Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»


ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»

Сообщений 211 страница 220 из 598

Опрос

Пойдешь ли ты на концерт «ФЗ.Суперфінал» в туре по городам Украины?
Да, конечно!

67% - 33
Нет

12% - 6
Не знаю, еще не решил(а)

20% - 10
Голосов: 49

211

Видимо действительно Всеукраинский тур проекта "Фабрика.Суперфинал" проходит с большим успехом, везде аншлаги, восхищённые зрители которые очень тепло  встречают Алексея. В Интернете статьи с тура как будто сводки с  боевых действий. Всё таки Лёша видимо стоит быть поосторожней, мало ли что и какие фанатки бывают

26 мая - концерт  в Ровно

З Рівного "Фабрика. Суперфінал" поїхала у тур із "тонною" паперу (+ ФОТО)

У Рівному відбувся концерт учасників популярного в Україні телевізійного шоу "Фабрика.Суперфінал". Як виявилося, шанувальниками творчості на сьогодні вже екс-фабрикантів були люди віком від 5 до 40 років. Утім, виступ відзначився "горами" паперових записок, якими прихильники закидали екс-фабрикантів.

На концерті не було дуету "Дантес & Олійник", який, мабуть, у даний момент більше зайнятий своїм власним туром. На рівні із  учасниками суперфіналу виступав і Артем Мех. До "Фабрики. Суперфіналу" він не має жодного відношення, проте  це не завадило рівненський публіці  зустрічати юного артиста бурхливими оплесками. 

Учасниці дівочого гурту "Real O", які також були учасницями фінальної частини фабричної епопеї,  порадували своїх прихильників композиціями гурту.

Під час насиченої концертної програми пролунало лише дві дуетні композиції. Дмитро Каднай та Стас Шурінс виконали пісню "Аеропорти", яка у свій час вразила суддів. У другому дуеті рівненчанка Ольга Цибульська та брати Борисенки запалювали рівненську публіку піснею російської групи "Бандерос" . 

Переможця  "Фабрики. Суперфінал" Олексія Матіаса у Рівному прихильники закидали подарунками та ледве не розірвали на шматочки, коли він "ризикнув" вийти до своїх фанатів.

http://www.ogo.ua/images/articles/7653/big/IMG_1007.jpg

0

212

28 мая  Львов . Не менее тёплая встреча и  вновь Алексея готовы разорвать на сувениры

Під дощем іграшок та вереском фанатів
Фото Андрія КУБ’ЯКА
Юлія ТУНІК-ЧОРНА
Концерт учасників шоу «Фабрика. Суперфінал» зібрав аншлаг у Львівському цирку

Вщерть заповнений під самий купол цирк, здригання стін від криків, море квітів та плакатів – “фабриканти” знову у Львові. Не встигли вщухнути пристрасті фінального ефіру шоу “Фабрика. Суперфінал”, як його учасники вирушили у всеукраїнський тур. Львівська публіка зустріла їх із відкритими обіймами, не пошкодувавши від 80 до 400 гривень за квиток.

Понад дві з половиною години новоспечені артисти “звітували” перед львів’янами, чого ж навчилися за черговий період перебування у “зірковому” будиночку. Ведучі – переможниця першої “Фабрики” Ольга Цибульська та учасник третього сезону проекту Артем Мєх – розважали публіку жартами та перевіряли її знання українських народних пісень. “Цибулька” працювала на жіночу аудиторію: “Дівчата, якщо вам у житті трапиться мужик, від якого сходитимете з розуму, – треба не соромитись і казати: “Я хочу бути з тобою!”. “Кожна дівчина може собі дозволити мати у гардеробі “мєхову” шапочку, менше дівчат – “мєхову” муфточку, одиниці – “мєхову” шубку. І лише я сьогодні маю найбільш “мєхового” хлопця!” – так вона запрошувала на сцену свого напарника.

Масовий психоз у залі почався із перших хвилин, коли на сцену вийшли улюбленці дівчат брати Борисенки. “И пусть я маленького роста”, – співали ті у той час, як зусібіч їх засипали іграшками. Потім Цибульська “плуталась” у зайчиках та ведмедиках, виконуючи разом із близнюками “Columbia pictures не представляет” та I Will Survive.

Солодкоголосий прибалт, переможець третьої “Фабрики” Стас Шурінс, довго радував публіку – спершу англо-українською “Стереодень”, а під кінець, переодягнувшись у морквяний костюмчик, – хітами “Не сходи с ума”, Fever… А разом із “двома метрами щастя й таланту” Дмитром Каднаєм заспівали “Аеропорти”. Учасник першої “Фабрики” розчулив усіх своїм блискучим виконанням Maybe I, Maybe You. Пізніше, за висловом Олі Цибульської, “най-най-най Діма Каднай” майже спричинив бійку у залі, жбурнувши “в народ” свою майку, яка стала “яблуком розбрату” для доброго десятка шанувальниць.

“Чорна перлина” Елізабет ледь не викликала націоналістичні “заворушення” у “розпеченому” залі, сказавши, що її батько-африканець називає себе “афрохохлом”. Публіка на мить стихла, та пробачила Елізабет, адже та почала розмовляти українською. “Я дуже довго готувалась”, – зізналась вона.
Дівочий квартет Real’O зізнався, що заради львівської публіки ладний гори звернути. Так само отримувала сатисфакцію і Еріка, співаючи ліричні “Чекаю”, “Три зорі” та “Нема образ”. “Боже, як вдома класно!” – не переставала повторювати наша землячка-“фабрикантка”.

Переможець суперфіналу “Фабрики” Олексій Матіас не зрадив образу ангела, що витає в небесах. Don’t You Smoke?, “Белый самолет” і, звісно, “Ангелы не умирают” – Матіас співав практично у залі, серед прихильників, які не боялись йому підспівувати та, здається, віддали б все, що мали, за те, аби доторкнутись до “кучерявого ангела”.

Не побачили цього разу львів’яни серед “фабрикантів” скандальну зірку фінального ефіру “Фабрики. Суперфінал” Бориса Апрєля, який “зрадив” іміджу а-ля своєї улюбленої Брітні Спірс та став брюнетом. “Від другого сезону “Фабрики”, тобто з-під “крила” Наталі Могилевської, за домовленістю, їздять на концерти чотири артисти, – сказав кореспонденту “ВЗ” концертний продюсер Нового каналу Андрій Фурман. – У деяких містах, як було у Львові, від цієї талант-групи виступатимуть дівчата з Real’O, в інших – дует “Дантес&Олійник”, Борис Апрєль та Макс Барських. Тож Боря виступає і добре почувається”.

0

213

1 червня - Черкаси.

«Фабричний» янгол після перемоги

        Янголи перемагають! Перше місце в популярному телевізійному проекті «Фабрика. Суперфінал» здобув 21-річний фабрикант Олексій Матіас. «Фабричний янгол» розплакався, дізнавшись про перемогу. Нагадаємо, у проекті «Фабрика зірок-3» Олексій був за крок від омріяного першого місця. Тоді юнак посів другу сходинку, поступившись «фабричним золотом» Стасові Шурінсу. Цього разу киянину Матіасу доля таки усміхнулася. Якими були перші кроки артиста після перемоги, чи отримує Матіас пропозиції від продюсерів та чому янгол мріє навчитися цьогоріч – дивіться в сюжеті далі.

За результатами глядацького голосування у суперфіналі, «фабричний янгол» обійшов екс-кохану Стаса Шурінса – Еріку – та учасника «Фабрики зірок-1» Дмитра Кадная. На додаток до квітів і слави переможець Матіас отримав 300 ефірів на радіостанції «Русское радио», гітару та новеньку автівку. Через щільний графік концертів, фотосесій та інтерв’ю, вигране авто Олексій обкатати ще не встиг. Права юнак отримав ще два роки тому, однак водійського стажу в артиста практично немає.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Я ее не то, что еще не смог обкатать, я в ней и посидеть толком не смог, пощупать салон. Но машина крутая, мне нравится, я не знаю, когда буду кататься уже на ней. Правда, нужно ведь попрактиковаться, а это не так быстро, она будет в гараже стоять пока что. Буду по ночам тренироваться, такими темпами годика через два вы, может, и увидите меня на ней».

Перемогу у суперфіналі Льоша відзначав скромно, спочатку з фабрикантами на невеличкому бенкеті, потім із родиною.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «И организаторы, и участники пошли сразу на банкет, но я там побыл совсем немножко, где-то часик, а потом поехал к семье. Семья для меня очень важна, они за меня очень переживали, после победы прошло уже две недели, я, если честно, еще не понял, что это победа».
Порівнюючи свій досвід перебування на третій фабриці та в суперфіналі Матіас зізнається: тут часу для дружніх або романтичних стосунків не було.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Налаженной системы поддержки не было, мы встречались только на концертах воскресных, это совсем не то, что с третьими фабрикантами, с ними мы четыре месяца провели».
А от на питання, чи посипалися на «фабричного янгола» пропозиції від продюсерів, Льоша Матіас відповідає небагатослівно.
Олексій Матіас, переможець «Фабрики зірок. Суперфінал»: «Много планов, но они еще не подтверждены. Как только что-то выяснится, я вам обязательно скажу».
Поки що ж Матіас не говорить, а співає. Пісні, подаровані фабриканту Костянтином Меладзе («Ангелы не умирают» та «Белый самолет»), уже встигли стати народними хітами.

Це відео вже бачили, але помістила і в цю тему, щоб можна було слідкувати як проходить Всеукраїнський тур проекту  "Фабрика.Суперфінал".

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EYsUnwkMYR0[/youtube]

0

214

3 червня Полтава

У палаці дозвілля «Листопад» пройшов справжній зорепад

Юні фанатки криком, оплекасми та писком зустрічали кращих з кращих фіналістів українського проекту «Фабрика. Суперфінал». В рамках свого Всеукраїнського концертного туру артисти-початківці подарували публіці веселе та драйвове шоу. Був на ньому і Вячеслав Джиган.

Ось так бурхливо та емоційно зустріли фіналістів української «Фабрики. Суперфіналу» полтавські фанати. Зі сцени палацу дозвілля «Листопад» свої виступи дарували фабриканти всіх трьох сезонів вітчизняного реаліті-шоу. Чимало з них виконували вже давно відомі хіти.

Екзотична фабрикантка Елізабет влаштувала на сцені справжню дискотеку.

/Елізабет, учасниця проекту «Фабрика. Суперфінал»

Я була колись в Полтаві, три роки тому. І трохи підзабулось. І, я думаю, якщо через три роки в мене запитають, де був найкращий концерт і саме «вау», «вау», «вау», «уф», «уф», «уф», я скажу, напевно, це все-таки - Полтава/

Полтавських шанувальників порадував гурт «Реал О» у повному складі, заспівавши свої найвідоміші пісні. Авторські композиції звучали з уст Колі Сєрги, Артема Мєха та Стаса Шурінса. Українську мелодику та національний колорит у виступі передала публіці фіналістка «Фабрики. Суперфіналу» Еріка.

/Еріка, фіналістка проекту «Фабрика. Суперфінал»

В майбутньому я буду співати пісні різними мовами. Я пишу пісні і українською мовою, і російською, і англійською. Ще тільки китайською не писала. Просто так мені хотілося. Я хотіла нести нішу україномовної співачки/

Емоції фанів почали зашкалювати, коли на сцену вийшов переможець «Фабрики. Суперфіналу» Олексій Матіас.

Свою «Маzda 3», яку виграв на проекті «Фабрика. Суперфінал» Олексій Матіас випробувати ще не встиг. Цьому на заваді поки що стоїть напружений гастрольний графік. Статус переможця, говорить, потрібно підтверджувати.

/Олексій Матіас, переможець проекту «Фабрика. Суперфінал»

Звичайно, це дуже приємно. І мало того, що я переміг, є якийсь статус, є фундаментальний етап і досвід, як починаючого артиста. Все тільки починається/

Відпрацювавши на концерті, «фабриканти» помандрували далі, по містах України. Біля Палацу дозвілля «Листопад» їхній автобус оточили полтавські фанати. Квітами, іграшками та плакатами вони проводжали своїх кумирів з надією зовсім скоро побачити їх знову.

0

215

svetlana написал(а):

в інших – дует “Дантес&Олійник”

Дівчат а ніхто не знає, в яких містах будуть саме ДіО виступати?

0

216

7 июня Луганск

«Фабрика.Суперфинал» побывала в Луганске (фото)
Сайт города Луганска / Новости / Культура / «Фабрика.Суперфинал» побывала в Луганске
08.06.2010 | 14:43

Вечер понедельника, на небе ни тучки, жарко и тихо. Уставшие за первый рабочий день этой недели труженики областного центра расходятся спокойно по домам, и только окрестности Луганского областного цирка содрогаются от криков, визгов и шквала аплодисментов. Что и говорить, в города приехали с гастролями финалисты «Фабрики. Суперфинал».

Еще за час до начала главного действа (собственно, концерта) возле здания цирка начали собираться симпатичные школьницы и студенточки с цветами, мягкими игрушками и плакатами. Девушки оправляют юбки, приводят в порядок прически и макияж (не поплыл ли в такую жару). Глаза горят, руки периодически проверяют наличие в карманах сумочек заветных билетов, а разговоры крутятся вокруг одно — какой из фабрикантов лучше, кого мы любим больше.

Примерно в это же время фабриканты весьма спокойно курят недалеко от гримерок, делятся последними видеороликами, скачанными на мобилки, и периодически попивают энергетические напитки (впрочем, судя по разговорам, в гримерках фабричную молодежь ждет шампанское). Вообще-то, странно видеть в руках исполнителей сигареты, ведь курево, по идее, не слабо влияет на легкие, и, соответственно, на вокал. Кроме того, тем же братьям Борисенкам еще только 17, и курить им вообще нельзя по Закону. Но, да Бог с ними, мимо курильщиков преспокойно ходят организаторы и представители «фабричной» рабочей группы, и их равнодушие к своему «продукту» говорит, что так, видимо, и должно быть.

Однако оставим участников песенного конкурса и вернемся в зал. Его уже начали заполнять голодные до фабричного творчества поклонницы. Все готовы к тому, чтобы, образно говоря, залить зал цирка кипятком и попытаться пробиться поближе к арене в надежде пощупать Шуринса или Матиаса хотя бы за штанину.

Фабрикант, естественно, слышат восторженные крики, доносящиеся в гримерки из зала, но отнюдь не прыгают от радости, что на них пришли посмотреть, их пришли послушать. Нельзя не заметить, что финалисты несколько поостыли к такого вида славе. Ребят можно понять - который день в пути, ежедневные концерты, которые продлятся практически до конца лета, и ограниченное общение дают о себе знать.

Но на концерте фабриканты выложились, как смогли. Впрочем, если бы тот же Шуринс вновь забыл слова песни, поклонницы и не подумали бы отворачиваться от него, слишком уж велика народная любовь.

Хочется также сказать, что суперфинальная «Фабрика звезд» должна стать, по словам организаторов, последней. Однако, судя по регулярным аншлагам, которые собирают фабриканты в каждом без исключения городе Украины (такого количества поклонников не собирали даже недавно приезжавшие в Луганск Ани Лорак и Мумий Тролль, хотя стоимость билетов не уступала «фабричным»), вполне возможно, что последуют 4-я, 5-я и так далее «Фабрики». Что ж, Украине, видимо, нужны новые лица.

http://www.citysites.com.ua/upload/img/news/fabrika_31276022829.jpg

0

217

Я просто в шоке. Так спокойно говорится о том, что фабриканты курят (интересно кто еще кроме Борисенко и Шуринса?), а в гримерке "ждет шампанское". Я все понимаю - жарко, холодненькое шампанское..., но ведь сейчас лето и еще долго будет жарко,  а концерты каждый день и в новом городе. И что же будет? Хватит уже Регина "отличилась".... Не рано ли стала на концертах терять "равновесие"?? :question:   :nope:  Надеюсь на Алексея это не распространяется... Не хотелось бы... :dontknow:

0

218

Фабрика  в Кременчуге

алексей Матиас и другие  фабриканты дали интервью газете "Кременчуцька панорама"

Звездные «фабриканты»
   
Нежный и рассудительный Алексей Матиас, баба-петарда Эрика, любимчик украинской и латвийской публики Стас Шуринс и другие «фабриканты» дали в рамках грандиозного гастрольного тура «Фабрика: Суперфинал» долгожданный концерт в Кременчуге. Нам удалось пообщаться с «фабрикантами» буквально за несколько минут до концерта.

— Ребята, насколько сложно физически ездить с гастролями по Украине? Мало кто выдержит такой напряженный график, как у вас.

Элизабет:

— Моя семья практически все время жила в разъездах, поэтому для меня это не очень сложно, тем более, что это не первый опыт таких гастролей. Впервые я ездила с концертами по стране 3 года назад, после «Фабрики зірок-1».

Эрика:

— Цього разу ми вже були морально налаштовані, знали, як воно, тому вже не так складно. Все дуже швидко робимо – макіяж наноситься за 30 хвилин, тобто за 40 хвилин я можу бути повністю підготовлена до концерту. Я встигаю швидко лягти спати, все вже якось організовано, ми маємо дієтичне меню, щоб не переїдати і не виснажувати себе.

— Как вы проводите свободное от работы время?

Элизабет:

— У меня непостоянный график, я могу месяц пропадать на съемках, а потом еще 2 или 3 месяца отдыхать! Я гуляю, общаюсь с друзьями, занимаюсь личной жизнью и, конечно, ищу пути продвижения по карьерной лестнице! В этом году я окончила Киевский университет культуры по специальности «Менеджер индустрии досуга и рекреационных ресурсов». Если бы не Михаил Михайлович Поплавский, то у меня не было бы диплома, потому что очень многие преподаватели меня не любили и специально не давали возможности доучиться. На 5-м курсе меня даже отчислили. Спасибо огромное Михаилу Поплавскому за то, что помог. Он видит, когда человек старается что-то сделать, пробиться, и ему это нравится!

Алексей Матиас:

Я бы не сказал, что здесь сильно «вкалываю», у меня есть определенные обязанности, которые я выполняю, но и получаю от каждого выступления удовольствие, любовь и внимание окружающих. А вообще я – творческий человек и люблю заниматься творчеством – для меня это лучшее занятие! Этим я жил и до «Фабрики». Если говорить о свободном времени вне всего этого, то я очень люблю природу, хотелось бы, конечно, попутешествовать, потому что я мало где бывал.

— С кем из известных исполнителей вам было интересно работать в рамках проекта?

Саша и Вова Борисенко:

— Интересно было со всеми. Но люди, которые нас очень сильно поддерживали, говорили, что и как делать, помогали нам – это Юлия Савичева, группа «Пара Нормальных», Верка Сердючка, София Михайловна Ротару и Нина Матвиенко. Она до сих пор нас помнит, когда видит – обнимает и спрашивает, как дела.

Алексей Матиас:

— Мне понравилась совместная работа с Ани Лорак, она – очень интересный человек. Не как артист даже, а как человек. Одно обидно, что у нас с ней было очень мало времени на подготовку номера, в 5 часов мы репетировали, а в 8 – уже выступали. А вообще понравилось со всеми, совместное выступление подразумевает отдачу от партнера и поддержку, если ее нет, то приходится очень тяжело.

— Смогли бы вы в пользу личной жизни отказаться от карьеры?

Эрика:

— Ну, на цьому етапі – ні! Поки я не стану повністю на ноги, не збираюся загублювати всі ті зусилля, що вже зробила, заради сімейного життя.

Алексей Матиас:

— Я музыкой живу и не могу ответить вам на этот вопрос, потому что сейчас нет такой ситуации. Если бы мне нужно было пожертвовать чем-то, то сначала я все правильно бы расценил, взвесил, настроился. Понятное дело, если бы это касалось более важных вещей, например, здоровья близких людей, то я бы пожертвовал своей карьерой, не раздумывая. А если отношений с женщиной, то я бы исходил из ситуации. На данный момент я жертвую временем, жертвую собой ради того, чтобы заниматься делом, которое люблю, которым живу и которое станет в будущем моей профессией! Сейчас я только закладываю фундамент того, чем буду заниматься в дальнейшем!

— Сталкивались ли вы с проявлениями фанатской любви?

Эрика:

— Так, звичайно. Коли ми йдемо від приміщення, де виступали, до автобуса, то фанати буквально виривають волосся. Тикають пальцями в очі, ніс, рот. Це такий масовий психоз, коли їх багато. Але глядачів можна зрозуміти, вони люблять, вони шаленіють, фанатіють.

0

219

Интересно за какими ещё звездами шоу - бизнеса фанаты  бежали бы в след за автобусом, а за автобусом фабрикантов девушки бегут, да ещё как. С ума можно сойти %-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OOzrb2qXICI&NR=1[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5vnfQv9vUII&feature=related[/youtube]

0

220

svetlanika написал(а):

Так спокойно говорится о том, что фабриканты курят (интересно кто еще кроме Борисенко и Шуринса?),

Мене теж це шокує. Але як їм про це говорити? Всі дорослі, повнолітні люди, крім Борисенків, звичайно. Самі розуміють, що гроблять себе. Нічого їм не докажеш, не примусиш нікого щось робити чи не робити. Не будуть же відбирати цигарки силою?...Ще Елізабет курить.

svetlanika написал(а):

на Алексея это не распространяется... Не хотелось бы...

Не дай Боже!  o.O

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»