Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая


Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая

Сообщений 11 страница 20 из 300

11

~Stesha~ написал(а):

Так що подивлюсь тільки повтор...
чомусь мені не щастить

От біда!!!! Такі рушучі концерти і в повторі :rain:  Але нічого, премога - це страва, яку треба подавати холодною, вибачте, що перефразувала відомий вислів. Отже, для Вас ці концерти також будуть досягненням. :jumping:

0

12

svetlana написал(а):

ОДНИМ СЛОВОМ УДАЧИ!!!!!!

да... как-то стррррашно

0

13

Танюшка написал(а):

Отже, для Вас ці концерти також будуть досягненням.

Дякую Вам за підтримку бійцівського духу =)  :flag:
Але буду їхати, і тільки про Олексія думати.
Але коли вже всі побачать його номер, то я зможу подивитись його пізніше, і для мене буде радість  :jumping:
Дуже вже цікаво, що там Матіас за музику написав!

0

14

~Stesha~ написал(а):

Дуже вже цікаво, що там Матіас за музику написав!

Ой!!! Не кажіть, сама вже мучаюсь. Так хочеться знати, яка хоча б буде пісня, лірична чи динамічна???? Тільки б слова не Шурінс написав, а то ще більше буде носа задирати, і Льоша буде почуватися винним йому.

0

15

Танюшка написал(а):

Так хочеться знати, яка хоча б буде пісня, лірична чи динамічна??

Колись у щоденниках ФЗ 3 лунав маленький кусочок його пісні, і там важко було зрозуміти яка вона лірична чи динамічна  :dontknow:  Щось таке непізнане, іншопланетне! Можливо і зараз так вийде!

Танюшка написал(а):

Тільки б слова не Шурінс написав,

Доречі Шурінс непогані тексти пише, тіж Ангели...
Але зараз думаю наврядчи напише, вони ж не дуже спілкуються
Можливо йому Меладзе допоможе  :dontknow:

0

16

~Stesha~ написал(а):

.Але ж у Олексія там наче якісь домовленості з Меладзе??

З  приводу домовленостей з Меладзе то якось все дуже  не повно. Зі слів Меладзе, він пообіцяв  літом допомогти Олексію записати кілька пісень та  до осені зняти кліп, а зі слів Олексія - він  невпевнений в тому, що Меладзе буде  йоиу допомагати у якості продюсера, не має на це ні часу ні фінансових  можливостей, щоб тягнути ще один музичний проект. Тай  вже звували думки, що Константин Меладзе не зможе реалізувати можливості Олексія у повному обсязі, адже звик до певних стереотипів та музичних уподобань, які мають перевагу на терені СНГ, але не  зовсім прийнятні у світі. А Christian Kolonovits, який добре розуміється на Європейських музичних традиціях та уподобаннях зможе допомогти Олексію стати виконавцем світового рівня. Хоча все це поки що. мабуть, фантазії..., які можливо навіть обговорювати не варто  :love:

~Stesha~ написал(а):

А мені знов придеться Олексія підтримувати тільки в думках =(

жаль звичайно, але думаю у Вас буде можливості  у Москві користуватися інтернетом, тому зможете зайти на сайт і про все детально дізнатися, відчути атмосферу змагань, так що гарної поїздки і маємо надію що і далі  будемо бачити Вас на форумі.

0

17

D@-shytka написал(а):

Олексій Матіас зізнається, що написав не тільки музику нової пісні, але й сам зробив аранжування.

Ааа..хочу уже услышать новое творение Алексея... :blush: Я знаю, что там будет шедевр... Интересно, хоть о чем будет его песня... :question: Я знаю,что он очень талантлив от природы... Ему нужно раскрывать свои таланты.. :cool:

D@-shytka написал(а):

Многие люди скрываются за масками, изображая тех, кем они хотели бы быть.

Согласна с ним... Почти все люди так и делают...

~Stesha~ написал(а):

Кіркоров його дуже хвалив! Сподіваюсь він в Матіасі не розчарується!

Ні, цього не може бути. Якщо Кіркорову хтось сподобався - то це вже надовго))

0

18

~Stesha~ написал(а):

Щось таке непізнане, іншопланетне!

Ой!!!!! Не дай Боже проведуть аналогіїї з Квітнем, блін :mad:

0

19

Танюшка написал(а):

Тільки б слова не Шурінс написав, а то ще більше буде носа задирати

Та не дай Бог! :D  Я как услышала, что есть среди фанов Леши некая коалиция Матиас-Шуринс-Эрика-Каднай - чуть в обморок не грохнулась: всех, кроме последнего, я не люблю... :x

0

20

svetlana написал(а):

З  приводу домовленостей з Меладзе то якось все дуже  не повно

Ну так...100% він займатись буде лише Шурінсом..шкода, що про Олексія нічого невідомо =(
А щодо Christian Kolonovits, то Олексій повинен його вразити на цьому концерті, щоб він їм зацікавився!
А ще є Кірковров, я б наприклад і його продюсуванню була б щаслива! Він також гарно вміє артистів розкручувати!
А щодо мрій...думки, як відомо матеріалізуються! Так що мріємо далі =))  :flag:

svetlana написал(а):

зможете зайти на сайт і про все детально дізнатися, відчути атмосферу змагань

Так, звістно, у родичів є і інет, і супутник, я все обов"язково надолужу, але прямий ефір є прямий ефір!
А з форума я не пропаду =) Можливо не так часто, але буду обов"язково виходити в інет!
Мене турбує лише те, чи зможу я звідти СМСки відправляти??  :'(

Танюшка написал(а):

Не дай Боже проведуть аналогіїї з Квітнем, блін

Ні! то музика явно не з планети Апрєля =)
Він максимум з Марсу, а музика Матіаса, не ближче чем сусідня галактика!  :D
Я сподіваюсь ви зрозуміли?? =))
А якщо чесно, то сподіваюсь, що таких порівнянь не буде!

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Одиннадцатый концерт проекта "Фабрика.Суперфинал" 16 мая