Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Алексей Матиас и Константин Меладзе


Алексей Матиас и Константин Меладзе

Сообщений 61 страница 70 из 146

61

she-tanja написал(а):

Интересно, сможет ли новый проект Константина Меладзе затмить украинскую «Фабрику звезд».

Якщо за справу взявся Меладзе, то треба чекати щось мего геніального!
У цієї людини не може бути інакше!  :flag:

0

62

Ох уж этот загадочный Константин Меладзе, всем видимо  чего то пообещал, всех обнадёжил %-) , но ни с кем ни о чём видимо пока конкретно не договорился :dontknow: . А ведь очень надеются:

Алексей Матиас: - Я надеюсь, Константин Меладзе решит, что сможет меня продюсировать. В любом случае, я не собираюсь останавливаться на достигнутом. Я очень хотел стать победителем, а теперь есть другие цели.

Эрика: - Пока что он мне ничего не предлагал, а если бы и предложил, я бы это держала в тайне, чтобы всех заинтриговать, - улыбается экс-«фабрикантка» Эрика. - Надеюсь, если у нас и будет сотрудничество с Константином Меладзе, то в русле сольной карьеры.

Стас Шуринс:(уже  вроде бы имея контракт) в мои планы так же входит исполнить хиты от Константина Меладзе все-таки. Грех не воспользоваться возможностью, имея такого продюсера. Я надеюсь, что Константину не надоест вся эта «Фабрика", какой-то там Шуринс, и он не скажет: «А ну-ка едь ты в Латвию». Но в любом случае я верю в то, что мы будем работать, хочу верить.

Где то было что и у Коли Серги есть какие то планы с Меладзе. :confused:

Вообщем конкурс к продюсеру К.Меладзе 5 человек на место, золотую фишку выиграла пока только Ева Бушмина.

Отредактировано svetlana (07-06-2010 22:33:09)

0

63

svetlana написал(а):

Стас Шуринс:(уже  вроде бы имея контракт)

Якщо Стас, маючи контракт перебуває у невідомості щодо своєї подальшою участі, то що казати про інших фабрикантів  :dontknow:

0

64

~Stesha~ написал(а):

то що казати про інших фабрикантів

Це точно. Прямо якісь таємниці мадридського двору.

svetlana написал(а):

а если бы и предложил, я бы это держала в тайне, чтобы всех заинтриговать,

То чи є смисл запитувати у Еріки? Всеодно не скаже.

0

65

Маринка написал(а):

Прямо якісь таємниці мадридського двору.

це точно...поскоріше б все прояснилось!

Маринка написал(а):

То чи є смисл запитувати у Еріки?

А можливо їй якраз вже і запропонували щось?
Вона все одно не зізнається в цьому ! тому ще одна інтрига!

0

66

~Stesha~ написал(а):

це точно...поскоріше б все прояснилось!

Це точно вже б наважився на  щось, чітко сказав з тобою працюю як продюсер. а тобі по дружбі та старій пам'яті допомагаю, зрозуміло, що всіх він не потягне, у нього і з ВіаГрою  роботі повно, а ще В.Меладзе, написання пісень, участь у проекті, скільки одна людина може, щоб не на збиток іншому. Олексію потрібна не допомога від випадку до випадку,а реальна якісна робота на якнайкращий результат.У нього дуже великі завдатки, але без допомоги  досвідченого  продюсера досягти вершини, в умовах сучасної України ну майже не реально. Зараз всі надіються і дуже жаль якщо вони марні. Будемо мати надію що у випадку з Олепксія  все складеться як найкраще, хоча і гарантії  успішної співпраці не гарантовані. :(
Будемо чекати :(

0

67

svetlana написал(а):

,а реальна якісна робота на якнайкращий результат

Так йому насправді потрібен продюсер, з чітким планом розкрутки артиста!

Сподіваюсь, що Костянтин не залишить Олексія, і після туру все буде зрозумілим!

0

68

~Stesha~ написал(а):

Сподіваюсь, що Костянтин не залишить Олексія, і після туру все буде зрозумілим!

Може нам Костянтину Меладзе теж листа написати з проханням не оминути Олексія увагу :writing: , щось на зразок  прохання - рекомендацїї :idea:  Хоча думаю він і так розуміє, що Олексій ну  дуже перспективний виконавець  і буде дуже не розумно відмовитися його продюсерувати. Просто  не визначеність породжує чутки і  сумніви...., спочатку  очікували відповіді від Меладзе, після ФЗ - 3, потім після туру ФЗ - 3, зараз  вже після завершення туру "Фабрика.Суперфінал"  і т.д. і. т.п. Хоча, якось Меладзе сказав, що з усіма  артистами  яким допомагає ніяких контрактів не підписує, і нікого особливо біля себе не тримає... а як там насправді, думаю рано чи пізно все рівно  все стане зрозуміло і все у Олексія Матіаса буде дуже добре, адже  як там кажуть "Если звёзды загораются значит это  кому то нужно".  А зірка Олексія запала дуже яскраво і горить з кожним днем все  яскравіше і яскравіше і потрібна вже велткій кількості людей в Украіїні, зустрічі на концертах в турі тому доказ.  :flag:

0

69

svetlana написал(а):

з проханням не оминути Олексія увагу

:dontknow:  я якось навіть не знаю...
якщо Меладзе щось вже точно знає щодо подальшої долі Олексія, то це добре, а якщо ні, то вважаю, що цей лист не дуже на нього посприяє...
хоча можна просто виразити подяку за те, що він вже зробив для Олексія, і так делікатно натякнути, що ми не проти їх подільшої співпраці!  :flag:

0

70

~Stesha~ написал(а):

хоча можна просто виразити подяку за те, що він вже зробив для Олексія, і так делікатно натякнути, що ми не проти їх подільшої співпраці!

І я думаю це можна!  :flag:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Архив » Алексей Матиас и Константин Меладзе