Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая


Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая

Сообщений 281 страница 290 из 300

281

Маринка написал(а):

красно дякую, за слова!

І я Вам щиро дякую!  :jumping:

0

282

she-tanja написал(а):

І я Вам щиро дякую!

А мені за що?

0

283

Маринка написал(а):

А мені за що?

За дякую - дякую теж  :yep:

0

284

Всім привіт!
нарешті змогла зайти на форум!
Дуже за всіма сумувала!

Ну і хочеться, звісно, поділитись враженнями від концерту минулого(хоча вже скоро і новий концерт, але краще пізніше)
Що я можу сказати...
мене дуже розчарував номер Олексія...
Хоча ні...номер був дуже і дуже гарно продуманий,
але ось пісня...ну вибачте, але це на моє
Якщо музика для ме6не ще хочь якось прийнятна, але ось слова...я взагалі не зрозуміла їх смисла, що Олексій хотів там показати...
Насправді я чекала феєричної пісні, а було щось дуже мене відштовхуюче
Я сподіваюсь що на наступному концерті Матіас покажить щось дуже і дуже фантастичне, бо після цього я в ньому трішечки розачарувалась... не хотілось назавжди втратити до нього інтерес  :canthearyou:

А що стосується інших...то мені дуже сподобався номер Еріки Наскільки я люблю українські пісні, за їх звучання, а тут ще й неперевершенний вокал. Дуже дякую Еріці за цю пісню, і за те, що несе на нашу естраду саме націанальну творчість, традиції. І після цього номера була гордість за мою землячку  :flag:
Ще сподобались (як це не дивно) Шурінс і Каднай. Були классні пісні, гарні постановки. Молодці хлопці. А Каднай заслужив 3-ку лідерів.
Дантеса дуже люблю і пісня ця дуже подобається, також молодчинка хлопець!

Дівчатка це моя думака, прошу сильно не бити  :tomato:

0

285

Многие мои друзья сказали,что это была не песня,а какая-то молитва... :(

0

286

А ще журі...
їх коментарі настільки мене вражали, причому в погану сторону...
Кіркоров постійно намагався догодити Ревзіну, що було дуже вже якось неприємно мені...
А австрієць...що йому написали, те він і прочита...міг хочби не так відкрито це робити
Взагалі мені не сподобалось, дуже не об"єктивні судді були...

да і сам концерт...Запам"ятались Еріка і (ну ви вже вибачте)  Стас.
Справді те, що можно прирівняти до дуже високо рівня.
Дуже мене розчарував цей концерт...дуже  :'(

0

287

~Stesha~ написал(а):

Дівчатка це моя думака, прошу сильно не бити

Стефочко, у кожного своя думка, яка має право на своє існування.  :dontknow: Тож я тебе точно бити не буду.  :D

0

288

Маринка написал(а):

у кожного своя думка, яка має право на своє існування.   Тож я тебе точно бити не буду.

Маринко дякую тобі =))
Насправді мені соромно, що мені не сподобалась ця пісня, адже Олексій в неї вклав всього себе..але щось не зачепило  :'(
Але я вже, насправді, приготувалась до критики  :D

0

289

~Stesha~ написал(а):

Насправді мені соромно, що мені не сподобалась ця пісня, адже Олексій в неї вклав всього себе..але щось не зачепило

Будь ласка. Соромного тут нічого немає.

~Stesha~ написал(а):

Але я вже, насправді, приготувалась до критики

Дуже критикувати тут точно не будуть. Я думаю, дівчата поставляться до тебе з розумінням.

0

290

Маринка написал(а):

Дуже критикувати тут точно не будуть. Я думаю, дівчата поставляться до тебе з розумінням.

Сподіваюсь =))
тут всі дуже добрі =)  :cool:
І твоя реакція тому підтвердження =))

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая