Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается


Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается

Сообщений 311 страница 320 из 330

311

svetlana написал(а):

Олексій  справився на відмінно - і всі це відзначили, йому повірили  і це головне.

Так. Олексій завжди ставиться дуже відповідально до своїх завдань. Як відмітив Костянтин Меладзе, він ніколи не відноситься до пісні чи образу "спустя рукава", хоч іноді йому не подобається те, що в нього просять зробити.

svetlana написал(а):

помирав не він

І Слава Богу!

svetlana написал(а):

Олексій хай живе довго і щасливо

:cool:

0

312

~Stesha~ написал(а):

Чому іншим поставили гарні номери, а Олексію про те, як він помирає, хоч і в пісні

а я вот считаю,что это был один из лучших номеров концерта :cool:  Лешин номер заставляет задуматься! Ведь сколько версий было,что именно означает этот номер,а я считаю,что это главное,что есть над чем подумать :dontknow:

а описание действительно очень трогательное и красивое :cool:  и в некотором смысле лодка и символизировала *роб,как многим показалось...

0

313

Только сейчас посмотрела номер Шуринса,хм...его тоже не супер постановкой нагродили :sceptic: в конце когда балет подпрыгивал,было в тему,Стас как раз и ноты брал выше...вот.Ну эта кровать с девушкой.................... :sceptic: господи,ну давайте уже ночнём тоскать на сцену,я ивеняюсь,что скажу,душевые кабины,унитазы,шкафы...Пусть их на сцене тоже используют по назначению.А чего?Там же девушка в ночнушке,типа спала...

Отредактировано Лаура (12-05-2010 00:28:10)

+1

314

Вторник, Май 11th, 2010

Борисенки ще мають шанс опинитися в фіналі

Любимчики публіки близнюки Борисенко неодноразово отримували прочухана від членів журі. Реабілітувавшись на попередньому концерті перед Костянтином Меладзе, знову завоювали його розташування і будучи врятованими від вильоту “фабрикантами”, брати продовжили серйозно і активно готуватися до виступів, завойовуючи право опинитися в фіналі.

Не дивлячись на відмінний виступ, в якому молоді артисти літали на парашутах, стріляли з автомата, розбивали об голову цегла та демонстрували якісний вокал, стати фіналістами їм так і не вдалося. Поступившись за сумою голосів Володимира Дантеса, близнята в фінал не пройшли. Однак шанс на участь у боротьбі за перемогу на проекті у них все ще є. Своїми голосами глядачі можуть подарувати можливість Дімі Каднаю або братам Борисенко взяти участь у наступному концерті.

“Я думаю, що якщо воєнком з вашого військкомату дивився цей номер, то він може сприйняти ваше прохання буквально і вам може днями прийти повістка, незважаючи на ваш вік. Те, що ви зараз розбили цеглини на голові - це було кульмінацією усього сьогоднішнього вечора, тому окрема за це подяка від мене. Я намагався так робити, у мене нічого не вийшло. Спасибі! ” - Не втримався від жартів Костянтин Меладзе.

“Вони справжні десантники з цими парашутами. Я дуже люблю десантників, у мене чоловік був десантником. Брат братом сильний. Ви сильні один іншим. Такі маленькі і так щоб переконати! Стільки у вас всередині внутрішнього духу! Хлопці, ви сьогодні справжні воїни. Я вам бажаю успіху, молодці, так тримати! ” - Підтримала “фабрикантів” Ніна Матвієнко.

Дантес опинився у фіналі проекту

Ще для одного учасника шоу минулий концерт став вирішальним. Єдиний представник другої “Фабрики” , що залишилися в “Суперфіналі”, Володимир Дантес отримав можливість знову поборотися за перемогу.

Перед дверима у фінал Дантес виявився разом з братами Борисенко. Пройти далі міг тільки один. Отримавши більшість суддівських і глядацьких голосів, “фабрикант” відстояв звання “переможця” і приєднався до фіналістів проекту.

“І кучерявий, і гарний, і молодий! Молодець! Я просто захоплена сьогодні творчою групою, яка для кожного знайшла свій образ. Вона підходить тобі ця пісня. Пам’ятаєш, ти сказав” мені не подобається, що всі кажуть, що мені робити ” ? Ти спочатку роби, що тобі говорять, а потім ти зробиш по-своєму. Ти доб’єшся в цьому житті багато чого, тільки не сильно це показуй, сам собі це роби “, - поділилася враження і дала пораду “фабрикантові” Ніна Матвієнко.

“Дантесіще, ти по-різному виступав: здійснював помилки, щось було так, що щось не так, іноді брав на себе зайву відповідальність, бачив революцію там, де її не було. Але я люблю тебе таким і поважаю таким, тому що ти людина, з якою в розвідку піти можна “, - підтримала підопічного Наталія Могилевська.

Діма Каднай розділив зі Стасом Шурінсом реквізит

Протягом всього проекту “Фабрика. Суперфінал” Дімі Каднаю було, мабуть, складніше всіх. Учасник з самої першої “Фабрики”, найменш досвідчений увагою іменитих продюсерів, він неодноразово опинявся під загрозою вильоту. Пройшовши через численні випробування і критику журі, він все ж таки дійшов до фіналу, але, на жаль, не потрапив до нього.

На “Фабриці” учасникам доводиться ділити багато: викладачів, режисерів, постановників, гримерки, сцену. Не дивно, що і реквізит часто буває один на декількох учасників шоу. Сьогоднішній концерт змусив Діму Кадная розділити зі Стасом Шурінсом … ліжко. Цей предмет інтер’єру взяв участь у виступах обох “фабрикантів”.

“Я думаю, що ти прийдеш сьогодні у фінал, тому що ти достатньо стабільно йдеш, досить добре і правильно розвиваєшся. Я думаю, що тобі пора задуматися над тією фінальною піснею, яка стане справжнім проривом для глядача. Думай, думай про це”, - побажала удачі учаснику Наталія Могилевська, не здогадуючись про результат глядацького голосування.

“Мені дуже сподобалося, що він такий красивий фінал зробив, цей крик душі. Спасибі тобі, Дімочка. Ось ця трошки спортивна така розхлябаність тобі личить, ти цим кокетством заворожує публіку. Але тут трошки тобі треба було підтягнути. З вокалом дуже добре все вирішив , а ось хода потрібна була більш скута, більш сувора. А так все добре, дякую “, - прокоментувала побачене Ніна Матвієнко.

Матіас довів - він має талант

“Фабрикант” в черговий раз підтвердив завойоване звання неймовірно талановитого й працьовитого молодого виконавця, за що отримав путівку у фінал проекту. Наступного разу “фабричний ангел” вийде на сцену, щоб поборотися за звання кращого учасника “Фабрики. Суперфінал”.

Пісня з репертуару Йосипа Кобзона у виконанні Олексія Матіаса викликала захоплення і високі оцінки журі, а також глядачів проекту. “Фабрикант” отримав шанс стати учасником фінального бою, залишивши позаду Дмитра Кадная.

“Спасибі залу і всім, хто вболіває за Олексія. Ви як би допомагаєте мені сказати. Олексій, я вірю тобі! Я зараз повірила тобі. Ти довіряєш своїм вчителям, всім. Хто з тобою працює. Над тобою проводять експерименти , ти піддаєшся, ти гнучкий, ти прекрасний. Я хочу, щоб ти пам’ятав, що поруч з тобою працювали такі прекрасні люди. Прекрасне з’єднання рухів і мелодії - це дуже оригінально. Єдине, про що я тебе прошу, на обличчі не дуже страждай тому, що ти співаєш, краще інтонаційно це покажи. А так, я ще раз скажу: я тобі вірю! Вітаю тебе “, - поділилася враженням гостя журі Ніна Матвієнко.

“Протягом всього” Суперфіналу “мені здається, що Олексій намагався працювати і виступати не формально, а намагався вичавлювати з себе всі соки. Жодного виступу я не пам’ятаю, який був би у його виконанні абияк. Зрозуміла справа, що багато чого залежить і від пісні і від того, наскільки людині підходить той чи інший жанр, але кожен раз, коли йому давалися завдання навіть в абсолютно невластивому для нього жанрі, він вичавлював із себе всі соки і намагався бути на висоті, бути різним, бути органічним. Те ж саме відбувається і зараз. Мені здається, що це було зворушливо, душевно і гідно “, - прокоментував виступ ” фабриканта ” Костянтин Меладзе.

Меладзе похвалив Стаса за виступ

Минулий ефір для Стаса Шурінса був вирішальним: успішно виступивши і набравши високі бали, “фабрикант” з легкістю пройшов у фінал проекту. І хоча сьогоднішній виступ нічого б вже не змінив, виконавець, як справжній артист, відповідально підійшов до підготовки та успішно впорався з поставленим завданням.

“Мені здається, що ти цю пісню заспівав краще, ніж оригінал. Мені ця пісня в оригіналі не подобалася, а твоє виконання мене зворушило до сліз. Я думаю, що ти не дарма потрапив у фінал так швидко і просто. Молодець”, - прокоментував виступ Шурінса Костянтин Меладзе.

Наталія Могилевська підтримала колегу по журі: “По-перше, я тебе вітаю з тим, що ти потрапив у фінал. По-друге, дійсно, ця пісня була виконана дуже проникливо, дуже відчуло і дуже добре, правда, ти молодець!”

“Оскільки всі компліменти тобі шанований мною Меладзе вже сказав, я все-таки скажу пару побажань. Ось ти потрапив у фінал, мені здається, тобі потрібно обов’язково якийсь внутрішній прорив зробити. Є відчуття, що ти боїшся вийти за рамки певного образу. Саме “Фабрика”, саме ця сцена дає можливість експериментувати. З тобою поруч працюють такі талановиті люди, режисери. Звернись до них за порадою і зроби що-небудь нове, як-небудь здивувати. У тебе є два тижні попереду “, - дала пораду фіналісту Могилевська.

wwwfabrikasuperfinal.pp.ua/

Отредактировано Маринка (12-05-2010 16:12:29)

0

315

svetlana написал(а):

він був данню пам'яті всім  хто загинув на війні

Воно то так і було, дуже дякую Олексію, що не побоявся зіграти роль вмираючого парубка, але відчуття в мене після цієї постановки були не дуже добрі
загалом цей номер-вже історія! Сподіваюсь, що далі нас будуть очікувати більш радісні і веселі номери!

Маринка написал(а):

Матіас довів - він має талант

Мені здається, що він це вже давно довів  :flag:

0

316

Маринка написал(а):

Діма Каднай розділив зі Стасом Шурінсом реквізит

Це точно, те ж саме ліжко, та ж сама дівчина, і постановка, до речі та ж сама!!!!!!!!!!!!!!!!

Лаура написал(а):

давайте уже ночнём тоскать на сцену,я ивеняюсь,что скажу,душевые кабины,унитазы,шкафы...Пусть их на сцене тоже используют по назначению.А чего?

У меня тоже было такое впечатление, что риквизит у них один для всех фабрикантов. И используют они его по очереди.
Сначала Шуринс, потом Каднай. А раньше на этой кровати скакала Кристинина.

svetlana написал(а):

Олексій не витримав і відповідав  досить емоційно - думаю це вже  далося взнаки втома, постійна напруга, можливо якісь  особисті  хвилювання.

Та напряжение уже просто зашкаливает, темболее в подобной ситуации, когда его место в финале было под вопросом. Хотя только его кандидатура, как мне кажется единственная, не вызывала сомнений на протяжении всего проекта. Любой бы возмутился :mad:

0

317

Танюшка написал(а):

Сначала Шуринс, потом Каднай. А раньше на этой кровати скакала Кристинина.

Так =) А ще Галай і Олійник на першому концерті теж дівчину по ліжку тягали!

0

318

svetlana написал(а):

Але в цій ситуації всі побачили трохи іншого Матіаса, артиста який  зможе дати опір навіть занадто нахабним репортерам.

Я люблю справжнього Матиаса, таким він був і під час номеру і в грін-румі. Я дуже радію, коли нам вдається роздивитися його справжню вдачу. А виховання ми вже давно оцінили.

~Stesha~ написал(а):

А ще Галай і Олійник на першому концерті теж дівчину по ліжку тягали!

Що і потрібно було довести :D

ElenaSuny написал(а):

Чому іншим поставили гарні номери, а Олексію про те, як він помирає,

Категорично не згодна!!!! Номер дуже красивий..... не могла очей відвести o.O  І Льоша - справжній актор. Він, дійсно, на фабриці багато чому навчився. :cool:  :love:

0

319

Танюшка написал(а):

Я люблю справжнього Матиаса, таким він був і під час номеру і в грін-румі.

Мені теж здалось, що тоді він був як ніколи справжнім! Він же казав, що він дуже вспильчивий! Ось ми і побачили його, коли він вже не зміг себе стримати!

0

320

Танюшка написал(а):

Категорично не згодна!!!! Номер дуже красивий

Ну це ж особиста думка кожного. Комусь сподобалось, комусь ні
Як кажуть на колір і смак...фломастери різні =))  :flag:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается