Вверх страницы

Вниз страницы

OLEKSII fan-forum / Ukraine

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ФАН-ЗОНА » Конкурсы для поклонников Алексея. Твоя зірка


Конкурсы для поклонников Алексея. Твоя зірка

Сообщений 1 страница 10 из 144

1

Журнал "Юная леди. Наши кумиры" с 15 сентября по 5 октября проводит  конкурс "Дотянутся до звезды" - главный приз встреча с Алексеем Матиасом. Давайте в этой теме будем обмениваться мнениями, делится впечатлениями от участия не только в этом конкурсе, но и других которые будут проводится для  поклонников Алексея, но не только участников  ОФК, а всех  желающих.

http://cs946.vkontakte.ru/u18733308/107912199/x_1e62e8ff.jpg

Офіційні правила та умови проведення Конкурсу   «Дотягнись до зірки» (надалі Правила)

1.      Організатор та Партнер Конкурсу. Тривалість Конкурсу:

1.1. Організатором Конкурсу є ТОВ „Едіпресс Україна”, Партнером конкурсу є  ТОВ „Байєрсдорф Україна”

1.2. Конкурс проводиться в період  з 15 вересня 2010 року до 06 жовтня 2010 року включно.
2. Умови участі в Конкурсі:

2.1. Взяти участь в Конкурсі мають право фізичні особи віком не менше 10 років.

2.2. Для участі у Конкурсі необхідно:

2.2.1.  в період з 15.09.2010 по 05.10.2010  включно на адресу а/  548, 03150,  м. Київ, з поміткою „Дотянись до звезды” надіслати:- свою найкращу фотографію - заповнену анкету учасника конкурсу - два штрих-коди або чеки від любої продукції NIVEA Visage Young, наклеєні на анкету.

2.2.2. Перед тим, як  брати участь у Конкурсі, заручись підтримкою батьків.

2.2.3. Приймаючи участь у Конкурсі, учасник надає свою згоду  на фотографування  та розміщення фотографій зі своїм зображенням на сторінках журналу „Юная леди. Твои кумиры».

2.2.4. 06 жовтня 2010 року шляхом випадкової вибірки буде обраний  та оголошений переможець (переможниця) Конкурсу.
3.      Подарунки Конкурсу:

3.1. Подарунком Конкурсу є зустріч з Олексієм Матіасом, фотографії з зустрічі з яким  будуть розміщені у журналі „Юная леди. Твои кумиры» №11, а також спільна фотографія переможця Конкурсу та Олексія Матіаса на постері у журналі „Юная леди. Твои кумиры» №11  та   набір косметики від ТМ NIVEA.

3.2. Грошова компенсація Подарунків не передбачаються.
4. Учасниками Конкурсу не можуть бути наступні особи:

4.1. Фізичні особи, які не досягли віку 10 років.

4.2. Фізичні особи, що не брали участь в Конкурсі в даний період та не виконали умови Конкурсу.

Отредактировано svetlana (10-12-2010 18:50:15)

0

2

мне кажется что нереально выграть..

0

3

А вот если выграешь то какого числа нужно в киев приезжать???

0

4

katerina написал(а):

А вот если выграешь то какого числа нужно в киев приезжать???

Катя я так думаю, что дату приезда в Киев сейчас трудно сказать, пока известно только что 6  октября 2010 года будет избран победитель, а дальше уже всё  будет зависеть от  планов  Алексея, когдла у него появится  время  для  встречи с победителем конкурса.

0

5

нда...было бы классно выиграть...но немного нереально....

0

6

Curly написал(а):

было бы классно выиграть

О, так  :love:

Curly написал(а):

но немного нереально

А ви спробуйте  :flag:

0

7

Curly написал(а):

нда...было бы классно выиграть...но немного нереально....

Если не участвовать вообще, то точно не реально, а если сделать попытку то надежда конечно остаётся,жаль только что  этот конкурс носит  ну уж очень  коммерческий характер

svetlana написал(а):

два штрих-коди або чеки від любої продукції NIVEA Visage Young, наклеєні на анкету.

учитывая, что в таких конкурсах, как правило, участвуют те, кто ещё своих денег не зарабатывает, не слишком ли аж два, могли бы обойтись и одним, ведь продукцию  NIVEA Visage Young  уж очень дешёвой не назовёшь. Так что, в какой мере  Лёша стал  приманкой для того чтобы  фирма увеличила свои прибыли.  Могли бы сразу  сделать Алексея лицом  кампании и продажи  NIVEA  возможно возросли сами собой.

0

8

svetlana написал(а):

учитывая, что в таких конкурсах, как правило, участвуют те, кто ещё своих денег не зарабатывает, не слишком ли аж два, могли бы обойтись и одним, ведь продукцию  NIVEA Visage Young  уж очень дешёвой не назовёшь. Так что, в какой мере  Лёша стал  приманкой для того чтобы  фирма увеличила свои прибыли.  Могли бы сразу  сделать Алексея лицом  кампании и продажи  NIVEA  возможно возросли сами собой.

Отож бо й воно. Органiзатори грають на почуттях юних прихильниць, щоб заробити.  :yep: Я думаю, фiрма непогано заробить, враховуючи те, що Льошинi прихильницi, в основному, того вiку, коли ще користуються такою косметикою. Я, наприклад, теж ще користуюсь подiбними засобами. Але ще думаю, купувати чи нi дану продукцiю  :question:

0

9

Маринка написал(а):

Отож бо й воно. Органiзатори грають на почуттях юних прихильниц

Що тут поробиш, одна із загальноприйнятих  стратегій маркетингу :dontknow: , але коли таким чином приваблюють дорослих покупців - це зрозуміло,а коли такі пропозиції в журнали "Юная леди", то якось викликає питання.

0

10

svetlana написал(а):

Що тут поробиш, одна із загальноприйнятих  стратегій маркетингу

Ваша правда, Свєто  :yep:

svetlana написал(а):

а коли такі пропозиції в журнали "Юная леди", то якось викликає питання.

Де є грошi не завжди є людськi почуття  :dontknow:

0


Вы здесь » OLEKSII fan-forum / Ukraine » ФАН-ЗОНА » Конкурсы для поклонников Алексея. Твоя зірка