Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Лёшка в дневниках фабрики


Лёшка в дневниках фабрики

Сообщений 1 страница 10 из 29

1

Чтоб не затерялась инфа, выкладываем ее на форум.. только по порядку...
Вся информация из сайта нового канала и распространению не подлежит
fz3.novy.tv

Отредактировано telira (21-02-2010 00:16:17)

0

2

"Фабричне" новосілля
13.10 15:29
Олексій Матіас
Тендітний "ангел" "Фабрики зірок-3" до Зіркового дому приїхав з улюбленою гітарою.

- Это подарок… - с гордістю демонстрував він сріблястий інструмент.

До порогу Зіркового дому Олексія проводжали батьки. На жаль, за правилами проекту, всередину увійти вони не могли. Незважаючи на те, що з сином батьки прощалися не на один день, вони були спокійні. Адже для Олексія, рідні розуміють, "Фабрика зірок- 3" - це можливість виявити себе.

- Мы пожелали сыну встретить свой День рождения (він народився у грудні) в Звездном доме, - зізналися батьки.

Тепло та підтримку рідних людей Олексій відчуватиме на проекті постійно. Адже поруч із ним буде талісман: фігурка козака, власноручно вирізана дідусем.

http://s003.radikal.ru/i201/1002/49/2dfa2260bcac.jpg


На уроці вокалу Матіас "тягав мішки"

14.10 19:40

Тетяні Піскарьовій та Наталі Єфименко, які "шліфували" голоси учасників Другої української "Фабрики зірок", складно втриматися від порівнянь. Почувши, на що здатні учасники третього сезону проекту, викладачі вокалу зауважують, що нинішні "фабриканти" – співучіші за попередні.

Про здібності хлопців та дівчат не раз говорив і музичний продюсер Костянтин Меладзе, а телевізійний продюсер Олексій Гончаренко визнає, що деякі "фабриканти" - уже сформовані вокалісти, котрі професійно володіють своїм голосом.

Але це не означає, що хлопцям та дівчатам доведеться працювати менше. На уроках вокалу з них сходять сім потів - настільки вимогливі до них викладачі.

Чи думав Олексій Матіас (далеко не новачок серед вокалістів), аби витягнути потрібний звук на уроці вокалу, йому доведеться... "волочити на собі 2 мішки з піском"!

- Почувствуй, как ты тащишь этот груз на себе, - просила його викладач з вокалу Наталя Гура, відома українська джазова та блюзова співачка, домагаючись, аби "фабрикант" взяв високу ноту.

Чого лише не доводиться вигадувати хлопцям та дівчатам, працюючи над звуком - уявляти, начебто в роті - гаряча картопля, змушувати "вібрувати" хребет, "дихати зябрами", і "співати підошвами". Викладачі ладні на будь-які вигадки!       
http://s14.radikal.ru/i187/1002/7c/63457b1b5be6.jpg

Отредактировано telira (20-02-2010 23:17:50)

0

3

"Фабрикант" намалював портрет Костянтина Меладзе
21.10 20:13

Над малюнком Олексій Матіас працював кілька днів

Як розповів Олексій, малювати він навчився сам. До спеціальної школи не ходив, жодні курси з малювання не закінчував. Просто брав аркуш паперу, олівець і малював. Коли не виходило, стирав і починав заново. Незабаром талант Матіаса помітили друзі, які стали просити намалювати щось спеціально для них.

Після першого кастингу на "Фабрику зірок-3" Олексій приїхав додому та сів малювати портрети членів журі.

- Рисовал долго, - розповідає "фабрикант". – Портрет Константина Меладзе я рисовал дня два. Алексея Гончаренко и Елену Коляденко - тоже не один день.

Свої роботи Олексій вручив членам журі на другому кастингу.

- Я вложил их в папку со своими фотографиями из портфолио и передал им, - розповідає Матіас. – Они тут же стали рассматривать мои работы. А Константин Меладзе даже пошутил, что на этом рисунке он похож на меня.

Попередньо зробивши копії з оригінальних малюнків, Олексій привіз їх до Зіркового дому і тепер зберігає в тумбочці поруч із олівцями.

До речі, до Дня народження Аліни Астровської, яке "фабриканти" відзначали 18 жовтня, Олексій намалював колібрі та, помістивши в рамочку, подарував Аліні.
http://s004.radikal.ru/i205/1002/a0/3f211637791e.jpg

Матіас навчається "правильно дихати"
29.10 16:26

“Фабрикант” щодуху працює над помилками попереднього гала-концерту. Зауваження членів журі про те, що його вокал занадто академічний, не виходять у Олексія з голови.

Його викладач вокалу Наталя Гура робить все можливе, аби Матіас уже під час наступного виступу показав, на що здатен його голос.

- Алексей очень быстро схватывает все, что я ему стараюсь донести, - розповідає вона. -  -  Это работоспособный, очень талантливый парень, горжусь таким учеником. Недавно Константин Меладзе интересовался, как продвигаются наши занятия. “Леша берет “ля” второй октавы?”, - спрашивает. “Он берет даже “до”!”, - отвечаю я ему! У этого “фабриканта” очень широкий диапазон!

Але Олексій не обмежується вокальними вправами лише на уроках. Щосекунди  перебування у Зірковому домі він невпинно працює над вокалом. Наталя Гура звернула його увагу на те, що для вокаліста дуже важливо правильне дихання, і тепер Олексій намагається "правильно дихати" навіть під час сну.

- Я делаю упражнения на дыхание и перед сном, вечером, и утром, когда еще не до конца проснулся и лежу в кровати. Стараюсь, чтобы не проходили даром и перерывы между занятиями – в это время тоже упражняюсь, - зізнається "фабрикант".

- Уверена, у него все получится, - посміхається Наталя Гура.

http://s003.radikal.ru/i201/1002/d7/3b984feadc30.jpg

Отредактировано telira (20-02-2010 23:29:30)

0

4

Матіас співатиме один

05.11 14:04

На початку тижня Костянтин Меладзе за традицією Зіркового дому "роздав" усім "фабрикантам" дуети. І лише Олексій Матіас залишився без пісні.

- Мы еще размышляем, потерпи денек, - пояснив музичний продюсер.

І от учора Костянтин оголосив Олексію, з ким він співатиме на майбутньому концерті. Зі звукової студії, де відбулася розмова з музичним продюсером, Матіас вийшов трохи зніяковілим. Як виявилося, він буде співати... сам. Причому ту композицію, яку він колись сам обрав для виконання на третьому турі кастингів. Це пронизлива за своєю красою пісня Джорджа Майкла "Jesus to a chіld".

Як зізнається Олексій, спочатку він дещо злякався. Адже співати одному набагато складніше, ніж у дуеті, де відчувається емоційна підтримка артиста. Правда, незабаром "фабрикант" заспокоївся та оцінив переваги сольного виступу.
   
- Теперь все зависит от меня, - твердо каже він.

Зараз Олексій напружено займається, щоб у неділю показати все, на що він здатен.   
http://s005.radikal.ru/i212/1002/ba/350656bb44c6.jpg

Іра + Олексій = Кохання?

10.11 15:22

Чи то жартома, чи ні, але вчора Ірина Крестініна на увесь Зірковий дім заявила, що у них з Матіасом кохання.

Коли Педан та Притула намагалися вивідати у "фабрикантів", чи є вже на проекті любовні парочки, Ірина раптом заявила, що є.

- А вы разве не знали? У нас с Матиасом любовь, - підморгнувши Олексію, сказала Іра.

- Что, действительно? - округлили очі ведучі "Підйому".

- Ну, как можно не любить эту лисичку? - багатозначно відповів Олексій.

-  Какого-то ты несерьезного себе персонажа нашла для любви, - дивлячись на Матіаса, сказала Еріка.

- Ну, почему же несерьезного, - обдарувавши Олексія посмішкою, відповіла Іра. – Он очень даже серьезный.

На цьому розмова про стосунки Крестініної та Матіаса закінчилася. А чи було це жартом? Поживемо - побачимо...

http://s55.radikal.ru/i148/1002/bb/f2f722d9720d.jpg

0

5

Сабріна та Матіас вийшли на "ринг кохання"

12.11 11:24

Сьогодні на уроці танців "фабриканти" навчалися танцювати "румбу".

- Сабрина, ты делаешь немного неправильно, - підійшовши до "фабрикантки", сказав викладач танців Максим Пасюк.

Дівчина дещо оторопіла.

- Почему не так? Вы же говорили, что все правильно, - не збагнула Сабріна.

- Понимаешь ли… “румба” - это танец любви, - став пояснювати викладач. – И ее нужно танцевать с “огоньком” в глазах… Матиас, подойди сюда.

Максим взяв Сабріну за руки. Попросив її "включити" акторську майстерність і вже разом із "фабриканткою" повторив декілька "па".

- А теперь вывожу вас с Лешей на ринг любви, - жартуючи, сказав викладач. – Матиас, занимай мое место. Только со страстью давайте, зажгите!

За запальними танцями Сабріни та Олексія уважно спостерігав Стас. І мабуть, запалити у них все ж таки вийшло, тому що настрій у Шурінса різко впав.

0

6

http://i076.radikal.ru/1002/7c/02952c642a3e.jpg
Матіас розбив гітару
16.11 15:01

Цим інструментом "фабрикант" дорожив як нічим іншим. Сріблясту красуню Олексію кілька років назад подарували колеги, з якою він виступав у клубах, пробуючи власні сили у музиці.

- Таких гитар – всего несколько в Украине, - з гордістю розповідав Матіас і практично не розлучався з інструментом: навіть до Зіркового дому він приїхав із своєю улюбленицею.

Ідея з'явитися з нею на сцені прийшла "фабрикантові" минулого тижня. На черговому гала-концерті йому довелося разом із Наталею Могилевською виконувати драйвову, рокерську композицію, і Олексій запропонував співачці: “А давайте я выйду со своей гитарой?”. Наталя ідею схвалила. Ініціатива Матіаса припала до душі і режисерові-постановникові гала-концертів Олені Коляденко, котра зазначила, що з інструментом у руках Олексій виглядає дуже органічно. От лише сам хлопець після декількох репетицій збагнув, що танцювати, утримуючи в руках гітару, стежити, щоб не сповзла гарнітура, так ще й співати, стоячи на залізній конструкції, котру по сцені рухають танцюристи (і все це одночасно) – не так і легко.

На суботній репетиції, намагаючись усе встигнути, Олексій ненавмисно порізав пальця гітарою. Недільна розпочалася з того, що в інструменті відірвався ремінь. Несправність швидко усунули, але щойно зазвучала музика і "фабрикант" приготувався співати - дзеркальна красуня... полетіла із триметрової висоти вниз на сцену.

- Я зацепился инструментом за металлическую конструкцию, ремень оторвался вместе с гвоздем, и гитара упала, - засмучено пояснював потім Олексій. Було через що засмучуватися: від сильного удару порвалися три струни, а дзеркальний корпус взявся тріщинами.

Але до постраждалого інструмента Матіас кинувся вже потім, після репетиції. А тієї першої миті, коли гітара полетіла додолу, навіть бровою не повів. Адже музика продовжувала звучати, тому хлопець відпрацював номер до кінця. Хоча, як зізнався пізніше, думав тієї миті про ті радісні хвилини, коли йому подарували інструмент.

- Я ведь на ней толком и поиграть не успел, - дбайливо обмацуючи тріщини на корпусі, сумно констатував Олексій. – На выступления в клубы брал другую гитару. А эта лежала у меня дома, как роскошь.

Утім, у прямому ефірі Олексій, не зважаючи на все, з'явився зі своєю улюбленицею. Музиканти допомогли йому натягнути нові струни замість тих, що лопнули. Ну, а то, що стосується тріщин...

- Значит, так должно было случиться, - заспокоює себе Олексій. – Пусть это будет самой большой потерей в моей жизни.

0

7

Матіас співатиме про кохання фальцетом

20.11 14:43

На черговому гала-концерті, під час виступу з Марком Тішманом, "фабрикант" збирається розкрити свої вокальні здібності максимально.

- Эта песня о любви, поэтому, конечно, я буду петь, “доставая” из души личные переживания, - розповідає Олексій. - По словам Константина Меладзе, автора этой песни, здесь есть, где развернуться, и Марку, и мне. В композиции есть моменты “грува”, эдакого “кача”, где хочется потанцевать.

Наталя Гура, що викладає Матіасу вокал, запевняє, що у "фабриканта" дуже широкий вокальний діапазон.

- У Алексея тенор, но помимо этого, он прекрасно поет и фальцетом, - розповідає вона. - Думаю, во время выступления с Тишманом, мы впервые услышим, на что он способен в этом плане.
http://s002.radikal.ru/i198/1002/b8/cdc89e38a8b7.jpg

Ананас для Матіаса

25.11 12:50

Ведуча шоу Маша Єфросініна щотижня приходить у гості до "фабрикантів", аби поспілкуватися, подивитися разом запис гала-концерту, обговорити виступи “фабрикантів”...

У Зірковому домі Маша з'являється не голіруч: щоразу ведуча частує хлопців та дівчат "чимось смачненьким". Причому ведуча уважно прислухається до усіх "фабричних" прохань. Олексію Матіасу, наприклад, учора вона вручила... ананас.

- Это так приятно, что Маша обо всем помнит, - посміхається "фабрикант". – Причем я между делом высказал эту просьбу. Она спросила: “Что вам привезти?”, я в шутку сказал: “Ананас”. А Маша запомнила и действительно привезла! Я нарезал, сам попробовал, ребят угостил… Спасибо Маше!

Чирва та Матіас побилися!

26.11 16:19

Ні, хлопці не ненавидять один одного. Їхня "бійка" відбулася на занятті з акторської майстерності. Але хлопці так захопилися власною грою, що "фабриканти", котрі спостерігали за їхнім етюдом, спочатку подумали, що Олексій та Віталік справді сваряться.

Сьогодні викладач Лариса Смушкова запропонувала своїм учням сюжет класичного трикутника. Іра Крестініна грала роль жінки, що розійшлася з коханою людиною (його зображував Віталік Чирва) через те, що у неї з'явився інший. Цим "іншим" став Олексій Матіас. Згідно з сюжету етюду, заставши Іру та Віталіка саме піл час бесіди, Олексій відчуває далеко не радісні почуття.

Агресивний діалог двох "суперників" закінчився тим, що Олексій штовхнув Віталіка, і хлопці, зчепившись, упали на підлогу. Іра злякано метнулася убік . "Фабриканти", що спостерігали за етюдом, ошелешено мовчали, не знаючи, як реагувати. Здається, хлопцям повірив навіть викладач.

- Стоп, стоп! - закричала Лариса Смушкова.

"Фабриканти" слухняно здійнялися. Вони... посміхалися, задоволені своєю грою.

- Молодец, Матиас, умница! - захопилася Лариса. – Я поверила тебе.  Это было неожиданно…

Добрий і м'який Олексій (у житті агресія, яку він щойно зображував, йому не властива) задоволено посміхнувся.

0

8

Сабріна й Таня влаштують дуель через Матіаса

26.11 18:26

Учора ввечері в Зірковому домі побував режисер-постановник гала-концертів Олена Коляденко. Як наслідок народився яскравий номер для Олексія, Тані та Сабріни (“фабриканти” втрьох виступатимуть з піснею “Сумасшедший” "Віа Гри").

Олексію Матіасу слід працювати над посмішкою

01.12 12:33

Про це "фабрикантові" сказала викладач акторської майстерності Лариса Смушкова

Розбираючи виступ фабричного тріо - Олексія Матіаса, Тані Воржевої та Сабріни, викладач зазначила, що "Сабріна була дуже органічна в номері". Жодних зауважень на адресу Воржевої у Смушкової теж не було. А от Матіасу, за словами викладача, "слід працювати над мімікою".

- Леша, в этом номере, ты должен был быть обаятельным мерзавцем, - звернулася вона до Матіаса. – Лучезарная улыбка и глаза, выражающие ненависть, жестокость. По-моему, ты не справился со своей задачей. Ты как есть добрый парень, таким и вышел на сцену. А где же актерское мастерство? Тебе нужно работать над мимикой. Обаятельную улыбку нужно видоизменять.

- Я с вами полностью согласен, - відповів Матіас. – Буду работать.

http://s001.radikal.ru/i196/1002/4c/78dd77d15d02.jpg
Номінанти заспівали дитячими голосами

03.12 17:18

Сьогодні один із ведучих "Підйому" на Новому каналі в черговий раз побував у Зірковому домі.

Героями щотижневих розіграшів рубрики "Підйому" "Співай - не зважай", як завжди, стали номінанти цього тижня. Єва Бушміна та Олексій Матіас, кандидати на виліт, побачивши Педана, насторожилися. Чого очікувати він нього цього разу, вони й гадки не мали.

Зібравши "фабрикантів" в актовій залі, Олександр на певний час залишив їх наодинці. Хлопці та дівчата відразу зажадали, аби ведучий негайно повернувся назад. Поки вони кликали його, ведучий, стоячи за дверима, намагався зв'язати гелеві різнобарвні кульки в один пучок.

- Урраа! - одноголосно закричали хлопці й дівчата, коли Олександр з’явився в дверях з різнобарвним пучечками кульок у витягнутій руці.

Не встиг Педан ще завершити питання: "Хто з номінантів зараз співатиме першим?", як Матіас уже вискочив на сцену.

Олексій відразу ж став до мікрофона та приготувався співати, але та ба. Педан послужливо простягнув йому одну з кульок, пропонуючи вдихнути з неї якнайбільше повітря.

Коли Матіас після цього затяг “Девушки из высшего общества” не своїм, тонким, дитячим  голосом, "фабриканти" схопилися за животи від сміху.

Приступи реготу підсилилися, коли заспівала Єва Бушміна. Номінантка вирішила виконати пісню групи "Інь-Ян" "Сохрани меня" - дуже ліричну композицію. Драми в її виступі не вийшло - навіть ведучий Олександр Педан не міг говорити через сміх.

Отредактировано telira (20-02-2010 23:53:13)

0

9

Лариса Смушкова навчає Матіаса не боятися любові

04.12 15:53

Під час розбору пісні, з якою номінант цього тижня Олексій Матіас виступатиме на наступному гала-концерті, викладач з акторської майстерності ледь не довела "фабриканта" до сліз.

- Понимаешь, Алексей, это песню можешь исполнить только ты, - сказала вона, почувши слова приспіву “Ангелы не умирают”. – Она - о том чувстве, когда любишь, но боишься прикоснуться.

- Да, боишься боли, разочарования, - підхопив "фабрикант". І погодився прийняти участь у короткому акторському етюді, що запропонувала йому Смушкова:

- Давай ты без единого слова будешь просто чувствовать под музыку, а я буду помогать.
І коли "фабрикант" піднявся на сцену актової зали, взялася коментувати:

- Ты ждешь свою любимую, внимательно прислушиваешься к ее шагам. А в голове мысли: вдруг она не придет? А если она тебя разлюбила? И ты злишься на самого себя из-за этого…

Матіас метався сценою, брав себе за волосся, а іноді, прислухаючись до кроків примарної "коханої", завмирав на місці, затамовуючи погляд. Він був доведений до розпачу, коли, вже наприкінці пісні, Лариса зненацька сказала:

- Леша! Ты слышишь ее шаги, это, должно быть, точно она, я знаю. Она уже совсем близко.
"Фабрикант", остаточно повіривши в те, що відбувається, ринувся до дверей, і цієї миті викладач закінчила заняття.

- Спасибо, ты держался молодцом - сказала вона "фабрикантові" та підійшла, щоб обійняти та дещо заспокоїти його. - Любовь – это не всегда так радостно и светло, как пишут об этом в романах. Это и боль, и большое счастье, которое дано не каждому. Не нужно этого бояться.
http://i079.radikal.ru/1002/10/7d913bc8e606.jpg

Слова "номінантської" пісні Матіаса написав Шурінс

04.12 16:04
Композицію для виступу на наступному гала-концерті проекту для Олексія Матіаса написав Костянтин Меладзе в співавторстві зі Стасом Шурінсом. Музичний продюсер проекту склав музику, а "фабрикант" - слова пісні.

- Мне было несложно писать текст песни для Алексея, - розповідає Стас. – Как правило, когда я пишу песни, вкладываю свои переживания. А в этом случае просто представил себе этого человека, подумал о том, как он может чувствовать. Несмотря на то, что я – сосед Матиаса по комнате, признаюсь, знаю его не очень хорошо, Леша - сложная личность. Но ту часть его души, которую я почувствовал, кажется, удалось передать в словах.

Шурінс зізнається, що надихала його музика Меладзе, яку він прослухав перед тим, як писати текст.
- Эта песня обо мне, - посміхнувся Матіас, коли вперше прослухав композицію.

Отредактировано telira (20-02-2010 23:59:51)

0

10

Матіас: “День рождения в Звездном доме – для меня это честь”

04.12 18:45

Сьогодні номінант цього тижня відсвяткував у колі "фабрикантів" свій 21-й день народження.

- Это для меня особенно важный день, - зізнався він, коли зібрав хлопців та дівчат на кухні за святковим столом. – Для меня большая честь – провести свой день рождения среди вас, именно здесь, в Звездном доме.

Хлопці та дівчата навперебій виказували в адресу іменинника теплі слова, промовляли тости та пили за здоров'я Олексія яблучний сік.

Олексію цього дня батьки передали величезний торт у формі гітари з іменним написом: “Матиас, с днем рождения!” і плакат, що зробили для нього всі рідні та близькі. "Фабрикант" відразу повісив його у своїй кімнаті. А вже надвечір Олексія привітав його викладач із вокалу Наталя Гура. Вона, як і батьки, піднесла учневі торт.

Тетяна Воржева подарувала Матіасу книгу.

- Это биография Моцарта, - розповіла "фабрикантка". – Как только я увидела Алексея, почему-то сразу же  вспомнила об этом композиторе.

- Все люди, которые рядом, окружают меня бесконечным теплом, - посміхається іменинник. - О чем еще можно мечтать? 

http://s002.radikal.ru/i200/1002/24/d5065db688be.jpg

Викладач з вокалу навчала Матіаса співати по складах

09.12 17:52

Щойно Олексій дізнався, що на наступному гала-концерті проекту співатиме разом з Настасією Приходько, відразу ж приступив до роботи над піснею.

- Ты должен показать свое мужское начало в этой песне, - сказала йому викладач з вокалу Наталя Гура. -  Поэтому настройся – сейчас будем серьезно работать.
Для того, щоб "фабрикант" якомога чіткіше проговорював слова пісні “Безответно”, Наталя розбила слова на склади. Поки Олексій співав, намагаючись якнайвиразніше артикулювати, викладач уважно стежила за кожним звуком, відбиваючи ногою ритм.

Ці вправи тривали й після уроку, коли час заняття минув, тоді викладач із "фабрикантом" перебралися на кухню Зіркового дому.

- Ну вот, теперь у тебя уже начинает получаться, - винесла вердикт Гура після того, як Матіас кілька десятків разів заспівав пісню по складах. – Выходит очень мужественно!http://s002.radikal.ru/i199/1002/0f/10d51ecd29cd.jpg

Отредактировано telira (21-02-2010 00:12:02)

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ПРОЕКТЫ » Лёшка в дневниках фабрики