к успеху и надедмся мировой известности.

Тут обсуждаем работу  Алексея   направленную на  его популяризацию как  артиста,  сотрудничество   с  концертными  агенстами,  продюсерскими центрами и т.д.

0

2

Ну те що буде проект під назвою "Матіас" я не сумніваюсь!
Але в Олексія зараз немає ні зв"язків, ні коштів, ні досвіда, для того, щоб розкручувати себе самого!!!
Найідеальнішим варіантом вважаю Костянтина Меладзе!
Дуже б хотілось їх співробітництва, адже Меладзе насправді Продюсер  з великої літери, професіонал своєї справи!
Сподіваюсь, що він допоможе Олексію, хоча б на перших сходинках його творчого Олімпу!

0

3

~Stesha~ написал(а):

Ну те що буде проект під назвою "Матіас" я не сумніваюсь!

Олексій над тим і трудиться, щоб втілити в на великій сцені цей проект. Це - його мрія, сенс життя... А зв"язки, гроші, досвід - він обов"язково набуде. Та й перемога у "Фабриці. Суперфінал" теж чогось варта. Прогавити такого талановитого артиста - гріх для будь-якого продюсера. Звичайно, хотілося б, щоб Льоша працював з Меладзе, але це залежить не тільки від Олексія, а й від бажання самого Костянтина... Думаю, з часом все стане зрозуміліше.
Бажаю Олексієві прекрасного музичного майбутнього, удачі й тільки перемог!!!!

0

4

Маринка написал(а):

А зв"язки, гроші, досвід - він обов"язково набуде.

Обов"язково набуде! Але спочатку хтось повинен допомогти! Самому важко пробитись!
Нехай в Олексія буде найкращий продюсер  :flag:

0

5

~Stesha~ написал(а):

Але спочатку хтось повинен допомогти! Самому важко пробитись!

Це так, але я повторюсь, що й перемога у "Фабриці. Суперфінал" теж чогось варта - це серйозний старт, в якійсь мірі досвід. Не міг же її здобути бездар... І згадаймо, як Меладзе ставився до Олексія. Це, я теж вважаю, щось значить. Я вважаю, він стане Льошиним продюсером. Бо Олексій - перспективний, бажаний артист, про що свідчить кількість смс, які приходили на його підтримку. Меладзе має це враховувати і робити правильні висновки.

0

6

Маринка написал(а):

перемога у "Фабриці. Суперфінал" теж чогось варта

Я з Вами зідна!
Але також є багато бажаючих пройтись по головам, здатних зробити все, аби молодий артист не відвбрав ласий шматочок!
В нас багато таких на естраді!!! Нажаль =(

0

7

~Stesha~ написал(а):

Але також є багато бажаючих пройтись по головам, здатних зробити все, аби молодий артист не відвбрав ласий шматочок!

Звичайно, люди бувають різні, на жаль. Я впевнена, Олексій не з тих, хто дозволить себе образити, і готовий поборотись за місце під сонцем. Думаю, за нього нам соромно не буде. Легко йому в цій боротьбі не буде, але він цілеспрямований, працелюбний юнак. Як кажуть, "Терпение и труд всё перетрут". А ми повинні побажати Льоші удачі і підтримувати його хоч якось.

0

8

Маринка написал(а):

А ми повинні побажати Льоші удачі і підтримувати його хоч якось.

Так так так!!!
Підтримувати у нас виходить досить добре  :flag:  :flag:
Все у Льошки буде файно =))  :cool:

0

9

Дуже сильно все   таки надіюся що хоча б на першому етапі  творчої  карєри Олексія  йому дійсно допоможе Костянтин Меладзе, як не у якості продюсера то  хоча б гарного наставника. По іншому бути не може, адже саме Меладзе відкрив для нас всіх талант Олексія і як своє відкриття він не зможе кинути його  напризволяще. Тому переконана у Олексія буде все дуже добре :cool: .  Надзвичайно мені подобається  ідея розвитку власного проекту "Матіас" - впевнена в майбутньому так і буду. Власний проект, власна студія, власний концертний відділ, розкриває надзвичайно великі можливості для  прояву індивідуальності,  творчості,    можна бути вільним у своїх  діях, реалізовувати не чиїсь забаганки, а  власні творчі проекти. Але зараз - це надзвичайно важко, розумію що для того щоб цей проект  працював необхідна велика фінансова підтримка, зв'язки у світі шоу - бізнесу,  вирішення величезної кількості організаційних питань, якими Олексій взагалі не повинен перейматися, у нього має бути  по справжньому команда однодумці, здатна  допомагати і працювати на користь проекту. Але для створення  такої команди також потрібен час і фінанси.
Подобається мені і ідея  гарного західного продюсера, який добре розуміється на сучасних тенденціях світового популярної музики, адже ми  хотіли б  щоб  Олексій здобув світове визнання - хоча поки що це  мабуть не зовсім близька перспектива. Нині  хочеться просто побажати Олексію успіхів,  щоб у своєму виборі планів на майбутнє не помилитися  зробити його правильно, щоб потім ні про що не жалкувати. А взагалі Олексій Матіас, ми уже в тому переконалися, надвичайно сильна  і цілеспрямована особистість тому рано чи пізно  досягне  всього що собі намітив,  у нього  все буде добре, головне щоб беріг  здоров'я і сміливо долав всі перешкоді  яких  буде мабуть не мало.  :flag:

Отредактировано svetlana (27-05-2010 08:17:32)

0

10

Думаю, какое-то время Алексей будет выступать под эгидой Нового канала, тот вже всеукраинский тур.
Но верю в лучшее - хочу видеть его на Евровидении, поскольку его уровень исполнения, сами песни - всё европейского качества :)

Отредактировано Angel (27-05-2010 10:02:20)

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Настоящее и будущее Матиаса. Сотруд.с MOON Records и др.конц.агенства