Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Media Forum Матиаса » Упоминание Алексея Матиаса в прессе


Упоминание Алексея Матиаса в прессе

Сообщений 211 страница 220 из 830

211

Вот  этот журнал...но я ещё не покупала!!!

0

212

Настюшка написал(а):

Вот  этот журнал

А я нарешті ввечері його купила. Цілий день не могла знайти. Всюди в газетних кіосках минулий номер. А ввечері зайшла до магазину і купила.  :jumping: ... Так Олексієві личить чорний костюм.  :love:

0

213

Маринка написал(а):

А я нарешті ввечері його купила. Цілий день не могла знайти. Всюди в газетних кіосках минулий номер. А ввечері зайшла до магазину і купила.

Сколько стоит???.
и что там за интервью???

0

214

Настюшка написал(а):

Сколько стоит???.

Я купила за 6.95 грн.

Настюшка написал(а):

и что там за интервью???

нтервю незначне. Ось його слова:
- На конкуренцию время убивать бессмысленно. Я не люблю сравнивать людей. Есть артисты более и менее профессиональные - вот и всё сравнение.
А це про нього:
Алексей Матиас 6 лет пел в хоре. Собирается получить второе образование - в консерватории, на композиторском факультете.
- На гитаре я играю уже 9 лет. Но это не делает меня великим гитаристом. А ещё меня тянет к роялю.
- Чаще расту на своих ошибках, чем на чужих.
- У меня нет комплекса отличника. Я никогда не был отличником - так, хорошист, троечник. Если меня что-то интересует, я буду этим заниматься, а то, что неинтересно, даже не трогаю.
- Я очень давно связан с компьютерами - работал как дизайнер графических редакторов. Сейчас в моей жизни одна музыка. Свой плотный график воспринимаю как сввободу - у меня нет времени скучать.
Але фото класні. Відсканувати не можу, але ось знайшла одну в Контакті.

0

215

Здається це перше велике інтервью яке Олексій дав після своєї перемоги в суперфіналі  львівській газеті "Високий замок"

Переможець проекту «Фабрика. Суперфінал»

Олексій Матіас: «У кожній людині є щось від демона і ангела»
Фото Андрія КУБ’ЯКА
Інна КОРЧУК
З першої появи на екранах телебачення його «охрестили» ангелом.

Чи то за незвичну зовнішність, чи то за невинність в очах... Олексій Матіас – «фабрикант», який впевнено і цілеспрямовано ішов до перемоги. Посівши друге місце у проекті «Фабрика зірок-3», рук не опустив і продовжував працювати ще з більшим ентузіазмом. І коли на гала-концерті «Фабрики. Суперфінал» його оголосили кращим із кращих, Матіас не зміг стримати сліз. Про шлях до перемоги, бачення свого майбутнього та пошуки дами серця кореспонденту «ВЗ» розповів Олексій Матіас.

- Ти обійшов усіх своїх «фабричних» колег і був визнаний кращим із кращих...

- Для мене сцена – сенс життя, те, чим я живу. І коли мої старання визнають, люди за мене голосують, - це підтвердження того, що я на правильному шляху і повинен продовжувати реалізовувати свою творчість.

- Багато людей пророкували тобі першість. Наскільки перемога була очікуваною для тебе?

- До останнього не вірив, що переможу. Мабуть, через самокритичне ставлення до себе. А можливо, через те, що відчув на собі тягу другого місця на «Фабриці зірок-3». Досі не можу повірити в те, що сталось.

- Твою авторську пісню на гала-концерті журі розкритикувало...

- Завжди тверезо сприймаю зауваження. Критика – стимул до подальшого росту. Не можна відкидати думку навіть однієї людини. Ця пісня важка для сприйняття, там немає чіткого поділу на куплети та приспіви. Слухач не може вловити форми, до якої звик. У цій композиції – весь я. Можливо, не зовсім форматний, але такий, яким є.

- З перших днів «Фабрики зірок-3» тебе назвали «ангелом» проекту. Але глядач зазвичай хоче на сцені «крові», а не «сліз». Чи не думав про те, щоб змінити імідж хорошого хлопчика на хулігана?

- На сцені не входжу в жоден образ, є сам собою. Не називав би себе ангелом. Я – така ж людина, як і всі, боготворити себе не збираюсь. І мені дивно, коли люди так мене називають і дарують іграшкових ангеликів. Для мене ангел – щось неземне, божественне. Хоча деякі люди не гірші за ангелів.

- Шоу-бізнес – місце, де можуть одного піднести до небес, а іншого – розтоптати. Чи бачиш у цій сфері «мінуси», які тебе насторожують?

- Кожну людину наповнюють «плюси» і «мінуси», без цього «набору» вона би не була повноцінною. Так і шоу-бізнес має добрі сторони і те, чого слід сторонитись. Якщо ти людина із чіткими моральними принципами, тобі не важко протистояти бруду. І не потрібно боятись слави. На добру людину вона впливає лише позитивно.

- Чим готовий пожертвувати заради слави, якими принципами поступитись?

- Новий канал дав мені шанс відразу вийти на сцену, не жертвуючи нічим. Надалі на великій сцені готовий жертвувати часом, але в жодному разі не сімейним благополуччям. Але все, що віддає артист, повертається до нього в подвійному екземплярі. А щодо внутрішніх якостей, то тут іти на поступки не буду. Ще до «Фабрики» я був сформованою особистістю. Це мені допомагало адекватно сприймати критику і популярність, а також цінувати ці прості речі, які цінував до проекту. З роками буду лише розширювати свій світогляд, навики, творчі плани і накопичувати досвід.

- Багато точиться розмов навколо твоєї можливої співпраці з Костянтином Меладзе. Наскільки вона є реальною?

- Відповідь на це запитання невідома навіть мені... Моє бажання співпрацювати з Меладзе однозначне. У нас вже були перші переговори щодо контракту. Але що мене чекає надалі, не знаю. Розраховую на цю людину, бо вважаю його єдиним професійним продюсером і композитором. Меладзе живе тією справою, яку робить. А багато хто просто заробляє на артистові гроші. Розумію, що у Костянтина багато своїх проектів і фізично неможливо встигати всюди. Якщо ми все ж не будемо співпрацювати, то рук не опущу. Буду докладати всіх зусиль для подальшого кар’єрного росту. Знаю на всі сто, що надалі буду займатись виключно співочою діяльністю. Жодна інша сфера мене не цікавить.

- На «Фабриці зірок» ти проявляв себе як співак «західного» стилю, виконував багато англомовних хітів. Плануєш і надалі розвиватись у цьому напрямі?

- Хотів би розширити аудиторію своїх шанувальників і вийти на європейський рівень. Але зараз про це рано говорити. Маю ще багато роботи в Україні – запис пісень, кліпів, альбомів... Перш за все, потрібно чітко визначитись із репертуаром. Якщо говорити про англомовні хіти, які виконував на «Фабриці», то вони мені близькі. Ріс і виховувався на такій музиці. І надалі слухаю західну музику.

- Маєш кумирів у музичній сфері?

- Краще сказати - приклади для наслідування. Подобається стиль виконання Muse, Aha, Radiohead, Duran duran... А особливо схиляюсь перед Майклом Джексоном. Він є прикладом, як правильно працювати над собою і йти до глядача. Джексон - неповторний у всьому: хореографії, виконанні, манері подачі... Поп-король показав, що потрібно вибудовувати себе індивідуально, а не копіювати когось. В Америці, Англії - справжня музична індустрія. Наш шоу-бізнес не має стабільності та чіткого напрямку розвитку. Хотілося б розвинути з роками український шоу-біз. Не соромитись представляти рідну музичну сферу у світі.

- Ти - патріот?

- Я народився і виріс у столиці України. Зобов’язаний цій землі всім, що маю. Я – патріот, інакше бути не може. Як чесна людина повинен гордитись своєю Батьківщиною, якою би вона не була. Завжди вболіватиму за Україну і всіма силами підніматиму її імідж на світовій арені.

- Часто на проектах на кшталт «Фабрики зірок» між учасниками з’являється симпатія, інколи зав’язуються романтичні стосунки. Говорили і про твої особливі взаємини із деякими «фабрикантками»...

- Не люблю говорити про особисте життя. Адже після обговорення особисте стає публічним. Краще залишити позаду три крапки...

- Що ти називаєш любов’ю і який твій ідеал жінки?

- Жінка – найкраще створіння на землі. Ідеал – поняття абстрактне. У кожній людині є щось від демона і ангела. Але для кожного із нас є створені половинки, для мене – це та жінка, для неї – я. Хоча ще не знайшов ту єдину, але чекаю на неї. Перебуваю в пошуках. Упевнений, що мене вже хтось виглядає. Для мене кохання – одне із найважливіших почуттів у житті. Але любов - швидкоплинна. У подружньому житті з часом вона переростає у взаєморозуміння, підтримку. Коли люди живуть разом, все життя є щасливими – це і є любов. Для мене поки що любов – це пристрасть: коли ти ні дня не можеш прожити без коханої людини.

- На сьогодні ти досяг тієї найвищої планки, до якої прагнули твої колеги по «Фабриці». Яку наступну планку ставиш перед собою?

- Буду докладати максимум зусиль, щоб усе більше глядачів сприймало мою творчість. Формуватиму свою команду і накопичуватиму репертуар. Хочу побажати всім «фабрикантам» бути собою і пронести крізь життя свою неповторність. Те, що нас вибрали із двадцяти п’яти тисяч претендентів, – уже перемога кожного. Важливо не зупинитись на досягнутому, прагнути до постійного розвитку і щоразу піднімати планку для вдосконалення.

http://www.wz.lviv.ua/image/4229/articles/83295-178x122.jpeg

0

216

Надзвичайно цікаве інтерв'ю з великим задоволенням прочитала. Сподобалося, що Олексій дійсно має стійкі переконання і  життєву позицію, надзвичайно цілеспрямована особистість, він безумно досягне всього що намітив не поступаючись  принципами, залишаючись таким  якого ми його пізнали. Переконана, що навіть якщо Меладзе не зможе нічим  допомогти Олексію він зможе всього  добитися самотужки, не даремно в його планах

svetlana написал(а):

Формуватиму свою команду і накопичуватиму репертуар.

Щиро хочеться побажати удачі :flag:

0

217

Ще одне інтерв'ю газеті "Експрес"

27.05.10

Автор - Катерина ВЛАСЮК

"Я не ангел!"

Переможець "Фабрики. Суперфiнал" Олексiй Матiас вчиться  водити машину

Пiвроку тому спiвак за отриманi гонорари вiд гастролей третьої "Фабрики зiрок" собi придбав ноутбук i пожартував: "Залишилась ще машина i квартира". I ось його мрiя здiйснилась - за перемогу у "Суперфiналi" Олексiю Матiасу подарували новеньку "Мазду".

- Я не можу повiрити, що це все вiдбувається зi мною, - розповiв "Експресу" переможець проекту. - Шостого червня минулого року я пiшов на кастинг, а менш нiж за рiк, 23 травня став переможцем шоу "Фабрика. Суперфiнал". Усе так швидко вiдбувалося, що зараз менi треба перевести подих. А тодi -прямувати далi.

- На сценi ти не втримав слiз i розплакався...

- Це були емоцiї, бо до перемоги я йшов цiлий рiк, працював наполегливо. Навiть схуд на три кiлограми! Я давно мрiяв про машину i сказав про це батькам, коли купив ноутбук. Тепер я вiрю, що думки можуть матерiалiзуватися. Щоправда, машину я ще не забрав, бо ми зараз перебуваємо у турi, але днями будемо переоформлювати її на мене. А потiм я сяду за кермо i ми поїдемо з татком кататися по мiсту. Я вже маю права водiя, але практики як такої в мене не було, тому вчитимусь на практицi.

- До речi, на фiнальному концертi в залi твоїх батькiв не було. Чому?

- А тому, що мої батьки-"олiгархи" не купили квитки на шоу. Усе було розкуплено ранiше. Я домовився, щоб вони прийшли хоч за
кулiси чи у фан-зону, але вистояти три години не кожен зможе, тому на сiмейнiй радi було вирiшено, що вони будуть уболiвати,
сидячи на диванi i дивлячись телевiзор.

- Згадуючи про батькiв-"олiгархiв", ти iронiзуєш над тими, хто говорить, що татко купив тобi перше мiсце?

- Саме так. Я не хочу комусь щось доводити, здоров"я не вистачить. Усi цi чутки, якi зараз у всiх на вустах - неправда, нормальнi люди це розумiють. Я чесний перед самим собою, i це головне.

- А не думаєш, що цi чутки про купленi мiсця народжуються у вашому колективi фабрикантiв?

- Не думаю, а знаю, можливо, тут є доля правди. Але говорити iз цими людьми про чутки немає сенсу. Я стараюсь вiдмежовуватись вiд таких розмов, бо нерви потiм не купиш, скiльки б у тебе грошей не було. (Смiється).

- Ти вже пiвроку на сценi, але твiй характер, схоже, анiтрохи не змiнився...

- Знаю, артисти говорять, що шоу-бiзнес - це болото, не змiнишся - не виживеш. Але я вважаю, що я - сформована особистiсть, змiнюватись не хочу i не буду. Я маю характер, у мене є свої принципи, вiд яких я нiколи не вiдмовлюсь. I це для мене головне. Зрештою, я не такий бiлий та пухнастий, як видається на перший погляд. Я не ангел, коли потрiбно, вмiю постояти за себе! Я не дозволю, щоб менi вилiзли на голову!

- Олексiю, пiсля концерту на фуршетi тебе привiтали всi фабриканти, чи були заздрiсники, якi не радiли разом з тобою?

- Є й такi, але називати їхнi iмена я не буду. Я вважаю, що на "Фабрицi. Суперфiнал" кожен iз нас є переможцем, бо всi працювали до останнього поту. А перемогу я вiдсвяткував скромно, пiсля вечерi поїхав додому, де мене чекали батьки. З третьої до шостої ранку ми балакали, менi просто треба було виговоритись. А наступного дня ми поїхали на дачу, там смажили шашлички i слухали, як квакають жаби та спiвають птахи... Романтика, що там казати!

- Ерiка у всiх iнтерв"ю говорить, що дуже хоче працювати iз Костянтином Меладзе, а ти мовчиш. Чому? Може, тобi вже
запропонували пiдписати контакт?

- Нi, до чогось конкретного ми не договорились. Зрештою, сьогоднi я можу вам вiдповiсти, що Меладзе ще не взяв мене пiд
опiку, а завтра все може змiнитися. Я не бачу поки що людини, яка б мене так розумiла, як Костянтин Меладзе i звiсно, я би хотiв iз ним працювати. Але розумiю, що йому фiзично важко займатися з багатьма артистами одразу, а я - за якiсть, а не кiлькiсть.

0

218

svetlana   :glasses:  Спасибо за очень интересные статьи о Алексее Матиасе   :love:

0

219

she-tanja написал(а):

очень интересные статьи о Алексее Матиасе

Мне так же эти статьи  очень понравились, много нового узнала, особенно на счёт планов Алексея, читаешь и веришь всему что он  говорит, видимо действительно он искренний парень который не умеет притворятся и лукавить, его спрашивают он честно отвечает, при этом очень корректно, не желая никого обидеть, у него безусловно есть характер и очень большая целеустремлённость. Алексей безусловно сможет много добиться, он  не подведёт своих поклонников как и обещал :cool:

0

220

Классные интервью!!!  :cool:  В очередной раз убедилась в искренности, порядочности Алексея. Какой  же он молодец! И всегда очень корректно отвечает на любые вопросы. А то, что ему на Фабрике многие завидуют - это  понятно. и даже было иногда заметно во время концертов и интервью  (взгляды и двусмысленные намеки). Ну почему Леша не злился и не говорил, что победа Шуринса была куплена (ведь на Фабрике 3 он был реальным победителем, а в последний момент все вот так повернулось...). А теперь и Шуринс, и Эрика (может и еще кто) в интервью так и говорят, что мол все и так было понятно, что победителем будет Алексей. А ведь зрители (не поклонники Леши) слушают и думают, что мол один сказал, второй сказал, третий.... - значит наверное что-то знают раз так говорят.  Леша, а ты правильно делаешь, что не обращаешь внимания (или хотя-бы стараешься). Вот только не легко ему наверное в такой обстановке ездить с гастролями...  А если Алексей еще и на Песни моря поедет - то это будет просто "капец"!!!!! Будет еще одна тема для разговоров - скажут опять "родители купили ..."   Ну что же это у Леши за родители такие ???(подпольные миллионеры или, как Леша сказал "олигархи"  Ха-ха-ха!!!  :D ).     
Леша, удачи во всем и оставайся таким, какой ты есть сейчас!!!   :flag:  :love:  :flag:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » Media Forum Матиаса » Упоминание Алексея Матиаса в прессе