Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается


Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается

Сообщений 301 страница 310 из 330

301

~Stesha~ написал(а):

Тут питання стоїть не про те щоб йому задавали чи ні ці питання, а в тому, що Олексій просто не повинен звертати на них увагу!

Це зрозуміло. Я повторююсь: такий у нього характер. Олексій лише нещодавно потрапив у шоу-бізнес, ще не оговтався. Звичайно, неприємно. Я впевнена, він знав куди йшов. Як не сумно про це казати, але, думаю, він скоро не звертатиме на це увагу. Бо Доманський не останній, від кого Олексій чутиме такі питання.

0

302

Маринка написал(а):

Я впевнена, він знав куди йшов. Як не сумно про це казати, але, думаю, він скоро не звертатиме на це увагу. Бо Доманський не останній, від кого Олексій чутиме такі питання.

Я згідна з вами. Зрозуміло, що Матіас виховувався у такій родині, де в ньому виховували порядність!
Йому складно, але в подальшому може бути ще складніше!
тому зараз йому потрібно вчитись виживати у шоу-бізнесі, бо інакше ніякого здоров"я не вистачить!

0

303

Маринка написал(а):

Як не сумно про це казати, але, думаю, він скоро не звертатиме на це увагу.

Публічні люди, а Олексій вже є публічною людиною,  завжди в центрі уваги не лише прихильників, але і  численних журналістів та репортерів. Більшість із них ніколи не будуть особливо рахуватися з бажаннями артиста, а особливо початківця, на які питання він хоче відповідати, а на які ні, навпаки кожен  беручи  інтерв'ю прагне виділитися і в першу чергу не зовсім зручними питаннями для людини якій вони задаються, є звичайно і більш толерантні журналісти, але як показує практика більшість шукають  гарячої інформації і їм абсолютно байдуже  подобаються питання чи ні, тому згодна, що Олексію хоче він того чи ні необхідно  навчитися сприймати спокійно будь які питання у свою адресу, навіть не зовсім коректні, хоча не завжди вдається тримати себе в руках, може хтось пам'ятає випадок с Кіркоровим і журналісткою у жовтій кофточці. :writing:
Грін рум - це теж своєрідна школа, як потрібно триматися під об'єктивами  кінокамер і відповідати на питання, Доманський провокував Олексія - це було видно :( , він передбачав його реакцію, Олексій не витримав і відповідав  досить емоційно - думаю це вже  далося взнаки втома, постійна напруга, можливо якісь  особисті  хвилювання. Але в цій ситуації всі побачили трохи іншого Матіаса, артиста який  зможе дати опір навіть занадто нахабним репортерам. Тому все нормально, а на питання він все рівно відповідає вже набагато впевненіше  ніж на початку  своєї кар'єри і нехай ні коли не згасає  до нього інтерес зі сторони ЗМІ - це теж є  ознакою популярності.

+2

304

svetlana написал(а):

не завжди вдається тримати себе в руках, може хтось пам'ятає випадок с Кіркоровим і журналісткою у жовтій кофточці

Надіюся, Олексій до цього не дійде.  :no:

svetlana написал(а):

далося взнаки втома, постійна напруга, можливо якісь  особисті  хвилювання.

Бідненький.  :'(

0

305

Здесь было много споров, что  символизировала постановка к "Песне о далёкой Родине" которую Алексей Матиас исполнил на концерте 9 мая, у каждого были свои ассоциации, каждый понял по своему, кому то понравилось, а  кому то нет.
А вот, что должен был передать  Алексей  исполняя эту песню.

Сообщение с форума Нового канала оставленное по видимому другом Алексея

Раненый солдат умирает в лодке,которая служит последним пристанищем для его тела...
Его последние мысли -это воспоминание о цветущих деревьях у родного дома, о маминых теплых руках,которые уже никогда не обнимут,о сладких девичьих губах и поцелуе ,которому уже не суждено случится ...
А ему двадцать лет...И ему очень -очень хочется жить...Но,не суждено,как и десяткам тысяч его сверстников...
И ,оставляя тело в лодке,которая становится солдату уже гробом, его душа из последних сил устремляется к родному берегу.Боясь посмотреть в небо,которое может забрать до последнего свидания с прошлым,рассматривая небеса только в речном отражении,душа ищет дорогу домой, мечется среди других потерявшихся душ ,слабеет с каждым мгновеньем, но,все-таки добирается ...
... Но нет уже дома... Сгоревшие деревья на месте сада...
....Но есть успокоение . Потому что,душа вернулась домой... на родину.

0

306

svetlana написал(а):

А вот, что должен был передать  Алексей  исполняя эту песню.

написано дуже гарно, пробирає до кісток!
Їм цей опис потрібно було перед номером дати, щоб ми не ломали собі голови!

0

307

svetlana написал(а):

Раненый солдат умирает в лодке,которая служит последним пристанищем для его тела...

Я теж на перших секундах Льошиного виступу подумала, що човен символізує, о жах, труну.  o.O Але потім прогнала від себе ці думки. А його підхоплюють хвилі... Моторошне якесь це повідомлення... Дуже нехороші почуття охоплюють...

~Stesha~ написал(а):

Їм цей опис потрібно було перед номером дати, щоб ми не ломали собі голови!

Це точно.

0

308

Маринка написал(а):

що човен символізує, о жах, труну.

Мені теж так здалось! Гадаю кращє булоб без цього!
Чому іншим поставили гарні номери, а Олексію про те, як він помирає, хоч і в пісні, але всежтаки  :disappointed:
і те, як він по цим хвилям катався...якийсь всеж-таки неоднозначний номер!

0

309

~Stesha~ написал(а):

Чому іншим поставили гарні номери, а Олексію про те, як він помирає, хоч і в пісні

Я б теж хотіла це спитати.

0

310

~Stesha~ написал(а):

Чому іншим поставили гарні номери, а Олексію про те, як він помирає, хоч і в пісні, але всежтаки

Всі розуміють, що війна-  це надзвичайно страшна річ, страшна в першу чергу тому, що її чорне крило  забирає величезну кількість безневинних душ. Ще донедавна говорили, що під час  Великої Вітчизняної війни загинуло 20 млн. осіб, нині цифра  значно  більша, а серед тих  жертв і величезна кількість молодих юнаків, які тільки починали жити і безумовно в останню хвилину життя більш зо все  мали бажання повернутися  до дому, якщо не можливо вже тілесно то хоча б духовно. Номер Олексія був дійсно надзвичайно символічний. він був данню пам'яті всім  хто загинув на війні, кого не дочекалися у рідній оселі і лише  Олексій міг по справжньому передати  почуття та емоції даної постановочної ідеї, йому довірили найтяжчий номер, дужа важливий і особливий. Олексій  справився на відмінно - і всі це відзначили, йому повірили  і це головне. А помирав не він, а  зібраний образ всіх хто не повернувся з війни, а Олексій хай живе довго і щасливо, згідна з тим, що можливо такі важкі емоційно  поставнки краще використовувати як можна рідше :whistle:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается