Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Голосование


Голосование

Сообщений 61 страница 70 из 89

61

Дуже гарні рекламки вийшли =)
Сподіваюсь багато людей їх зможуть побачити =))

svetlana написал(а):

Сегодня утром в "Подъёме"  Стас Шуринс ну очень активно, несколько раз и очень настойчиво, призывал своих  фанов и поклонников  голосовать за Эрику,

Не бачу нічого тут дивного...просто просив підтримати колишню подружку.
Доречі на останньому концерті, коли Стас не пройшов, то Еріка дуже щиро його обіймала і заспокоювала...певно в них залишились товариські відносни, чому б не попросити за неї проголосувати...
мені байдуже, за кого агітують, я знаю за кого підуть мої голоса, а ось фанати Шурінса можливо підтримають Еріку  :dontknow:

D@-shytka написал(а):

что на проэкте звездочка у кого-то появилась

Ми ж не знаємо фабрикантів в житті, щоб оцінювати такі речіі...емоції на камеру не завжди співпадають з тими, що у житті
мні здаєтьсся що у ББ більше проявів зіркової хвороби, дуже їх малолітні фанати розбестили!

0

62

~Stesha~ написал(а):

Доречі на останньому концерті, коли Стас не пройшов, то Еріка дуже щиро його обіймала і заспокоювала...певно в них залишились товариські відносни

Я теж це помітила. Навіть трохи здивувалась. Хоча Еріка неодноразово говорила, що в них нормальні дружні відносини.

0

63

Маринка написал(а):

Я теж це помітила. Навіть трохи здивувалась. Хоча Еріка неодноразово говорила, що в них нормальні дружні відносини.

Головне залишатись у кожній ситуації людиною.
Якщо так сталось, що люди розійшлись, то не обов"язково брудом потім одне одного поливати!
Дуже рада за них, що вони залишились друзями!

0

64

~Stesha~ написал(а):

Якщо так сталось, що люди розійшлись, то не обов"язково брудом потім одне одного поливати!
Дуже рада за них, що вони залишились друзями!

Звичайно.  :yep: Мені було б дуже неприємно їх бачити, коли б вони одне про одного говорили не дуже хороші речі.

0

65

Маринка написал(а):

Мені було б дуже неприємно їх бачити, коли б вони одне про одного говорили не дуже хороші речі.

я також не люблю коли таке буває! Гадаю і Еріка і Стас досить виховані люди, щоб не опускатись до такого!!!

0

66

~Stesha~ написал(а):

і Стас досить виховані люди, щоб не опускатись до такого

Що не скажу про фанів Шурінса.  :angry: Після оголошення на трійки фіналістів його фани висловали всіляку гидоту про Олексія на УкрНеті. В мене очі на лоба вилазили від ти слів.  :O

0

67

Удивительно, но за два дня до окончания проекта Новый канал решил обнародовать  правила голосования %-) . Что тут скажешь - "Лучше поздно -  чем никогда", но вот к чему бы это :question:

http://novy.tv/super/roolssuper.html

Ещё раз убедилась, что правила по ходу менялись, например планировалось на последней неделе голосовать за 5 - х участников, а осталось трое. У меня даже сомнение закралось, а не вернут ли 23 мая в проект ещё двоих и предложат по ходу концерта за них голосовать, вот это будет прикол :tired:

0

68

svetlana написал(а):

Ещё раз убедилась, что правила по ходу менялись,

Знову, хтозна-що твориться. Крутять-вертять, як циган сонцем.  :angry:

0

69

Маринка написал(а):

Що не скажу про фанів Шурінса.   Після оголошення на трійки фіналістів його фани висловали всіляку гидоту про Олексія на УкрНеті. В мене очі на лоба вилазили від ти слів.

Так...діти просто в шоці!
Але їх також можно зрозуміти...адже й ми не завжди чемно висловлюємось про Могілевську, чи її вихованців...
а для когось вони гарні!
Ось і фани Шурінса, знайшли крайніх і почали емоціонально розвантажуватись...
це неприємно, але так багато людей роблять  :dontknow:
Коли вилетів Боря його фани взагалі всіх винними зробили...

0

70

~Stesha~ написал(а):

адже й ми не завжди чемно висловлюємось про Могілевську, чи її вихованців

Але наші, як мені здавалося, висловлювання знаходяться в межах пристойного, бо розуміємо, що когось можемо образити.

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Фабрика Зірок 3 (участники) » Голосование