Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается


Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается

Сообщений 241 страница 250 из 330

241

she-tanja написал(а):

нечесаные волосы

и с этим я согласна :dontknow: я когда увидела,тоже не поняла не много.Я закончила курсы парикмахера,поэтому не поняла,зачем они прядь волос сделали гафрированной,там прядь накрутили,там ещё что-то.Эффекта волос солдата можно было совсем другими способами добиться...Поверьте можно было сделать так,чтобы это было,как говорят,естественная небрежность :) а не такими выборочными прядями... :no:

0

242

Лаура написал(а):

.А эти парни танцоры ползали по сцене-зачем Лёшу на них положили.

Лаура - это не парни, это призраки, они безликие и бесполые, там нельзя было разобрать где парни, а где девушки, я на них вообще не обращала внимание, они были как приложение, что бы передать  трагизм момента.

0

243

мне вообще постановка безразлично -я на Алексея смотрела всю дорогу

0

244

Справедливость победила! Номер был отличный и песня, хотя она слишком взрослая, а у Лёши очень получилась.

А ситуация с смс -ками Борисенок просто очередной раз мне доказывает, что всё это шоу и развод. То ли у них раньше не было столько смс, то ли их сейчас как то откорректировали, потому что конечно же, если говорить объективно в финале должны быть все те кто там будет + Каднай- Апрель. Моё субъективное объективное мнение %-)))

0

245

sahar_in написал(а):

А ситуация с смс -ками Борисенок просто очередной раз мне доказывает, что всё это шоу и развод.

Ну просто по этому поводу не выдержала  не пере копировать  один из комментариев  к статье о выступлении  Алексея в Делфи, девушки по имени Правда, да -  ещё у неё очень приятное для нас всех предсказание - Победит Матиас, хотелось бы что бы оно сбылось :flag: он этого  очень и очень заслуживает и это самая настоящая  ПРАВДА!!!!!!! :flag:  :flag:  :flag:

Коментарий с сайта "DELFI", можна добавить и свои  http://www.delfi.ua/news/factory/concer … ?id=959684

Правда 10.05.2010 14:34
І знову я на сайт прийшла… Чергову порцію правди вам принесла… Але правда буде аж занадто гірка… Заключні серії «серіалу» Фабрика… Але про них пізніше… Розповім вам те, що було вчора… Правду почуєте лише від мене… Несправедливість вчора була, а я її найбільше не люблю, навіть більше за брехню… Вибачте, якщо комусь не сподобаються мої слова, я розповідаю так, як є насправді. Матіас пройшов у фінал справедливо – чесно, отримав найбільшу кількість SMS від глядачів!!! А хто пройшов у фінал насправді, але Новий канал не пустив – так це Борисенко!!! Відкрию секрет – вони були на 2 місці по голосуванню від вас (3 бали), але поставили чомусь 1!!! Неважко зрозуміти, що у фіналі їх не буде! Новий канал останній раз з вас викачує гроші, і в неділю вони не проходять! У фіналі буде – Каднай!!! Все вже вирішено, голоси навіть не рахують, таблицю складають заздалегідь, ще до початку концерту!!! Я не закликаю вас не голосувати за Борисенко, але вони не пройдуть, і кількість голосів немає значення!!! Я не закликаю вас не голосувати за Діму, а то ще Новий канал передумає (жартую, він 100%, навіть не 99% буде у фіналі)!!! Чому у фіналі Каднай, а не Борисенко??? По-перше: Лисенко його «врятувала» не для того, щоб перед фіналом викинути!!!! По-друге, саме Лисенко симпатизує Каднай!!! По-третє, з першої Фабрики нікого немає у фіналі!!! Після 25.04. (коли ви надіслали рекордну кіль кіс повідомлень за Борисенко) їхній виліт почали відкладати, адже зрозуміли, вони – «золота жилка» проекту, а перед фіналом все ж таки викинуть… Я вже з самого початку «серіалу» намагалася до нас достукатися! Я вам говорила, що місця у фіналі заброньовані для трьох – Шурінса, Матіаса і Кадная!!! Тепер ви нарешті зрозуміли, що все іде по сценарію, а Фабрика – це серіал!!!! Як і обіцяла розповім про «заключні серії» Фабрики!!! Переможе – Матіас!!! Інші кандидатури навіть не розглядаються!!!

P. S. Прийду! Слідкуйте за «серіалом»! Не розчаровуйтеся! Змінити нічого не зможете!

0

246

svetlana написал(а):

это не парни, это призраки

Мені чомусь здалось, що це-вода, бушуючі хвилі
склалось таке враження, що Олексія хвилі принесли на сушу...
Якшо чесно, то двоякі іраження від його номеру...
співав він неперевершено, акторська гра-на вищому рівні, а ось сама постановка начебто сподобалась,
але до кінця не зрозуміло, шо вони хотіли там показати...
а що на стосунок човника...то мені спершу теж показалось, що то труна =((

0

247

svetlana написал(а):

Я вам говорила, що місця у фіналі заброньовані для трьох – Шурінса, Матіаса і Кадная!!!

Навіщо тоді було протягом 2 місяців так псувати людям нерви?
на першому концерті сказали, б хто займе яке місце, і все було б добре!
а так фанати кожного артисту  сподіваються, голосують, а воно все давно вирішено...це не чесно!
А якщо і справді Олексій переможе завдяки тому, що це комусь вигідно, то я дуже засмучусь...
мені булоб набагато приємніше, якби він зайняв, наприклад, 2 місце, але своїми силами, ніж 1, але заплановано кимось...
це дуже і дуже не чесно по відношенню до інших учасників, адже всі люди, у всіх є почуття, і всі хочуть довести своїм фанам, що вони кращі.
І дуже шкода, що звичайні люди тут нічого не вирішують, це не боротьба таланту, а боротьба грошей і особистих інтересів.
дуже мене засмучують такі дії, це все несправедливо!

0

248

~Stesha~ написал(а):

дуже мене засмучують такі дії, це все несправедливо!

Це дуже  не честно і несправедливо :dontknow: , але Олексій переможе чесно, з 10 концертів  він має 6 перемог і перемагав завдяки глядачам, а вони можуть розпізнати - де щиро, а де ні, а ще  завдяки своєму працелюбству, щирості і великому талантута, його перемога буде закономірним результатом  важкої праці.
Тай хто сказав, що ця Правда така розумна, що все знає, ну прямо наче була присутня під час  того, як  домовлялися про переможців, думаю те що вона написала, кожен із нас і сам розумає, тут особливо вигадувати немає чого. "Фабрика. Суперфінал" - комерційний проект, а Новий канал - не державний  так що основна мета всього що проводиться - це заробляти гроші, одержувати прибутки, у іншому випадку він перестане існувати, там не має і не може бути державних дотацій, інша справа, що Новий  цим зловживає, а це вже проблема.
Ну а де правда де ні скоро дізнаємося, залишилося лише 2 концерти. Саме головне щоб перемогу одержав Олексій. :flag:

0

249

svetlana написал(а):

але Олексій переможе чесно, з 10 концертів  він має 6 перемог і перемагав завдяки глядачам,

Я не сумніваюсь в тому, що Олексій заробить перемогу своїм талантом, але якщо для того, аби він її отримав потрібно когось опустити, то мені, чесно, не потрібна така перемога!
Мені справді дуже хочеться, аби його визнали, прийняли глядачі, але я не вважаю, що заради перемоги всі засоби гарні!
І якщо хтось там крутить Олексієм, як лялькою, не спитавши його думки, веде до перемоги по головам інших, то вибачте, але мені цього не зрозуміти!
Я дуже хочу щоб Олексій був переможцем, але не за будь-якой ціни...це дуже низько і не гідно такої людині, як Матиіас!

0

250

svetlana
А ще вам не обов'язково переходити на українську мову, коли звертаєєтесь до мене! =)
Адже Вам на ній не дуже комфортно спілкуватись, а російську я дуже гарно розумію!
Тому спілкуйтесь тією, що вам ближча  :cool:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Десятый концерт "Фабрика.Суперфинал" 9 мая,65 летию Победы посвящается