Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Оля Цибульская участница проекта "Фабрика.Суперфинал"


Оля Цибульская участница проекта "Фабрика.Суперфинал"

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Дуже подобається Оля Цибульска, вболівала за неї з першої фабрики,  подобається її  оптимізм, гумор, весела вдача, вона ніби вогник горить сама і запалює все навколо себе, щиро бажаю їй також дійти до фінального концерту.

Оля Цибульська

Жвава й життєрадісна переможниця "Фабрики зірок" нікому не дозволяє вішати їй на вуха локшину. "Бо українки люблять картоплю", - так, сміючись, пояснює "гумористка". До того ж, Цибулька кокетлива, як справжня жінка. Тому Сашко Бодянський досі чекає її взаємності.
Невелике містечко Радивилів, звідки родом 22-річна "фабрикантка", завмирав від хвилювання, коли вона виходила на сцену. Оля не підвела тих, хто вболівав за неї.
Своїми іскрометними імпровізаціями й блискучими експромтами вона заводить публіку з півоборота.

Цибульській наснилася Ніна Матвієнко

23.03 14:54

Народна артистка України допомогла учасниці проекту "Фабрика. Суперфінал" визначитися з вибором пісні. На недільному гала-концерті Оля виконала пісню Тіни Кароль "Ноченька". Номер вийшов дуже гарним, і Цибульська заслужено отримала від журі максимальну кількість балів - 30.

Але, як поділилася Оля незадовго до початку концерту, обираючи пісню для цього концерту, вона розгубилася.

- Я довго не знала, що співати, - розповіла переможниця Першої "Фабрики зірок". - Я вибирала між "Ніченькою" та сучаснішими композиціями. Стала радитися з усіма, а потім уночі мені наснилася Ніна Матвієнко. Нібито ми сидимо з нею поруч, і вона каже: "Донечко, не хвилюйся. Ну й нехай у когось будуть сучасні пісні, а ось у тебе - не пісня, а душа".

Після цього сну Оля вже точно знала, що співатиме "Ноченьку". Спеціально під цей номер дизайнер Назар Дідик пошив для Олі "повітряну" сукню.

- Спершу сукня була пошита з довгим шлейфом, - розповідає Оля. - Але після першої репетиції її довелося обрізати. Згідно з задумом режисера-постановника, якоїсь миті я з басейну, де стою босоніж, "злітаю" у повітря. Ми спробували все це проробити в концертному вбранні. Відразу з'ясувалося: плаття, коли намокає, стає настільки важким, що піднятися в ньому дуже складно.

До речі, на трапецію мужня дівчина "злетіла" без усілякої страховки, тримаючись лише за руки каскадера.

- Чесно кажучи, було дуже страшно, - зізналася після виступу Оля. - І мені, і хлопцю, що мене тримав, адже він відчував себе відповідальним за мою безпеку. Слава Богу, все вийшло, як планувалося. Правда, у мене на зап'ястях залишилися невеликі синці, але це все пусте.

0

2

Номер конечно бомбовский был!!! Мы с мамой обревелись, а потом вообще валерьянку глотали! Еще мне нравится ее украинский говор...;)

0

3

Оля супер!!!!!!Поет замечательно, отлично вживается в образ! Я болела за нее...Очень жаль, что так быстро покинула проект...

0

4

Я за нее и Бодянского болела на первой фабрике. У них такие яркие номера были. Жалко, что Оля ушла. :dontknow:  Лучше бы Апрелина.

0

5

Natalia написал(а):

Лучше бы Апрелина.

:D  :D  :D  Ой не могу, Апрелина - это что-то новенькое!

0

6

МА_рия написал(а):

Апрелина - это что-то новенькое

А можно ещё Апрелино , типа Арлекино. По моему он вообще - оно. :rofl:

0

7

Оля Цибульская  была лучшая среди девушек в проекте "Фабрика.Суперфинал", ни Эрика, ни Алиса, ни Регина с ней в сравнение не идут и очень жаль, что так всё получилось, очень глупо оставлять Апреля и  допускать, что бы ушла Оля. Одно радует, что она и дальше будет выступать на Новом и каждый день её можно слушать на "Русском радио". Только пение ей ни в коем случаи нельзя забрасывать, а то после того как распались "Опасные связи" я её нигде не слышала. Оля удачи тебе в дальнейшем, оставайся такой какой ты есть :surprise: .

0

8

Natalia написал(а):

По моему он вообще - оно.

+100

0

9

Оля очень талантливая! Жаль, что не все это видят и не используют ее талант в полной мере. :'(

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Оля Цибульская участница проекта "Фабрика.Суперфинал"