Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»


ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»

Сообщений 191 страница 200 из 598

Опрос

Пойдешь ли ты на концерт «ФЗ.Суперфінал» в туре по городам Украины?
Да, конечно!

67% - 33
Нет

12% - 6
Не знаю, еще не решил(а)

20% - 10
Голосов: 49

191

Очень хочу пойти на концерт,если выйдет,то пойду :)

0

192

С сегодняшнего дня у Алексея  Матиаса  начинается  ну очень напряженный и изнурительный марафон  в составе Всеукраинского тура проекта "Фабрика Суперфинал" . Концерты каждый день в разных городах Украины с 1 по 12 июня без перерыва, 13 один день на переезд и вновь  концерты. Хочется пожелать Алексею и всем фабрикантам лёгкой дороги, приятных эмоций на концертах,  успехов и  пусть берегут здоровья. Удачи  :flag:

01.06.2010 - Черкаси, ПК "Дружба Народів", бульв. Шевченко, 249, Телефон кас: 45-05-46, Початок: 19:00
02.06.2010 - Кременчук, Міський ПК вул. Пушкіна, 2, Телефон кас: 3-61-05, Початок: 19:00
03.06.2010 - Полтава, ПД "ЛИСТОПАД", вул. Жовтнева, 58, Телефон кас: 7-50-19, Початок: 19:00
04.06.2010 - Суми, Театр ім. Щепкіна, пл. Театральна, 1, Телефон кас: 78-75-76, Початок: 19:00
05.06.2010 - Харків, ККЗ "Україна", вул. Сумська, 35, Телефон кас: 764-46-94, Початок: 19:00
06.06.2010 - Краматорськ, ПК "НКМЗ" вул. Шкадинова, 53, Телефон кас: 3-50-95, Початок: 19:00
07.06.2010 - Луганськ, Цирк, вул. Херсонська, 7 б, Телефон кас: 53-23-76, Початок: 19:00
08.06.2010 - Донецьк, Цирк "Космос", вул. Стадіонна, 2, Телефон кас 311-20-11; 266-51-89, Початок: 19:00
09.06.2010 - Маріуполь, ПК "Металлург, пр. Металургів, 150, Телефон кас: 47-31-70, Початок: 19:00
10.06.2010 - Дніпродзержинськ, ДК "Хімік", вул. Щербицького, 67, Телефон кас: 7-11-62, Початок: 19:00
11.06.2010 - Кривий Ріг, Цирк, вул. 22 Партз’їзду, 10, Телефон кас 92-88-68; 92-88-99, Початок: 19:00
12.06.2010 - Кировоград, Філармонія, вул. Орджонікідзе, 8, Телефон кас: 24-12-03, Початок: 18:30

Судя по всему первой с нами поделится своими  впечатлениями от Концерта Маринка,  будем ждать :flag:

http://photobucket.com/albums/z8/zoolo80/iStock_000002812542MediumLarge.jpg

0

193

svetlana написал(а):

Судя по всему первой с нами поделится своими  впечатлениями от Концерта Маринка

Ясна річ!  :flag:

0

194

Маринка написал(а):

Ясна річ!

Маринка де фотозвіт і розповідь з концерту :question: , переконана що вражень  маса, емоції зашкалюють :love: .

0

195

svetlana написал(а):

розповідь з концерту

Привіт! Вибачте, що з запізненням.
Отже, вчора 1 червня я відвідала концерт «Фабрика.Суперфінал» в Черкасах. Збиратись почала зранку, боялась щось забути, хвилювалась страшне. В 17.55 я була біля палацу культури. Уже стояв пустий автобус фабрикантів біля чорного входу і фанатки біля нього. Правда, я пізніше дізналась, фабриканти в місті були з 15.00. Я не знала, бо, звісно, б не пропустила це. А так... Ну нічого.

http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_488f38f3.jpg

Трохи погуляла на вулиці, потім зайшла до палацу культури. Пішла до концертної зали, яка була ще закрита. Але в цей час я могла насолоджуватись, слухаючи як наш Льоша репетирує «Белый самолёт».  :love: Щось говорив до звукоператора. Стоячи біля концертної зали, я познайомилась з фанатками Макса Барських і Артема Мєха. До речі, спокійні, нормальні дівчата. Вони обіццяли провести мене за куліси (в ни там якась знайома була), якщо я допоможу «провести» безбілетну одну з них. Знаю, нечесно, але за куліси дуже хотілось... Провести «зайця» вдалося. Хоча за куліси, на жаль, не пройшли, бо не змогли додзвонитись до тієї знайомої.  :'(
Я сиділа в першому ряду на тринадцятому місці, тобто практично посередині.
Вибачте, фото і відео не дуже вийшли. Я старалась, але мене в найвідповідальніший момент підвели батарейки в цифровику, хоча купила їх того ж дня. До виступу Олексія фотоапарат майже розрядився.  :'( Сили батарейок вистачило лише на одне фото з ним і потім ледве зняла відео «Не сходи с ума». Але, думаю, на YouTube з’являться гарні відео з черкаського концерту... Соромно, що так вийшло.
Отже, концерт почався  приблизно о 19.20, хоча повинен був початися рівно о 19.00. Виступали: Олексій Матіас, Коля Серга, Ольга Цибульська, Еріка, Артем Мєх, Борисенки, Діма Каднай, Стас Шурінс, Елізабет і група Real O. Ведучими були Мєх і Цибульська. Класні з них ведучі, особливо Цибулька! До речі, й інші добре спілкувалися з залом в перервах між співом.
Спочатку фабриканти виконали гімн. Потім ведучі назвали кожного фабриканта по черзі. Льошу останнього. На ньому був той костюм, що й на фінальному концерті Фабрики.Суперфінал.
Борисенки заспівали «Пусть я маленького роста», «Песни моря», «Не трогай мой плеєр». Сказали, що будуть відкривати конкурс «Пісні моря», рекомендували дивитися його по НК. Ще скзали, що в цьому конкурсі братиме участь ще один фабрикант, але хто не уточнили.
Цибульська виконала: «Хочу быть с тобой», «I will survive».
Елізабет завела зал «Королевой дискотек». Ще виконала 2 пісні, але назв іх я не запам’ятала.(Вибачте.) Спускалась до глядачів, проходила перед першим рядом. Я навіть доторкнулась її долоні.
Мєх виконав «Камікадзе», «Самурай», «Холод». Запалював нас напівоголеним торсом.
Каднай і Шурінс заспівали «Аеропорти». Мені дужче Дімин вокал сподобався.
Каднай вионав «Герой», «Maybe I, maibe you», «Rock DJ». Тихий та загадковий, а на сцені витворяв!  :cool: Навіть кинув свою майку в зал, де були найактивніші глядачі.
Real O виконали «Real O», «Я бы», «Платье». Нічого особливого я не помітила.
Серга, як зажди, без жартів не обходився. Заспівав «Каждому лузеру по продюссеру» і «Про настоящих мужчин».
Еріка виконала «Чекай», «Нема образ», «Три зорі». В неї, здається, були проблеми зі звуком, бо дала знак звукоооператору під час виступу. Чесно, мені було не цікаво її слухати. Вибачте, будь-ласка, якщо когось цими словами образила.  :dontknow:
Нарешті, Олексій.(Одягнений був в костюм, в якому виступа в на першому концерті Фабрики. Суперфінал. Його права рука була в рукавичці.) Цибулька оголосила його приблизно так: «є такі чоловіки, заради яких жінки готові зібрати за 10 хвилин валізи, щоб покататися на їх білому самольоті».  :D Тільки-но він вийшов на сцену, то сказав, що на цьому концерті всі будуть стояти. Глядачі так і зробили. Спершу Льоша заспівав «Белый самолёт». Я стояла практично під сценою і тягнулась рукою до нього, як і всі, хто стояв біля сцени. І він взяв мене за руку і тримаючи подивився мені в очі. Я була на сьомому небі від щастя.  :love: Потім він спустився до глядачів, і пішов повз перший ряд. Його обіймали, просто торкались. Тут я згадала, що збираюсь подарувати Льоші квітку. Взяла її, він підходить до мене, даю її, хочу щось сказати. А він дивиться мені в очі і співає. При цьому так легко торкнувся до мого волосся (я до його кучерів не наважилась доторкнутись, а одна з моїх нових  знайомих доторкнулась і сказала, що вони були залиті лаком) і плеча правою рукою. Я теж його трохи обійняла. В мене аж подих перехопило!!! До мене доторкнувся сам Ангел!!!  :love: Потім пішов до інших... Тоді сів на сцені і ноги звісис,)) і заспівав «Ангелів». До речі, в той момент мене з ним і сфотографували. Я – справа від Льоші.
http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_547d5b37.jpg

Не судіть суворо за якість моїх фото. Потім, пробираючись крізь дівчат попрямував в середину залу. Глядачі були, не те слово, які задоволені!!! Льоша дуже мало часу був на самій сцені: він і співав, і в той же час активно спілкувався з людьми безпосередньо в залі. Ніхто інший так, як він, не робив!!!
Останнім був Шурінс, який виконав «Сердце», «Будь собой», «Не сходи с ума», під час якої фабриканти точно божеволіли.)) Стаса всі дружно привітали з Днем народження. Коли збирався виконувати  «Не сходи с ума», сказав, що годі вже сумувати. Дивлячись на фабрикантів, які були своєрідним балетом, було весело. Льошка був такий чудний.  :D
В кінці всі фабриканти виконали «Береги любовь», після якої дружно втекли. Але повернулись, щоб дати автографи. Я теж отримала від Олексія автограф!!!

http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_575674f2.jpg

Спочатку говорилося, що роздаватимуть автографи вони не більше 5 хвилин, а насправді фабриканти розписувались довше.
За куліси пройти не вдалося, тому ми пішли до «фабричного» автобуса. Там теж нам нічого «не світило», але я ще раз поглянула на Олексія, що теж дуже приємно.
Коли їхній автобус поїхав, то я з однією з моїх нових знайомих пішла на зупинку чекати свою маршрутку. До речі, Саша, так її звати, повідала, мені одну жахливу новину про Матіаса. Дівчата, тримайтесь. Виявляється, його в Києві на станції метро Харківська побили скінхеди. Говорила, що в Інтернеті є фото і відео того звірства, але сама вона їх не бачила. Коли це було, чи правда, чи ні, не знаю ні я, ні Саша... Чим могла така чиста і світла людина завинити перед іншими? Хочеться вірити, що то вигадки. Але хтозна...
Отак, почала з хорошого, а закінчила сумним...Бажаю ж вам усім лише приємних вражень від «фабричних» концертів!!!

+1

196

svetlana написал(а):

фотозвіт

Фото і відео поганої якості. Я старалась, але...  :( Загрузить сюди не вдається, тому вибачте.  :dontknow: А щоб подивитись заходьте до мене вКонтакт: http://vkontakte.ru/id35301457  Якщо хто може, то перекиньте сюди.

http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_3ed1c97f.jpg
http://vkontakte.ru/photo35301457_166525162#photo/35301457_166525168
http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_8b9a2517.jpg
http://cs888.vkontakte.ru/u35301457/111125014/x_a8cbbc42.jpg

Деякі фото вибрала, ще раз Маринка дякуємо!

0

197

Как Лешку побили???????????? o.O Кто???????????7Я их убью!!!!!!!!!!Как так???????? :huh:  o.O  :huh:  o.O

0

198

Матиаска написал(а):

Как Лешку побили????????????

Можливо це неправда. Бо в Інеті нічого про це я не знайшла. І слава Богу!!!!

0

199

Маринка написал(а):

Можливо це неправда.

Брехня!!! Я думаю, у Льоши вже є охорона у місцях великого скупчення людей.....

0

200

Маринка

Дякую Вам за розповідь. Було цікаво почитати!
Тепер знаю, до чого готуватись =)) 

Маринка написал(а):

Хочеться вірити, що то вигадки.

І мені здається, що це чиясь чорна плітка!!

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » ВСЕУКР. ГАСТРОЛЬНЫЙ ТУР «ФАБРИКА ЗІРОК. СУПЕРФІНАЛ»