Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » 23 мая 2010 г. 12 концерт победил Алексей Матиас. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!!


23 мая 2010 г. 12 концерт победил Алексей Матиас. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!!

Сообщений 211 страница 220 из 263

211

D@-shytka написал(а):

на вечірці він пробув недовго. Йому хотілося якомога швидше побачити сім'ю і разом з ними відсвяткувати свою перемогу.

Ці люди, дісно, найбільше хвилювалися за свою дитинку!!!! І тільки вони найперші, хто заслуговує вітати Масіка з перемогою. Але так влаштований шоу-бізнес, що спочатку треба відпрацювати всі формальності.

0

212

Привіт, всім! Нарешті я тут з вами! Я безмежно рада за Олексія, словами це важко передати!!!!!!!!!  :cool: Я вболівала за нього всім серцем вчора, як і ви звичайно!!!!!!!!!! :love:

0

213

Маринка написал(а):

Привіт, всім! Нарешті я тут з вами!

І не кажи, я вже зачекалася :confused:

0

214

celeb.com.ua:
Алексей Матиас победил в шоу “Фабрика суперфинал”

Итак, реванш состоялся! Алексей Матиас, которому не повезло в третьем сезоне шоу “Фабрика звезд”, где он уступил пальму первенства Стасу Шуринсу, выиграл-таки в “Фабрике Суперфинал”.

Его конкуренткой стала единственная девушка, доходившая когда-либо до финала – певица Эрика. Разница между финалистами составила 10% зрительских голосов в пользу Матиаса.

Растроганный Алексей в порыве чувств рухнул на колени перед публикой и жюри, рассыпаясь в благодарностях. А фабрикантам сказал:

“Желаю всем вам хорошего будущего, потому что для всех нас это очень важно… И желаю всем нам заработать на машины и квартиры”.

0

215

Танюшка написал(а):

я вже зачекалася

Просто я була весь цей час у бабусі... :dontknow: Але яка то була вчора радість!!! Я ще довго не могла заснути після концерту. Хотілося стрибати, кричати...  :jumping: А колір машини - якраз під колір його очей. Немов спеціально для нього на замовлення. :D

0

216

D@-shytka написал(а):

И вот пришло время обзавестись собственной,

Ой ё ёй!И что ж теперь будет?Девушки в Киеве будут кидаться на каждую голубую Мазду...??? :D

0

217

Маринка написал(а):

А колір машини - якраз під колір його очей. Немов спеціально для нього на замовлення.

Доречі блакитний - мій улюблений колір =) У нас також такого кольору авітвка =)
Я коли побачила машинку, одразу сказала, що вона для нашого ангела =)))

0

218

Лаура написал(а):

Девушки в Киеве будут кидаться на каждую голубую Мазду...???

Действительно проблемка :cool:  :D

0

219

Ура! Я дуже рада за Льошу! Я навіть трохи не розплакалася, коли сказали, то Матіас переміг:) Це просто супер! Я знала що він краще за всіх! Схоже він не очікував:) Лешенька! З перемогою тебе! Ти наш улюблений:)

0

220

~Stesha~ написал(а):

коли побачила машинку, одразу сказала, що вона для нашого ангела =)))

Мені теж одразу здалося, що саме Льоша сьогодні в неї сяде :cool:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » 23 мая 2010 г. 12 концерт победил Алексей Матиас. ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!!