Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Дима Каднай участник проекта "Фабрика.Суперфинал"


Дима Каднай участник проекта "Фабрика.Суперфинал"

Сообщений 41 страница 50 из 177

41

~Stesha~ написал(а):

Каднайчик молодчинка!!

Так, він відкрився з нової сторони і ця сторона в нього сильна.

0

42

Маринка написал(а):

Так, він відкрився з нової сторони і ця сторона в нього сильна.

Справді він дуже сильно виріс, як артист!
Ось кому був потрібен Суперфінал, так це Дмитру!!!

0

43

~Stesha~ написал(а):

Ось кому був потрібен Суперфінал, так це Дмитру!!!

Це точно, бо за цей час його встигли забути. А це для артиста найстрашніше.  o.O Тож ФС, я думаю, допоможе Дімі реалізувати в майбутньому свої творчі можливості.

0

44

Маринка написал(а):

Тож ФС, я думаю, допоможе Дімі реалізувати в майбутньому свої творчі можливості.

Так так!!!! Сподіваюсь його музична кар"єра піде вгору!
Бо на 1 ФЗ я вболівала саме за нього =))
Символічно, що зараз вони з Олексієм стали друзями =)

0

45

~Stesha~ написал(а):

Бо на 1 ФЗ я вболівала саме за нього =))

Першу ФЗ я майже не дивилась. Але Діму там трохи пам'ятаю.

~Stesha~ написал(а):

Символічно, що зараз вони з Олексієм стали друзями =)

Обидва стільці. Вони, як на мене, трішки схожі характерами. Але можливо я помиляюсь.  :dontknow:

0

46

Маринка написал(а):

Першу ФЗ я майже не дивилась.

Я теж дивилась частинками, але Дмитро сподобався =)  :cool:

Маринка написал(а):

Вони, як на мене, трішки схожі характерами.

А мені здаться навпаки не схожі...
як відомо протилежності притягуються =))

0

47

~Stesha~ написал(а):

А мені здаться навпаки не схожі...
як відомо протилежності притягуються =))

І то правда.

0

48

~Stesha~ написал(а):

як відомо протилежності притягуються =))

физика :D

0

49

~Stesha~ написал(а):

Символічно, що зараз вони з Олексієм стали друзями =)

Дружба починається після фабрики, тобто вже на березі, коли все по-честному. А на фабриці стосунки - це вигідна співпраця. Тому я би теж не спішила називати когось із фабрикантів другом. Правду Льоша говорить. Побачимо, що буде після проекту.

0

50

Каднай підстригся

24.05 17:36

Довге волосся Дмитро почав відрощувати в 15 років. Саме в цьому віці він разом із друзями створив рок-групу, а який же рокер - без шевелюри?

На «Фабриці. Суперфінал» хлопець охоче йшов на будь-які експерименти. І коли на початку шоу йому запропонували надати буйної гриві стильності, Каднай, не вагаючись, погодився. Результат сподобався і самому «суперфіналісту», і глядачам.
І ось новий експеримент! Перед підсумковим концертом Діма вирішив остаточно розпрощатися з довгим волоссям. Як зізнався він сам, на кардинальну зміну іміджу його «підбила» режисер-постановник гала-концертів Олена Коляденко.

- Главное – не бояться. Если ты пришел к парикмахеру и сидишь в кресле – тебе уже не вырваться, - жартує Дмитро. – На самом деле я люблю экспериментировать, и мне давно уже хотелось что-то поменять. Поэтому полностью доверился парикмахеру.

Почути до концерту думку рідних з приводу своєї зачіски Дмитро не встиг. Новою зачіскою він обзавівся всього за кілька годин до прямого ефіру, тому оцінювала його імідж вже вся Україна. Втім, Олена Коляденко запевняє, що задоволена результатом. «Круто», - коментує старання стиліста сам Каднай.

источник Новый канал

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Дима Каднай участник проекта "Фабрика.Суперфинал"